اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در باره7715

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در باره7715

کسی نیست جواب بده

راستی 2 تایشو وصل کردم ولی همچنان با 3تایش مشگل دارم

دوستان هرکدمتون کمکی از دستش برمیاد بهم کمک کنه. از ای سی 7715

از دوستانی که تازه دارن رو این ای سی کار میکنن اگه سوالی داشتن به ایمیلم برنید تا راهنمایتون کنم البته زیاد بلد نیستم ولی هرچی درتوانم باشه کمک میکنم ادرس ایمیل*******************
    جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۲۱:۴۶ ۱۳۹۵/۰۴/۳۱.

پاسخ : کمک در باره7715

سلام
    من با 7714 کار کردم..تفاوتی با هم ندارن..اگه مشکلی داشتین تا جایی که بتونم در خدمتتونم

دیدگاه

سلام
      ممنون که میخوای بهم کمک کنی من با زبان بسکام برای این ای سی برنامه نوشتم و مدارشو بستم با یک 7715 خوب کار میکنه ولی با چندتا(3تا) اصلن کار نمیکنه برای هر7715 یک کریستال 2.45 گزاشتم من بیشتر از مدار وبرنامه رضای استفاده کردم ممنون میشم بهم کمک کنی ادرس ایمیلم *****************
      جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۲۱:۴۶ ۱۳۹۵/۰۴/۳۱.

دیدگاه

سلام کسی نیست به من کمک کنه که بتونم چندتا از این dad7715هار رو بهم وصل کنم وچند کانال جداگانه داشته باشم من یک کاناله رو 16 بیتشو فعال کردم ولی نمیتونم چندتاشونو بهم وصل کنم که چند کانال داشته باشم(3کانال) :eek: :eek: :read: :read: :read: :read:
        :read: :read: :read: :read: :read: :read: :read: :read:

دیدگاه

یعنی شما 3تا DAC7715 دارین؟؟که میخواین 12 تا کانال خروجی داشته باشین؟؟از پایه CS برای انتخاب هرکدوم از ICها استفاده کن..و برای هر خروجی هم که ادرسشو باید بفرستی..ادرس 0 تا 3

دیدگاه

بازم سلام خیلی ازت ممنونم داری بهم کمک میکنی واقعا ازت ممنونم
            من کلن سه تا ولتاِدارم که باید هرکدام رو با دقت 16 بیتی اندازه گیری کنم.با کی از ای سی ها به تنهای خوب کارمیکنه بدونه خطا ولی دومی وسومی وقتی وارد مدار میشن خوب کار نمیکنن
            منظورتونو متوجه نشدم که برای خروجی باید ادرسش رو باید بفرستی
            ازت 2تا خواهش دارم اگه برنامه یا مداری (هم کدویِن هم بسکام با 2تاش میتونم کار کنم)دار این ضمینه داری برام بزار یا بفرستی و دوم اگه اموزش کاملی از اس پی ای داری برام بفرست چون زیاد با این ارتباط سریال وارد نیستم
            بازم صمیمانه ازت تشکر میکنم و واقعان ازت ممنونم

دیدگاه

سلام..
              اهان.ای سی شما ADC7715 هستش..من فکر کردم DAC7715 ..منظورم از ادرس هم بر ا این ای سی بود..تو ای سی شما باید برا انتخاب هرکدوم از 3تا ای سی باید از پایه CS استفاده کنی..هروقت این پایه رو صفرش کنی اون ای سی فعال میشه و میتونی اطلاعاتشو بخونی..من بیشتر با ATMEL STUDIO مینویسم..ولی اگه شماتیک یا کدی داری میتونم بهت کمک کنم

دیدگاه

با سلام
                در گذشته هم خدمت شما عرض کردم، نیازی نیست به تعداد کانال ها adc بذارین، استفاده از adc با کانال های بیشتر نظیر ad7714 دارای سه کانال 24 بیتی، و یا استفاده از مالتیپلکسر به همراه یک عدد 7715 به صرفه ترین راه انجام عمل هست
                The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is his last day on earth.

دیدگاه

سلام واقعا ازتون ممنونم درستش کردم الان قشنگ داره کار میکنه ولی از سه تا ad7715جدا گانه استفاده کردم اگه براتون مقدوره روش مالتیپلکسر توضیح بدید یا اگه مطالبی در این زمینه دارید برام بزارید بازم ازتون تشکر میکنم خیلی گیر این ای سی بودم بعد از تلاش شبانه روزی یک ماهه با کمک شما دوستان عزیز تونستم راش بندازم.ازهمتون تشکر میکنم اینم ادرس ایمیلمه اگه بازم کسی در این زمینه مشگل داشت باکمال میل درخدمتش هستم فقط در همین حد که یه پروژه رو راه اندازی کردم بلدم.ولی بازم صمیمانه از شما دوستان عزیز تشکر میکنم که بنده رو دلسوزانه راهنمای کردید و میکنید از خدا میخوام بهترین ها رو بهتون بده

دیدگاه

بازم از ali6665 و hessam2013 تشکر ویژه میکنم. دوستان اون پروژه مغناطیسی بود که دیگه کامل شد الان میخوام یه پروژه مغناطیسی دیگه کار کنم که برای این کار به یه اودسل با سرعت واکنش بالا نیاز دارم ولی تا حالا لود سل کار نکردم بازم ازدوستانم عاجزانه تقاظا دارم که بازم بهم کمک کنید که چطوری این کارو انجام بدم و اگه مطلبی در این زمنه دارن برام بزارن ممنون میشم

بازم ازتون ممنونم
                    جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۲۱:۴۴ ۱۳۹۵/۰۴/۳۱.

دیدگاه

سلام
                      کسی در مورد تنظیم کردن فیلتر های 7714 اطلاع دقیق داره
                      با کم و زیاد کردن یه واحد از مقدار فیلتر کلی مشکل ایجاد می کنه و ولتاژ تغییر می کنه
                      میشه یه مقدار براش گذاشت که هر ثانیه 10 تا نمونه حد اقل بده ولی پایداری خروجیش در حد زیادی بالا باشه و تا چهار پنج رقم اعشار دقت داشته باشه ( حد اقل 17 18 بیت)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X