اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارسال تصویر با استفاده از فرستنده گیرنده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارسال تصویر با استفاده از فرستنده گیرنده

سلام. آیا میشه یه تصویر را با فرستنده گیرنده ارسال کرد؟
    برای این کار احتیاجی به پردازض تصویر است؟
    دنيا آنقدر وسيع هست که براي همه مخلوقات جايي باشد پس به جاي آنکه جاي کسي را بگيريم تلاش کنيم جاي واقعي خود را بيابيم

پاسخ : ارسال تصویر با استفاده از فرستنده گیرنده

معلومه که میشه سوالتون خیلی کلی هست انواع و اقسام فرستنده گیرنده داری.
    راجع به پردازش تصویر که غالبا انجام میشه به دلیل پیاده سازی الگوریتم های فشرده سازی و ... هستش.

دیدگاه

سلام
      من می خوام که با استفاده از یه دوربین یه عکس بگیرم و از از فرستنده گیرنده استفاده کنم و بعد اونا روی ال سی دی نمایش بدم. هنوز نوع فرستنده گیرنده را مشخص نکردم نکردم.
      توی قسمت گیرنده فکر نکنم مشکلی داشته باشم ولی توی قسمت فرستنده یکم مشکل دارم،( از لحاظ باز کردن موضوع)
      عکسی که گرفته شده را با پردازش تصویر باید با میکرو ارتباط بدم. یا این که تصویر را مستقیما میشه. تو حافظه میکرو ذخیره کرد؟
      دنيا آنقدر وسيع هست که براي همه مخلوقات جايي باشد پس به جاي آنکه جاي کسي را بگيريم تلاش کنيم جاي واقعي خود را بيابيم

دیدگاه

اینکه بشه عکس رو در میکرو ذخیره کرد بستگی به حجم حافظه میکروتون داره!ولی بهتره در حافظه خارجی ذخیره کنین!
        پردازش تصویر هم به معنای واقعی نیاز نیست!
        کافیه یه دوربین jpeg داشته باشین و با میکرو بهش دستور عکس برداری بدین و بعد که دوربین عکس رو پیکسل به پیکسل بهتون دارد اونارو یکی یکی برای گیرنده ارسال کنین و در گیرنده هم وقتی پیکسل هارو یکی یکی دریافت میکنین اونارو با ترتیب در رجیستر های ال سی دی بریزین ! :agree:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X