اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغییر نام کارشناسی الکترونیک به مهندسی تکنولوژی الکترونیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغییر نام کارشناسی الکترونیک به مهندسی تکنولوژی الکترونیک

باسلام
    من کاردانی الکترونیک رو تموم کردم :nerd:الآن داشتم دفترچه کاردانی به کارشناسی رو میخوندم که دیدم اصلا دیگه اسمی از کارشناسی الکترونیک تو دفترچه نیست و به جاش شده "مهندسی تکنولوژی الکترونیک" بیشتر رشته های دیگه هم مثل برق قدرت واژه ی کارشناسی به مهندسی تکنولوژی تغییر یافته.
    کسی میدونه هدف از این تغییرنام چیه؟ :question:
    آیا هدفشون ادامه تحصیل ندادن دانشجوهای فنی نیست؟! oo: چون جایی خوندم که دروس پایه ای مثل ریاضیات مهندسی و فیزیک مفپغناطیس و ... تو رشته "مهندسی تکنولوژی الکترونیک" نیست و همونطور که میدونید جزو دروس اساسی و پایه ی رشته برق و الکترونیک می باشند و برای ارشد هم از اونها سوال میاد.
    لطفا اگه کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه
    باتشکر

پاسخ : تغییر نام کارشناسی الکترونیک به مهندسی تکنولوژی الکترونیک

Up... :NO:

دیدگاه

پاسخ : تغییر نام کارشناسی الکترونیک به مهند&#

نوشته اصلی توسط ehsanled
      باسلام
      من کاردانی الکترونیک رو تموم کردم :nerd:الآن داشتم دفترچه کاردانی به کارشناسی رو میخوندم که دیدم اصلا دیگه اسمی از کارشناسی الکترونیک تو دفترچه نیست و به جاش شده "مهندسی تکنولوژی الکترونیک" بیشتر رشته های دیگه هم مثل برق قدرت واژه ی کارشناسی به مهندسی تکنولوژی تغییر یافته.
      کسی میدونه هدف از این تغییرنام چیه؟ :question:
      آیا هدفشون ادامه تحصیل ندادن دانشجوهای فنی نیست؟! oo: چون جایی خوندم که دروس پایه ای مثل ریاضیات مهندسی و فیزیک مفپغناطیس و ... تو رشته "مهندسی تکنولوژی الکترونیک" نیست و همونطور که میدونید جزو دروس اساسی و پایه ی رشته برق و الکترونیک می باشند و برای ارشد هم از اونها سوال میاد.
      لطفا اگه کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه
      باتشکر
      1.بله کاردانی به کارشناسی میشه مهندسی تکنولوژِی و خیلی وقته اینطوره! دلیل کارشون هم تفاوت بین کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ست.
      2.ریاضی مهندسی ، معادلات، جبر خطی ، آمار مهندسی ، محاسبات عددی هم تو گرایش کنترل و قدرت توی چارت دانشکده های دولتی موجوده (زمان ما که بود)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X