اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی سایت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی سایت

با سلام
    امروزه در مورد هر مطلب و یا هر چیزی دیگری که شما نیاز داشته باشین .کافیست تو اینترنت یه سرچی بکنید که بیش از چندین میلیون سایت در اون زمینه براتون میاره.بنابراین باید جستجو در بین این همه مطلب صورت بگیره تا به یک منبع موثق و خوب در اون زمینه پیدا کنید.بنابراین من این پیشنهاد دارم که یه تایپکی در اینجا ایجاد کردم برای معرفی سایتهایی که شما از اونها استفاده کردین(فرقی نمیکنه در هر زمینه ایی الکترونیک.خودرو.ساختمان.اخبار .تکنولوزی .خرید اینترنتی. موبایل و....) و تجربه خوبی دارین تا دیگران هم بتونند از تجربه شما در مورد اون سایت که بدرد دیگران بخوره استفاده کنیم.مثلا میشه گفت همین سایت ECA .میتونه بگیم سایتی درمورد تخصصی الکترونیک و برق هستش که واقعا هم من خودم اطالاعات خوبی ازش گرفتم و تو این زمینه دوستان کمک خوبی بهم کردن
    برای شروع من خودم چند سایت معرفی میکنم
    1- مکتب خونه:سایتی برای یادگیری دروس و مطالب دانشگاهی که بصورت فایلهای ویدویی در اختیارتون قرار میده
    2-سایت شهر خبر:سایتی که انواع اخبار را بروز براتون میاره(اخبار علمی.سیاسی.فرهنگی و....)
    3- سایت تیونینگ: سایتی تخصصی در مورد خودرو وانجمنهایی که میتونه تو همه زیمنه خودرو سوال کنید و جواب بگیرین
    در ادامه امیدوارم دوستان نیز از تجربات خودشون در این زمینه بگذارن تا دیگران استفاده کنن.ممنون

پاسخ : معرفی سایت

برای کالاهای دیجیتال و برسی تخصصی و نظرات مصرف کنندگان سایت دی جی کالا رو پیشنهاد میکنم
    digikala.com

برای دانلود از یوتیوب این سایت رو پیشنهاد میکنم. کافیه آدرس رو وارد کنید و ویدیو رو دانلود کنید
    convert2mp3.net
    در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
    گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
      برای دانلود از یوتیوب این سایت رو پیشنهاد میکنم. کافیه آدرس رو وارد کنید و ویدیو رو دانلود کنید
      convert2mp3.net
      ف.ی.ل.ت.ر است!!!!
      قنديل، تنديس قطره هايي است كه تسليم جاذبه زمين نشدند. "چگوآرا"

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mohsen_22
        ف.ی.ل.ت.ر است!!!!
        قبلا نبود :biggrin: برای دانلود روش های زیادی هست به شخصه از این سایت استفاده میکنم. موفق باشید
        در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
        گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X