اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تفاوت دو ماژول بلوتوت مدل HC-05

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تفاوت دو ماژول بلوتوت مدل HC-05

با سلام
    دو ماژول بلوتوث HC-05 زیر چه تفاوتی با هم دارند

من از نوع دوم دارم چجوری راش بندازم .کلیدی که روی آن هستش برای چیه

پاسخ : تفاوت دو ماژول بلوتوت مدل HC-05

عکس نوع دوم لود نمیشه دوباره عکس رو بزارید تا راهنمایی تون کنم از آموزش لینک زیر هم می تونید استفاده کنید
    http://electrolab.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%AB-hc-05/

دیدگاه

نوشته اصلی توسط elman993
      عکس نوع دوم لود نمیشه دوباره عکس رو بزارید تا راهنمایی تون کنم از آموزش لینک زیر هم می تونید استفاده کنید
      http://electrolab.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%AB-hc-05/
      عکس دوم را دوباره پلود کردم

دیدگاه

دومی همان اولی است با این تفاوت که در دومی آن پایه هایی را که نیاز داشتی بیرون آورده . اگه دیتاشیت و راهنماهای بلوتوث را از اینترنت بگیری

دیدگاه

سلام من با دومی (6پایه کلید دار) کار کردم و باهاش تونستم چند تا ال ای دی رو توسط گوشی خاموشو روشن کنم هیچ تنظیماتی بهش ندادم و فقط بهش تغذیه دادم و دو پایه سریالش رو مستقیم به میکرو دادم در ضمن ماژول دومی روی خودش رگولاتور ولتاژ داره و میتونی ولتاژ 3.5 تا 8 ولت هم بهش بدی

دیدگاه

سلام ماژول دوم رو از کجا میشه خرید ؟

دیدگاه

سلام
              ماژول دوم (6 پایه) رو من از سایت کویرالکترونیک خریدم خیلی بهتر از او یکی هاست

دیدگاه

من با جفتشون کار کردم. تفاوتی با هم ندارن. همونطور که گفتن در دومی پایه هایی که بهشون نیاز دارید بیرون کشیده شده.
                www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

سلام . برای راه اندازی ماژول نوع دوم باید با پایه en و اون سوییچ باید چیکار کنیم. من الان تغذیه 3.3 ولت وصل کردم یک led داره چشمک میزنه ولی بلوتوث پیدا نمی شه مشکل از کجاست ؟

دیدگاه

تک سوئیچ روی ماژول برای ورود به مدهای دیگس که شما در حالت عادی بهش نیازی ندارید.. پایه en رو به 3.3 وصل کنید و بعد با بلوتوث گوشی یا لپ تاپ سرچ کنید و باهاش pair بشید. کد پیشفرض هم 1234 هستش.
                    www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vahidabedi
                      تک سوئیچ روی ماژول برای ورود به مدهای دیگس که شما در حالت عادی بهش نیازی ندارید.. پایه en رو به 3.3 وصل کنید و بعد با بلوتوث گوشی یا لپ تاپ سرچ کنید و باهاش pair بشید. کد پیشفرض هم 1234 هستش.
                      همین کارو کردم ولی بازم پیدا نمی کنه . led همچنان داره چشمک می زنه !!!!

دیدگاه

وقتی pair هم بشید باز چشمک میزنه ولی آرومتر چشمک میزنه.
                        من خودم که باهاش کار میکردم en رو اصلا وصل نمیکردم. ضمن اینکه اگه دارید به میکرو وصلش میکنیم rx اون نیاز به تقسیم مقاومتی داره.
                        www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MORTEZA137008
                          سلام . برای راه اندازی ماژول نوع دوم باید با پایه en و اون سوییچ باید چیکار کنیم. من الان تغذیه 3.3 ولت وصل کردم یک led داره چشمک میزنه ولی بلوتوث پیدا نمی شه مشکل از کجاست ؟
                          سلام برای اینکه ماژول بتونه توسط گوشیتون یا ... شناسایی بشه نباید پایه 34 یا en رو یک کنیین این پایه رو فقط زمانی یک میکنین که بخواین وارد یکی از مد ها بشین.شما فقط پایه ای مثبت و منفی ماژولو وصل کنین تو این حالت باید ماژول شناسایی بشه اگر بازم نشد پایه en رو به زمین وصل کنیین .
                          رفتن به مد ها هم تنها مواقعی نیازه که شما بخواین بعضی ویژگی های اولیه مثل نام و... ماژولو تغییر بدین.
                          بعد از این که ماژولو پیدا کردین از پایه های txd و rxd برای ارسال و دریافت اطلاعات استفاده کنین

دیدگاه

سلام هنوز دارم با این ماژول سر وکله می زنم می خواستم ببینم واسه وصل شدن به کامپیوتر و تغییر مشخصاتش به چه قطعه هایی نیاز دارم ؟البته خودم تقریبا می دونم می خوام مطمئن شم که سفارش بدم.با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X