اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت pcb از روی عکس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت pcb از روی عکس

سلام دوستان عزیز، من میخوام یه pcb رو کپی کنم و خودم بسازمش، از صفحه pcb اسکن گرفتم و دارمش ، میخوام بدونم من اگه بخوام با آلتیوم دوباره دقیقا همین pcb رو طزاحی کنم آیا شما راهی میشناسید که راحت بتونم این کار رو کنم؟؟؟؟
    یعنی به عبارتی منظورم اینه که آیا تو آلتیوم میشه مثلا عکس این pcb رو در بکگروند قرار بدم و از روش بتونم بکشم یا نه؟ ممنونم از شما <3

پاسخ : ساخت pcb از روی عکس

نوشته اصلی توسط 4lir324
    سلام دوستان عزیز، من میخوام یه pcb رو کپی کنم و خودم بسازمش، از صفحه pcb اسکن گرفتم و دارمش ، میخوام بدونم من اگه بخوام با آلتیوم دوباره دقیقا همین pcb رو طزاحی کنم آیا شما راهی میشناسید که راحت بتونم این کار رو کنم؟؟؟؟
    یعنی به عبارتی منظورم اینه که آیا تو آلتیوم میشه مثلا عکس این pcb رو در بکگروند قرار بدم و از روش بتونم بکشم یا نه؟ ممنونم از شما <3
    سلام
    من خیلی دنبال این کار بودم
    ولی ظاهرا راهی نداره
    در نهایت من همون عکس رو با نرم افزار کورل یکم ویرایش کردم و از همون استفاده کردم

اگه راهی پیدا کردید ممنون میشم همین جا مطرح کنید
    آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

وقت بخیر

توی التیوم عکس رو import کنید و scale اونو 1 به 1 کنید و بجای پایه قطعات pad و برای سیم بندی track بذارید !!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط taktrashe
        وقت بخیر

توی التیوم عکس رو import کنید و scale اونو 1 به 1 کنید و بجای پایه قطعات pad و برای سیم بندی track بذارید !!
        سلام
        اینجوری دقیق در میاد؟
        آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

دیدگاه

نوشته اصلی توسط taktrashe
          وقت بخیر

تو گزینه های ایمپورت که فرمت عکس نیست، من از آلتیوم 15 استفاده میکنم.

دیدگاه

وقت بخیر

البته تو دومرحله کار تبدیل رو انجام دادم اول توی کارول دراو عکس رو تبدیل به خطوط کردم و سپس تبدبل به dxf و به التیوم بردم

دیدگاه

بحث جالبیه

من یک جا دیدم تو کرول به شکل زیر رسیده بود و بعد بردش توی آلتیوم

ولی من پیشنهادم اینه که یک عکس از برد بگذارید و مراحل با هم بریم و دستورات اجرا کنیم تا به نتیجه برسد
              جناب taktrashe اگر امکانش هست مراحل را کاملتر توضیح دهید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط imanxx_81
                بحث جالبیه

من یک جا دیدم تو کرول به شکل زیر رسیده بود و بعد بردش توی آلتیوم
                ولی من پیشنهادم اینه که یک عکس از برد بگذارید و مراحل با هم بریم و دستورات اجرا کنیم تا به نتیجه برسد
                جناب taktrashe اگر امکانش هست مراحل را کاملتر توضیح دهید

سلام
                عکس رو به محیط کورل وارد کنید؛ هر چی کنتراست بیشتر باشه نتیجه بهتر خواهد بود
                بعد روی عکس کلیک کنید و از منوی Bitmaps گزینه Quick Trace رو بزنید
                نتیجه حاصل عکس بعلاوه عکس وکتور شده خواهد بود

دیدگاه

من از پی سی بی عکس گرفتم و با فتوشاپ از روش کشیدم حالا با چه فرمتی سیو کنم تا بتونم تو آلتیوم ایمپورت کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X