اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

در جستجوی کار یک لقمه نان حلال!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

در جستجوی کار یک لقمه نان حلال!

سلام
    در جستجوی کار در حوزه برق و الکترونیک با اولویت الکترونیک هستم
    فقط شیراز
    کارشناسی الکترونیک
    1-کار با نرم افزار altium در حد متوسط به بالا
    2-کار با دیگر نرم افزار ها (پروتئوس-بسکام-کدویژن-اورکد و...)متوسط
    3-کار با s7-simens plc متوسط

کلا یه چیز هایی سر در می اورم و آدم فنی (دست به چار) هستم مثلا سرویس کولر-برق کشی-جوشکاری یکم بلدم-استعداد یادگیریم خوبه
    مشکل سربازی ندارم.
    در مورد حقوق هم دیگه مشخصه که تون این وضعیت اقتصادی دنبال کار با پول ناچیز و بدون پیشرفت نمی گردم.
    در کل حرف دلم اینه که با همین تخصص و البته بعد پیشرفت دنبال کار(یه لقمه نون حلال) می گردم هر کی می تونه کمک کنه و البته با نیت خیرش معامله کنه بسم ا...
    -------------------
    پی ام بزنید یا ایمیل

پاسخ : در جستجوی کار یک لقمه نان حلال!

نوشته اصلی توسط es_eca
    سلام
    در جستجوی کار در حوزه برق و الکترونیک با اولویت الکترونیک هستم
    فقط شیراز
    کارشناسی الکترونیک
    1-کار با نرم افزار altium در حد متوسط به بالا
    2-کار با دیگر نرم افزار ها (پروتئوس-بسکام-کدویژن-اورکد و...)متوسط
    3-کار با s7-simens plc متوسط

کلا یه چیز هایی سر در می اورم و آدم فنی (دست به چار) هستم مثلا سرویس کولر-برق کشی-جوشکاری یکم بلدم-استعداد یادگیریم خوبه
    مشکل سربازی ندارم.
    در مورد حقوق هم دیگه مشخصه که تون این وضعیت اقتصادی دنبال کار با پول ناچیز و بدون پیشرفت نمی گردم.
    در کل حرف دلم اینه که با همین تخصص و البته بعد پیشرفت دنبال کار(یه لقمه نون حلال) می گردم هر کی می تونه کمک کنه و البته با نیت خیرش معامله کنه بسم ا...
    -------------------
    پی ام بزنید یا ایمیل
    سلام
    خوبه که دنبال یه لقمه نون حلالی . :smile: اما............ :sad: :surprised: :cry:اما خدایش اگه گیر اوردی :mrgreen: ما را هم خبر کن

دیدگاه

با سلام و درود
      از نظر من همیشه نمیشه جستجو کرد یک زمانی باید خودت بسازی نمونه اش هم سایت جعبه ساز که الان تبلیغاتش بالای انجمن هست حالا من نمیدونم چقدر جعبه ساز درآمد داره ولی همین که یک کسب و کار رو شروع کردند خودش خیلی خوبه.

اینکه شما دنبال لقمه حلال هستید مطمئن باشید راه درستی رو انتخاب کردید و اگر افرادی زمزمه های دیگری رو سر میدهند شما گوش نکن.

من پیشنهاد میکنم شما خودتون دست به یک ایده ی خلاقانه بزنید.
      (مثلا برای دانش آموزان، کلاس آموزشی رباتیک بزاری و در آخر دوره بچه ها بتونن یک عمودپرواز کوچک بسازند.
      یا مثلا دستگاه آبیاری خودکار بساز و بنر تبلیغاتی بزن
      و یا مثل بعضی سایت ها دوره های آموزشی مثل آموزش ساخت عمود پرواز و... ضبط کنی و بفروشی.)

این سایت هم میتونه در مورد ایده های خلاقانه به شما کمک کنه
      raminfotovat.ir

دیدگاه

البته که ایده هایی دارم که سعی میکنم روش کار کنم ولی چیزی که هست باید فعلا یه کار همچین فیزیکی و مملوس باشه اون ها هم در کنارش.

باید هم خنده داشته باشه

دیدگاه

هر روز در گوگل بنویسید نیازمندیهای شیراز معمولا لینک اول که میاد مربوط به روزنامه خبر هست که تمام صفحاتش هست و شما میتونید در قسمت نیازمندیهاش گهی ها رو نگاه کنید و اگر چیزی به دردتون میخوره تماس بگیرید.
          این گهی رو هم چند وقت پیش توی برنامه دیوار دیدم اگر خواستید تماس بگیرید شاید بدرد خورد:
          http://shiraz.divar.ir/v/%D8%A8%D8%B...A9-/57gZZOS4J/

اگر هم تخصص خاصی دارید یا پروژه های صنعتی دانشجویی میتونید انجام بدید برا خودتون یک کارت ساده بزنید و بدید به مغازه های پاساژ قائم و الکترونیکی های دیگه اگر کسی سر بزنه و پروژه داشته باشه کارتتون رو بهشون میدن.
          اگر ایده خاصی دارید و میتونید با گذشت زمان برای خودتون و حتی دیگران کار آفرینی کنید میتونید فعلا به قدری که آب باریکه ای باشه کارهای معمولی انجام بدید تا شرایط مناسب برای کار اصلی ایجاد بشه.
          از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
          هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
          اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
          اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
          شاد و موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X