اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در برنامه نویسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در برنامه نویسی

سلام من یه سوال داشتم در مورد یه برنامه لا دو کلید میخواستم بدونم که وقتی کلید دومو میرنم میخوام وسط کار
    زیزبرنامه گلید اول قطع
    بشه. و زیر برمامه کلید دوم اجرا بشه چی کار کنم

پاسخ : مشکل در برنامه نویسی

می توانید از دو وقفه خارجی استفاده کنید و وقفه ها هم به همان ترتیب که در برنامه می آیند، دارای اولویت هستند.

دیدگاه

پاسخ : مشکل در برنامه نویسی

سلام
      البته با یک وقفه هم میشه این کار رو انجام داد . هر چند شما جزئیات برنامه رو کامل نگفتید
      چشم ها را باید شست ، جور دیگر باید دید . . .

دیدگاه

مشکل در برنامه نویسی

سلام
        من یک هدر فایل درست کردم (یک کتابخانه) که این کتابخانه یک عدد بعنوان ورودی میگیرد و درون یک آرایه قرار میدهد این آرایه ده عضو دارد و میانگین این ده عضو بعنوان خروجی به تابع اصلی برگردادنه میشود. در برنامه اصلی نیز یک آرایه که 37 عضو ثابت دارد وجو دارد. مشکل این است که عضو اول و دوم و سوم آرایه اصلی مقدارش با عضو 4و5و6 یکی میشود در حالیکه مقدار عضو اول و دوم و سوم با عضو 4و5و6 فرق دارد لازم به ذکر است که آرایه تابع اصلی از نوع Char و آرایه تابع کتابخانه از نوع Long int می باشد.(اگر تعداد آرایه تابع کتابخانه را به بیش از 13 عضو تغییر بدهم آرایه تابع اصلی درست است و مشکلی ندارد.)مطلب دیگر این است که اگر تابع کتابخانه فراخوانی نشود عضو اول و دوم و سوم تابع اصلی درست است و مشکلی ندارد. لطفا راهنمایی فرمایید. باتشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X