اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چه نرم افزاهای برای برای ساخت یه تابلو روان لازم هستش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چه نرم افزاهای برای برای ساخت یه تابلو روان لازم هستش

سلام: من فوق العاده تازه کارم میشه یکی من رو از این سر در گمی نجات بده به خدا ثواب داره من نمیدونم چه نرم افزارهای استفاده کنم کلی هم توی گوگل سرچ کردم اما سرم گیج رفت حالا هم به شما مدیران و کابران محترم سایت eca.ir پناه اوردم :sad:

پاسخ : چه نرم افزاهای برای برای ساخت یه تابلو روان لازم هستش

چرا کسی جوابم رو نمیده واقعأ در خواست من انقدر سخته که کسی نمیتونه جواب بده یا اینکه مثله حسادت و حسادت بازیه ای بابا خوب اگه انجوریه حداقل میتوید یه جواب نخود سیاه بهم بدید چرا معتل میکنید یا اینکه بگید حوصلشو نداریم سایتی به این گندگی راه انداختید بعدش کسی جوابگو کاربر نیست والاهه بده.........

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohibat
      چرا کسی جوابم رو نمیده واقعأ در خواست من انقدر سخته که کسی نمیتونه جواب بده یا اینکه مثله حسادت و حسادت بازیه ای بابا خوب اگه انجوریه حداقل میتوید یه جواب نخود سیاه بهم بدید چرا معتل میکنید یا اینکه بگید حوصلشو نداریم سایتی به این گندگی راه انداختید بعدش کسی جوابگو کاربر نیست والاهه بده.........
      خب این بستگی به این داره که شما از چه بردی برای تابلوتون استفاده میکنید... از swish max هم برای ساخت افکت ها و انیمیشن های مختلف استفاده میشه...

دیدگاه

سلام دوست عزیز
        معمولا از برد آماده برای ساخت تابلو روان استفاده کنید خودشون یه نرم افزار آماده داره به نام HD2014
        برای ساخت افکت و انیمیشن میتونی از نرم افزارهای ساخت فلش استفاده کنید
        هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X