اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

باز نشدن بعضی از پیچ های موبایل یا تبلت ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

باز نشدن بعضی از پیچ های موبایل یا تبلت ها

سلام
    بچه ها حتما برای شما هم پیش اومده که هنگام باز کردن پیچ ها به پیچ بد قلقی میخورید که هیچ جوره باز نمیشه بعضی هاشون رو روغن میزنم میزارم نصفه روز میمونه فرداش باز میشه ولی بعضی هاشون هم نمیشه از طرفی جا هم نیست که با دم باریک بگیریمشون. شما چیکار میکنید؟ نظر بدید لطفا
    برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

پاسخ : باز نشدن بعضی از پیچ های موبایل یا تبلت ها

من که تا حالا تو موبایل و تبلت و.......چنین مشکلی نداشتم و دلیلی هم نداره که این مشکلات پیش بیاد چون پیچ داخل جایی با تنش حرارتی یا رسوب و......نیست من احتمال زیاد میدم پیچگوشتی های شما مناسب و مرغوب نیست .پیچ خیلی از موبایلها و.......موقع پیچ شدن تو کارخانه اول یک چسب زده میشه بعد پیچ میشه اما این چسب اونقدری نیست که نشه پیچو باز کرد

در هر صورت تنها راهش اینه که پیچ را با سر هویه گرم کنید تا جا باز کنه .تو کارهای صنعتی زیاد پیش میاد پیچ زنگ زده یا جام کرده که با روغن ترمز باز می کنیم اما تبلت و موبایل جای این کارها را نداره
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

پاسخ : باز نشدن بعضی از پیچ های موبایل یا تبلت ها

نوشته اصلی توسط mohamad-h
      من که تا حالا تو موبایل و تبلت و.......چنین مشکلی نداشتم و دلیلی هم نداره که این مشکلات پیش بیاد چون پیچ داخل جایی با تنش حرارتی یا رسوب و......نیست من احتمال زیاد میدم پیچگوشتی های شما مناسب و مرغوب نیست .پیچ خیلی از موبایلها و.......موقع پیچ شدن تو کارخانه اول یک چسب زده میشه بعد پیچ میشه اما این چسب اونقدری نیست که نشه پیچو باز کرد

در هر صورت تنها راهش اینه که پیچ را با سر هویه گرم کنید تا جا باز کنه .تو کارهای صنعتی زیاد پیش میاد پیچ زنگ زده یا جام کرده که با روغن ترمز باز می کنیم اما تبلت و موبایل جای این کارها را نداره
      ممنون.
      بسیار پیش اومده که گوشی رو باز کردیم و دیدم پیچ داخلش هرزه ( حالا شاید تعمیر کار قبلی پیچ رو هرز کرده باشه) ولی جواب رو گرفتم با حرارت. من خودم روغن ترمز میزدم ولی دیروز روغن ترمز هم جواب نداد. البته 100% حق باشماست اگه پیچ گوشتی مناسب باشه پیچ راحت باز میشه و هرز هم نمیشه.
      برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X