اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کجا PCB سفارش بدم که clearance حدود ۰.۲ و width حدود ۰.۲ میلیمتر رو بزنه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کجا PCB سفارش بدم که clearance حدود ۰.۲ و width حدود ۰.۲ میلیمتر رو بزنه؟

سلام

من دنبال جایی هستم که بتونه اولا برد نمونه بزنه و سریع تحویل بده دوما clearance حدود ۰.۲ میلیمتر و width حدود ۰.۲ میلیمتر رو بدون مشکل بزنه

کجا رو پیشنهاد میکنید؟

زمان هم برام خیلی مهمه

بردم هم بزرگ نیست فعلا نمونه دارم میزنم تست میکنم ۲-۳ تا بیشتر ازش نمیخوام

قیمت اونقدرا برام مهم نیست بیشتر سرعت عمل مهمه واسم

پاسخ : کجا PCB سفارش بدم که clearance حدود ۰.۲ و width حدود ۰.۲ میلیمتر رو بزنه؟

این سوال منم هست؛ لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید
    رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

پاسخ : کجا PCB سفارش بدم که clearance حدود ۰.۲ و width حدود ۰.۲ میلیمتر رو بزنه؟

من PCB رو دادم مهران زد، راضی بودم. همین مشخصات رو هم داشت.
      ---------
      .
      .
      ...........

دیدگاه

آلفا مدار، کوثر مدار، مهران مدار، ایران مدار، کارا PCB و انواع و اقسام بقیه مدارها و PCBها
        همه شون می تونن ترک 0.2mm یا فاصله 0.2mm رو بزنن.
        (قبلاً بارها توسط خودم تست شده)
        بیایید با Google آشتی کنیم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد رستمی
          آلفا مدار، کوثر مدار، مهران مدار، ایران مدار، کارا PCB و انواع و اقسام بقیه مدارها و PCBها
          همه شون می تونن ترک 0.2mm یا فاصله 0.2mm رو بزنن.
          (قبلاً بارها توسط خودم تست شده)
          توی تیراژ هم کارشون درست هست؟ چون همه قطعات Bga هست من میترسم بدم یه مدته طرح هام رو تو خونه جمع کردم :biggrin:
          مقدار دقیق ترک من هم 0.15 هست، کلا صدتا برد ماژول شتاب سنج که اندازه اش فکر نکنم 1000 سانتی متر مربع هم بشه هست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pencil
            توی تیراژ هم کارشون درست هست؟ چون همه قطعات Bga هست من میترسم بدم یه مدته طرح هام رو تو خونه جمع کردم :biggrin:
            مقدار دقیق ترک من هم 0.15 هست، کلا صدتا برد ماژول شتاب سنج که اندازه اش فکر نکنم 1000 سانتی متر مربع هم بشه هست.
            به نظرم 1000 سانتیمتر مربع تیراژ محسوب نمیشه! کلاً یه ورق فیبر هم نمی شه...
            برای عرض ترک 0.15mm فقط به آلفا سفارش بدید.
            بیایید با Google آشتی کنیم!

دیدگاه

اینایی که دوستان گفتن 0.2 رو میزنن معروف ترینشون آلفا و کارا هستن فقط حیف که یه برد رو حتی در تعداد به قیمت چند برابر قیمت واقعی حساب می کنن...
              همین دلیل باعث میشه قیمت محصولاتی تولیدی خیلی گرون در بیاد...
              در حال حاضر در ایران برد یک رو با دقت بیش از 0.3 رو میشه با قیمت ارزان تهیه کرد...
              هر انسانی که احساس بی نیازی کند سرکش و طغیان گر می شود...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید لطفعلی زاده
                اینایی که دوستان گفتن 0.2 رو میزنن معروف ترینشون آلفا و کارا هستن فقط حیف که یه برد رو حتی در تعداد به قیمت چند برابر قیمت واقعی حساب می کنن...
                همین دلیل باعث میشه قیمت محصولاتی تولیدی خیلی گرون در بیاد...
                در حال حاضر در ایران برد یک رو با دقت بیش از 0.3 رو میشه با قیمت ارزان تهیه کرد...
                عملا سپردن بردی با اندازه خط بیشتر از 0.3 میلمتر به بیرون اونهم یک رو خیلی غیر اقتصادی هست چاپ بردهای یکرو چون متالیزه ندارن خیلی راحته واگه خودت تولید کنی هر متر مربع توی تیراز چیزی نزدیک به 300 هزار برات در میاد. معمولا کارهای متالیزه رو میدن بیرون چون نیاز به کارهای زیادی داره :agree: (ابکاری و..)

دیدگاه

بهترین از لحاظ کیفیت بنظرم آلفا مدار صنعت است چند جایی سفارش پی سی بی دادم که بهترینشون همون آلفا بود .

دیدگاه

با سلام و درود
                    این شرکت هایی که معرفی کردید فقط مدار چاپی تولید می کنند یا اینکه قطعات رو روی مدار هم مونتاژ می کنند؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pencil
                      عملا سپردن بردی با اندازه خط بیشتر از 0.3 میلمتر به بیرون اونهم یک رو خیلی غیر اقتصادی هست چاپ بردهای یکرو چون متالیزه ندارن خیلی راحته واگه خودت تولید کنی هر متر مربع توی تیراز چیزی نزدیک به 300 هزار برات در میاد. معمولا کارهای متالیزه رو میدن بیرون چون نیاز به کارهای زیادی داره :agree: (ابکاری و..)
                      برد یک رو با دقت 0.3 رو برای نمونه که بیرون سفارش میدیم سانتی متر مربع 60 تومن می گیرن(بدون چاپ محافظ و چاپ راهنما) ، یک روزه و بعضی مواقع همان روز هم تحویل میدن. روی متر مربع بالا رو قیمتش رو به خاطر ندارم اما برای بنده که نمی صرفه خودم تولید کنم و کلی زمان هم برای سوراخ کاری بزارم...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فکر
                        با سلام و درود
                        این شرکت هایی که معرفی کردید فقط مدار چاپی تولید می کنند یا اینکه قطعات رو روی مدار هم مونتاژ می کنند؟
                        سلام،
                        این شرکت ها فکر نمی کنم مونتاژ کنن،
                        اگر از اینجور جاها نیاز دارین برای چه کاری می خواین؟ بردتون قطعاتش سادس یا قطعات متنوعی داره؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فکر
                          با سلام و درود
                          تا آنجا که اطلاع دارم کار مونتاژ انجام نمی دهند و لی شرکت هایی هستند که مونتاژ انجام می دهند خودم در یکی از این شرکت ها کار می کنم البته کار خودم یه چیز دیگه است ولی کار مونتاژ انجام میدهند اگر می خواهی سفارش مونتاژ بدهی باید تعداد بالایی برد داسته باشی که سفارش را قبول کنن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید لطفعلی زاده
                            سلام،
                            این شرکت ها فکر نمی کنم مونتاژ کنن،
                            اگر از اینجور جاها نیاز دارین برای چه کاری می خواین؟ بردتون قطعاتش سادس یا قطعات متنوعی داره؟
                            مدارم ساده هست مثلا هر مدار شاید 6 تا 10 نوع قطعه داشته باشه.

دیدگاه

مهران مهدار میتونه منم دادم تست کردم
                              http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X