اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عکس برداری پیوسته با دوربین در AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عکس برداری پیوسته با دوربین در AVR

باسلام خدمت مهندسین
    من میخوام به کمک یک دوربین از یک صفحه عکس برداری کنم و روی یک پروژکتور نمایش بدم،من نمیخوام تصاویر ذخیره بشن،فقط میخوام به صورت جاری روی ویدئو پروژکتور نشون بدم.منظورم اینه میخوام دوربین پشت سرهم عکس بگیره و عکس ها در قالب یک فیلم به هم پیوسته دیده بشن روی پروژکتور
    حالا سوال من اینه که با AVR باید انجامش بدم؟چطور ارتباط بین دوربین و پروژکتور رو برقرار کنم؟چه دوربینی استفاده کنم؟چطور عکس های پشت سرهم بگیرم و پشت سر هم نشون بدم؟

ممنون میشم راهنماییم کنین،تشکر فراوان

پاسخ : عکس برداری پیوسته با دوربین در AVR

با میکرویی که زیر 100 مگا هرتز کلاکش باشه اینکارو انجام بدین فقط ی کار دانشجویی و آزمایشگاهی میشه اینقدر با avr قطعا تاخیر در نمایش دارین که میشه عکس متحرک بیشتر تا فیلم!

از Arm Lpc1768 lpc1788 از سری های کرتکس m3 هستن استفاده کنید
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehran901
      با میکرویی که زیر 100 مگا هرتز کلاکش باشه اینکارو انجام بدین فقط ی کار دانشجویی و آزمایشگاهی میشه اینقدر با avr قطعا تاخیر در نمایش دارین که میشه عکس متحرک بیشتر تا فیلم!

از Arm Lpc1768 lpc1788 از سری های کرتکس m3 هستن استفاده کنید
      مهندس در درجه اول اینکه این کار شدنی هست؟(که بدون ذخیره کردن مستقیم نمایش داده بشه)
      و موضوع دوم اینکه من آرم بلد نیستم،چه راهی رو برام پیشنهاد میکنین؟
      کار من هم نباید مثل آزمایشگاهی (عکس متحرک باشه)من سریعتر میخام،نزدیک به فیلم پیوسته
      دیدگاه

نوشته اصلی توسط parvar
        مهندس در درجه اول اینکه این کار شدنی هست؟(که بدون ذخیره کردن مستقیم نمایش داده بشه)
        و موضوع دوم اینکه من آرم بلد نیستم،چه راهی رو برام پیشنهاد میکنین؟
        کار من هم نباید مثل آزمایشگاهی (عکس متحرک باشه)من سریعتر میخام،نزدیک به فیلم پیوسته
        خب کار که شدنی هست بنده تابحال نبستم ببینم با این دو نمونه ای ک گفتم تاخیر داره یا نه ولی شما مثلا میتونید نمایش فیلم یا عکس با این میکرو ها رو تو یوتیوب یا پارات ... سرچ کنید ببینید سرعت نمایش روی ال سی دی چقدره ... چون دوربین هایی ک استفاده میشه اعلب حافظه FIFO داره تقریبا میشه با سرچ کردن مورد فوق متوجه شد تو نمایش فیلم تاخیر داره یا نه
        اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehran901
          خب کار که شدنی هست بنده تابحال نبستم ببینم با این دو نمونه ای ک گفتم تاخیر داره یا نه ولی شما مثلا میتونید نمایش فیلم یا عکس با این میکرو ها رو تو یوتیوب یا پارات ... سرچ کنید ببینید سرعت نمایش روی ال سی دی چقدره ... چون دوربین هایی ک استفاده میشه اعلب حافظه FIFO داره تقریبا میشه با سرچ کردن مورد فوق متوجه شد تو نمایش فیلم تاخیر داره یا نه
          فیلمارو دیدم مهندس،خوبه سرعت اونا،ولی اغلب رو ال سی دی نشون میدادن و البته ذخیره هم میکردن،من که آرم بلد نیستم چه کنم،از چه کسایی استفاده کنم؟یا از چه برد هایی؟

دیدگاه

کسی نمیتونه کمکم کنه بیشتر؟

دیدگاه

برین تو انجمن آرم راجبش بپرسین منم یکی از برنامه های نزدیکم راه اندازی این دوربین با lpc1768 هست هنوز دست ب کارش نشدم ک بتونم راهنمایی کنم

دیدگاه

ممنون میشم بعد از راه اندازی به من هم کمک کنید،ببینم انجمن آرم چه میکنه
                دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X