اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروژه پایانی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروژه پایانی

سلام دوستان.
    واسه این درس fpga مون قراره که یه پروژه ی پایانی تحویل بدم که اجباری هم هست. :angry:
    خود استاد گفته که در مورد طرحی میکرو کنترلر و cpu یا کارای پردازش سیگنالی یا هر چی دیگه.منم هیچ ایده ای ندارم که چه پروژه ای تحویل بدم.البته ازین cpu ها ساختم و نمیخوام پروژم هم در این مورد باشه.
    دوستان اگه کسی پروژه ی درست حسابی ای,در هر زمینه ای(آسون نباشه و البته خیلی وقت گیرم نباشه دیگه :rolleyes انجام داده و تجربه داره لطفا یکم بهم ایده بده که چی انجام بدم.
    البته خودشم بتونه یکم راهنماییم کنه دیگه!
    با تشکر

پاسخ : پروژه پایانی

سلام
    بنظر من پرداژش سیگنال خیلی خوبه و توی پزشکی کاربرد زیادی داره. مثلا پیاده سازی یه فیلتر دیجیتال برای حذف نویز برق شهر و یا پیاده سازی یه الگوریتم برای تشخیص نوع سیگنال(توی دستگاه های نوار مغزی)
    ولی اون چیزی که توی طراحی با fpga مهمه بهینه بودن کد برای استفاده کمتر از المان های داخل تراشه است.

دیدگاه

سلام مرسی از پاسختون.
      خب شما الان خودتون ازین کارا انجام دادین؟(در حد راهنمایی)چون من چنتا پروژه طراحی فیلتر دانلود کردم ولی زیاد ازشون سر در نیاوردم....

دیدگاه

پروژه پایانی خودم پیاده سازی فیلتر دیجیناله و الگوریتم تسخیص صرع(مهندسی پزشکی هم پیاده سازی کردم). فقط اسمشون شاخه. در کل باید بدونی ساختار کلی فیلتر چجوریه؟ چه المان هایی(جمع کننده و ضرب کننده و ...) دارن و چه روش هایی برای طراحی بهینه وجود داره .همین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X