ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23
    2015/05/31
    8
    0

قطع شدن برق در ساعت پیک مصرف

در ساعت های پیک مصرف اگه بخوایم چیلر ها رو فعال کنیم به 1باره برق کل مجموعه 1 لحظه قطع میشه وبعد از چند ثانیه دوباره وصل میشه وهیچ فیوزی هم قطع نمیشه

اضافه شده در تاریخ :
    کسی نمیدونه مشکل از چی هستش
    2013/07/08
    اصفهان
    696
    537

پاسخ : قطع شدن برق در ساعت پیک مصرف

فکر کنم برای راه اندازی اولیه موتور کمپرسورها به دستگاه Soft Starter نیاز دارید.
    2010/10/10
    389
    9

هزینه بره
    بنظر من واسه هر موتور کمپرسور یه تابلو جدا بذارید تا یهو باهم روشن نشن
    2010/11/15
    اصفهان
    1,678
    54

پاسخ : قطع شدن برق در ساعت پيک مصرف

در لحظه اول راه اندازي چون موتورها حرکتي ندارن و سکون هستند بيشترين امپر را ميکشن و افت ولتاژ شديدي در برق به وجود مياد و چون اين زمان کوتاه هست و شايد فيوزها براي قطع زمان بيشتري احتياج دارن "کاما" فيوزها فعال نميشن
    --------------------------- --------------------------
    2015/05/31
    8
    0

ما کلا 6 کمپرسور اسکرو داریم که هرکدوم 2تا 2تا تابلوی جدا دارن و هر کمپرسور سافت استار جدا هم داره ولی باز هم تو ساعت های اوج بار نمیتونم هر 6 تا روشن کنیم فقط در صورتی روشن میشن که از صبح روشن کنیم شون و روشن نگه شون داریم
    2010/10/10
    389
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط بهروز32
    ما کلا 6 کمپرسور اسکرو داریم که هرکدوم 2تا 2تا تابلوی جدا دارن و هر کمپرسور سافت استار جدا هم داره ولی باز هم تو ساعت های اوج بار نمیتونم هر 6 تا روشن کنیم فقط در صورتی روشن میشن که از صبح روشن کنیم شون و روشن نگه شون داریم
    با کمی تغییرات در تابلوها کنترل تک تک کمپرسورها رو بدست بگیرید و تک تک روشنشون کنید اگه نتیجه داد بعد تابلوی جداگانه واسه هر کدوم بذارید
    البته سافت استارتر کار زیاد شاخی نمیکنه امپراژ راه اندازه در هر صورت خیلی بالاس سافت استارتر فقط از وارد شدن ضربه به موتور و متعلقات در لحظه راه اندازی جلوگیری میکنه
    2015/05/31
    8
    0

امروز تک تک روشن کردم تا 4 کمپرسور مشکلی نداشتم ولی با 2 تا اخر دوباره به همون مشکل بر خوردم :angry:
    در ضمن با امواتی متر هم چک کردم کردم وقتی بقیه رو روشن کردم ولتاژ 0 شد و دوباره برگشت
    2008/10/24
    528
    140

وقت بخیر

در مرحله اول بررسی کنید جریان مصرفی با میزن مجاز جریان دهی کنتور مطابقت دارد !!؟؟
    یه جایی از سیم کشی و مسیر سیم اصلی صعف اتصال دارید !!
    با بابازرسی موضعی میشه پیداش کرد !!
    بعد از اون یکی از کلید فیوزها یا فیوزهای مینیاتوری سر راه از کیفیت افتاده و باعث افت ولتاژ میشه !
    2010/10/10
    389
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط بهروز32
    امروز تک تک روشن کردم تا 4 کمپرسور مشکلی نداشتم ولی با 2 تا اخر دوباره به همون مشکل بر خوردم :angry:
    در ضمن با امواتی متر هم چک کردم کردم وقتی بقیه رو روشن کردم ولتاژ 0 شد و دوباره برگشت
    کل سیستم برق رسانی رو باید کاملا اصولی بررسی کنید.کارایی رو که میگم مو به مو اجرا کنید
    دو عدد مولتی متر رو به بعد و قبل از کنتور (یا جایی که فکر میکنید برق ازونجا قطع میشه)متصل کنید و دو نفر را پای هر مولتی متر بگذارید تا موقع قطع برق بررسی کنند که قسمتی که مولتی متر وصل است برقش قطع میشود یا نه
    با این روش بالاخره یک نقطه ای یافت میشود (مثلا نقطه ایکس در مسیر سیم کشی شرکت)که موقع قطع برق مسیر قبل از ایکس (به سمت توزیع برق)برقدار است و مشکلی ندارد و مسیر بعد از ایکس (به سمت شرکت) برقدار نیست
    در صورت یافتن نقطه ایکس در واقع مشکل اصلی پیدا شده است و احتمال زیاد فیوز اصلی شرکت میباشد
    این روش حتما نتیجه میده چون بالاخره با روشن کردن کل کمپرسورها برق شهر قطع و وصل نمیشه که و از یک نقطه ای برق قطع میشه و با یافتن اون نقطه کار تمام
    2013/11/24
    خرم اباد
    38
    1

پاسخ : قطع شدن برق در ساعت پيک مصرف

سلام چند تا سوال دارم دوس دارم از بحث لستفاده کنم
    ايا کمپرسورها سه فاز هستند؟
    اگه سه فازن راه اندازيشون به صورته ستاره يا مثلث؟؟يا ستاره مثلث اتوماتيک؟؟؟ايا مستقيم مثلث وارد مدار نميشن؟؟؟
    رله اوور ولتاژ داريد؟
    برق شما فقط قطع ميشه يا بر اطرافتون هم ميره؟

گره اي که با دست نميشه باز کرد رو با دندون باز ميکنن...
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23