اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماژول adxl345

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ماژول adxl345

سلام
    من ماژول ADXL345 رو راه اندازی کردم( با کتابخونه ی آقای موسوی) و با استفاده از اون شیب رو اندازه می گیریم. مشکل این جاست که در حرکت ربات گاهی اوقات عددش یه دفعه می پره(خیلی زیاد یا خیلی کم میشه) و نمی خوام مکث کنم، بعد چند ثانیه دوباره بخونم تا پرش از بین بره!
    یکی می گفت خود ماژول اینتراپت میده و کارت رو راه میندازه! یعنی چی؟ با اینتراپت چجوری بخونمش؟ اینتراپت چی میده؟ oo: oo: oo:

پاسخ : ماژول adxl345

کسی نیست؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sout
      سلام
      مشکل این جاست که در حرکت ربات گاهی اوقات عددش یه دفعه می پره(خیلی زیاد یا خیلی کم میشه)
      یعنی چی؟
      مشکلی که من داشتم این بود که تغییرات زاویه روی سطح افق هر چند ثانیه از صفر مثلا 70،80 درجه میشد.ولی بمحض اینکه یک درجه شیب میگرفت این موضوع حل میشد.
      بهرحال اندازه گیری این ماژول شدیدا به تغذیش وابسته است.
      چشم ظاهربین، بر آزار است وای ار بنگرد این گلستانـها که پنهان زیر خارستان ماست

دیدگاه

در حالت عادی روی برد بورد و یا روی ربات بدون حرکت درست کار می کنه ولی وقتی ربات داره حرکت می کنه شیب سطح افقی رو اینجوری عدد میده:
        1 0 2 0 0 0 1 0 2 2 1 0 1 68 2 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 1
        وسط اعدادش یه عدد پرت و بی ربط ظاهر میشه!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sout
          در حالت عادی روی برد بورد و یا روی ربات بدون حرکت درست کار می کنه ولی وقتی ربات داره حرکت می کنه شیب سطح افقی رو اینجوری عدد میده:
          1 0 2 0 0 0 1 0 2 2 1 0 1 68 2 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 1
          وسط اعدادش یه عدد پرت و بی ربط ظاهر میشه!
          برای منم دقیقا همینطور بود کاری که کردم تو برنامه گفتم اگه تغییرات زیاد بود در نظر نگیر
          چشم ظاهربین، بر آزار است وای ار بنگرد این گلستانـها که پنهان زیر خارستان ماست

دیدگاه

برای منم دقیقا همینطور بود کاری که کردم تو برنامه گفتم اگه تغییرات زیاد بود در نظر نگیر
            من نمی خوام با تکنیک های برنامه نویسی حلش کنم! اون فردی هم که من رو راهنمایی می کرد یه چیزایی در مورد وقفه می گفت و می خوام بدونم حرفاش درسته بوده یا نه؟اصلا منظورش چی بوده؟یه پایه ی int روی این ماژول اون پایه چیه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X