اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کد کردن دیتا برای ارسال بیسیم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کد کردن دیتا برای ارسال بیسیم؟

با سلام به همه دوستان

برای ارسال یک دیتا با فرستنده گیرنده های ask 315 mhz اگه دیتا رو همینجوری بفرستم نویز داره. وقتی میخام یه نوشته رو کد کنم مشکلی نیست یعنی اول و آخر دیتا یه کد میزارم که اینجوری دیتا به درستی به مقصد میرسه ولی وقتی میخام همین کارو با یه عدد انجام بدم نمیشه.
    به طور خلاصه: توی کدینک عدد مشکل دارم ولی همون روشو برای نوشته میتونم کدینگ رو انجام بدم.
    میخام بدونم روش کلی برای کدینگ چیه؟ و چه تفاوتی بین کدینگ عدد و کاراکتر هست؟

با تشکر

پاسخ : کد کردن دیتا برای ارسال بیسیم؟

اقا این سوال سوال منم هست لطفا کسایی که بلدن جواب بدن
    یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط 313mahdifaraji
      اقا این سوال سوال منم هست لطفا کسایی که بلدن جواب بدن
      سلام
      دقیقا مشکلتون چیه؟ توی نمایشش مشکل دارید؟توی ارسال که تفاوتی ندارند!
      من فکرکنم شما دریافت می کنید ولی وقتی می خواهید نمایش بدید به عنوان یک کارکترنمایش می دید مثلا برای 1 کارکتری تعریف نشده خوب! شما باید روی ال سی دی عدد را نشان بدید!
      Ali Reza Tarkesh Esfahani

Yahoo: amt_1390@yahoo.com

دیدگاه

معمولا وقتی از ask استفاده میشه از ای سی های pt2262 va pt2272به عنوان دیک کردن دیتا استفاده میشه
        من با دانش و آکاهی ام تمام جهالت ها رو به زانو در خواهم اورد.

دیدگاه

این ماژول ها دارای AGC هستند ، یعنی گین ماژول به طور اتوماتیک کنترل می شود ، زمانی که شما داده ای نمی فرستید ، ماژول حساسیت خودش را افزایش می دهد تا سیگنال های ضعیف تر را دریافت کند ، و این امر باعث می شود که ماژول نویز دریافت کند ، هنگام ارسال داده مدتی طول می کشد تا گین ماژول برای سیگنال شما تنظیم شود و اگر در این مدت داده ای ارسال کنید به درستی دریافت نخواهد شد.
          توصیه : قبل از ارسال داده به مدت 1 تا 10 میلی ثانیه بایت ارسال کنید تا ماژول آماده ی دریافت داده ی اصلی شود . ارسال داده های اصلی بلا فاصله باشد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X