اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای طراحی مدارات بزرگ در Altiume designer

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای طراحی مدارات بزرگ در Altiume designer

سلام

وقت بخیر

من یه برد CPU می خوام طراحی کنم که نمونهآ‌ی شماتیکی که خودش ارائه کرده تقریبا 10 صفحه است، البته PDF. می خوام اینو داخل Altiume designer طراحی کنم. تقریبا می خوام امکانات پایه را روش پیاده سازی کنم ولی با این حال حجم شماتیکم دستکم 5-6 صفحه میشه. من باید یه پروژه ایجاد بکنم ولی به نظرتون ارتباط بین این صفحات را چطوری برقرار کنم، منظورم اینه که یه TOP sheet ایجاد کنم و بعد Child sheet یا اینکه بدون این روال با اتصال offsheet<< قسمتهای مختلفی را که در شیتهای مختلف باید به هم وصل بشن را بهم وصل کنم. البته می خوام PCB را اتوروت بکشم.

ممنون میشم اگه کسی توی این کار تجربه ای داره با همه به اشتراک بذاره.

پاسخ : راهنمایی برای طراحی مدارات بزرگ در Altiume designer

برای این تیپ کارها استاندارهایی هم حتی تعبیه شده. اما برای کار شما من قطعا توصیم استفاده از شیت های جدا و داشتن یک تاپ شیت هستش. من در پروژه هایی که شماتیکم مثلا 22 صفحه تقسیم می شد. تعداد شاخه ها رو بیشتر میکردم. یعنی چند شیت زیر مجموعه یک شیت و اون هم باز زیر مجموعه شیت دیگه. خیلی جاها غیر این جوره دیگه اصلا نمیشه کار کرد چون باعث خطاهای بسیار یزرگی میشه که به هیچ وجه قابل جبران نیست.
    در ابتدا شاید به نظر برسه زمان گیر هستش اما در ادامه متوجه میشید که واقعا در وقتتون به شدت صرفه جویی شده.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X