اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پرکردن اطراف pad در polygon

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پرکردن اطراف pad در polygon

سلام دوستان
    کسی میدونه تنظیمات polygon رو چطور باید تغییر بدم تا این قسمت ک در شکل مشخص کردم هم با Net ای که Polygon هست پر بشه؟؟

پاسخ : پرکردن اطراف pad در polygon

از Google استفاده کنید:
    https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q...direct+connect
    بیایید با Google آشتی کنیم!

دیدگاه

سلام. شما ابتدا به قسمت Design و بعد Rulse وارد شوید و در قسمت سمت چپ سر برگ Plane رو انتخاب کنید . و بعد Polygon Connect Style رو باز کنید . سپس PolygonConnect را باز کنید . در قسمت Connect Style ، دومین حالتشو که نوشته Direct Connect رو انتخاب کنید و بعد از اون OK رو بزن . مجدداً Polygon رو دوباره رفرش (Refresh) کن درست میشه .

دیدگاه

البته این کار دلیل دارد و آن هم این است که موقع لحیم کاری پد قلع روی پلیگان پخش نشد و برد زشت نشود .پس توصیه می شود از همین حالت استفاده کنید .

دیدگاه

البته این کار دلیل دارد و آن هم این است که موقع لحیم کاری پد قلع روی پلیگان پخش نشد و برد زشت نشود .پس توصیه می شود از همین حالت استفاده کنید .
          علاوه بر این مشکلی که دوستمون عنوان کردند، مشکلی دیگه ای که ایجاد میشه اینه که لحیم کاری این قسمت ها باتوه به اینکه پلی گان نوک هویه رو سرد میکنه، سخت میشه و چنانچه بخواهید اینگونه گایه ها را از برد خارج کنید بسیار بسیار مشکل خواهد بود
          از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X