اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار آمپلیفایر استریو 400وات با ماسفت irfp240 وirfp9240

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار آمپلیفایر استریو 400وات با ماسفت irfp240 وirfp9240

سلام بردوستان واساتید محترم، من یه مدار آمپلیفایر استریو 400وات ماسفت irif240وirif9240 میخوام یا200وات مونو لطفا کمکم کنید.نه توسایت ونه سایتهای خارجی پیدا نکردم فقط لطفا نقشه pcb وشماتیک مدار کامل باشه با مدار تغذیه ممنون

پاسخ : مدار آمپلیفایر استریو 400وات با ماسفت irfp240 وirfp9240

سلام مجدد ازاساتید محترم خواهش میکنم کمکم کنید چندماهی هستش قطعات آمپلی 400وات مونو آقای هولتون (av400)راخریدم ولی ترسیدم درست کنم حالا اگه لطف کنید یه استریو 400وات یامونو 200وات بهم پیشنهاد بدید ممنون میشم :wow:

دیدگاه

درود بر شما

همون آمپلی فایر طرح آنتونی هولتون ( AV400 ) عالیه اگر هم مشکلی دارید تالار زیر :
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=107029.0

چیزی که شما نیاز دارید در همین بخش آمپلی فایرهای مدار گسسته پیدا میشه.
      بگردید دوست عزیز. اگر مورد خاصی در دید داشتید، در همان تاپیک دربارش گفتگو کنید :smile:
      خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

باسلام مجدد وتشکراز پاسخ عزیزان، آمپلی av400 خیلی قدرتش زیاد هستش من این آمپلی رابرای خونه میخوام. هم سایت خودمون وهم چندتا سایت ایرانی وخارجی راگشتم درحدود سه ماهی میشه ولی مدار استریو 400ویا500وات پیدانکردم البته برای ماسفتها زیاد بود ولی برای ماسفتهایی که من دارم همه مدارها قدرت بالا ومونو بودش ازاساتید ودوستان محترم خواهش میکنم اگه کسی شماتیک وpcb مدار استریو 400ویا500وات سراغ دارند لطف کنند تاپیکش را بزارندباتشکر

دیدگاه

باسلام ازاین همه استاد ومهندس یکی پیدا نمیشه یک مدار توپ استریو 400ویا500وات ماسفت irif240وirif9240 برام بذاره؟ :sad:

دیدگاه

اگر واسه خونه میخای 100 وات هم زیادته چه برسه به 400 500 وات
            اگه میخوای 400 وات بسازی همون av400 رو بساز
            شما با 100 وات میتونی یه عروسی رو ساپورت کنی چه برسه به 400 وات
            حالا یه تاپیک هست که یه آمپلی با این دو ماسفت داخلش هست در هر کانال از دو ماسفت استفاده شده و 200 وات استریو میشه همه
            دوستان از جمله من ساختم و راضی هم هستیم
            تاپیک رو پیدا کردم لینک رو میزارم واست

دیدگاه

سلام دوست عزیز
              من هم اشاره میکنم به صحبت دوست خوبم مصطفی اگر برای خونه میخوای استفاده کنی 100 وات هم خیلی زیاده
              بنده حقیر با ic4192 که دوتا خروجی 50 وات میده یه اتاق 24 متری رو میلرزونم البته با باند های مناسب این پاور امپلی

توی تایپیک های این انجمن میتونی پاور امپلی فایر دل خواهتو چه از نظر مکان و چه از نظر سرمایه انتخاب و به کمک دوستان راه اندازی کنی
              در کوی نیک نامان ما را گذر ندادن
              گر تو نمی پسندی تغییر ده قضا را

طراحی مدارات ( pcb ) پذیرفته میشود

دیدگاه

باتشکر ازعزیزانی که لطف کردند وپاسخ دادند اگه مقدور هستش استریو 400وات باهمون ماسفتهایی که دارم مدارشو بزارن ممنون میشم

دیدگاه

سلام مجدد کسی نیستش یه مدارآمپلی استرو400وات ماسفت irif240وirif9240 بزاره استفاده کنیم ایول بابا :applause:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moghan52
                    سلام مجدد کسی نیستش یه مدارآمپلی استرو400وات ماسفت irif240وirif9240 بزاره استفاده کنیم ایول بابا :applause:
                    شما مدار آمپلی فایر با ترانزیستور Irfp250 همین انجمن رو بساز به جای ترانزیستورهاش فقط Irfp240 قرار بده هم قدرتش خوبه هم کیفیتش فقط هیت سینک مناسب فراموش نشه موفق باشید
                    یکی یدونه هستم------------ واسه نمونه هستم

دیدگاه

سلام
                      دوست عزیز نظر من این امپی هست که در لینک زیر قرار دادم
                      واسه خونه که هیچ مهمونی میتونی باهاش راه بندازی http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=57603.0

دیدگاه

سلام
                        اقای sstk
                        ترانزیستور irfp240 با 250 هیچ فرقی نمیکنن و مدار با دو ترانزیستور کار میکنه فقط 250 امپری تر از 240 هست و معقولش این که از 250 استفاده بشه تا 240 چون تو اوج فشار 250 بیشتر جواب گو هست
                        در کوی نیک نامان ما را گذر ندادن
                        گر تو نمی پسندی تغییر ده قضا را

طراحی مدارات ( pcb ) پذیرفته میشود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moghan52
                          سلام بردوستان واساتید محترم، من یه مدار آمپلیفایر استریو 400وات ماسفت irif240وirif9240 میخوام یا200وات مونو لطفا کمکم کنید.نه توسایت ونه سایتهای خارجی پیدا نکردم فقط لطفا نقشه pcb وشماتیک مدار کامل باشه با مدار تغذیه ممنون
                          عزیز شما اگه واسه استفاده خونگی حتی مجالس کوچیک :wow: خای نیاز به400 وات و دردسر نیست بیا یه STK بساز هیبرید خودتو راحت کن کفاف کامل کارتو هم میده ،چرا بیای خرج اضافی و دردسر بیاندازی خودتو، استریو هم هستن

اگر A یک معادله از زندگی موفق باشد،آنگاه فرمولش به این صورت است: X^2 + Y - Z/2=A که در آن
                          X : کار وتفکر Y: تفریح Z : حرف بیهوده،خواب و پرخوری تعریف شده است.
                          http://s1.picofile.com/sasanscience/Pictures/SIGlogo.gif

دیدگاه

سلام . من این آمپلیفایر ساختم اگر دوست داشتید براتون بفرستم

دیدگاه

سلام اساتید محترم
                              ایشون همه ی قطعاته av 400رو دارن نتونستن av 400 v, رو بسازن حالام میخان از irfهاشون استفاده کنن خرجه دوباره هم نمیخان بکنن ک stk بخرن حالا هر کی مدار با irf داره بزاره ک ایشون استفاده کنن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X