اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل c++ در keil

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل c++ در keil

سلام دوستان یه مشکلی دارم با برنامه keil اونم اینه که وقتی میخوام از c و c++ همزمان استفاده کنم برنامه کلمه کلیدیه namespace رو نمیشناسه و بعضی وقتا درست میشه چون هدری که فایل cpp رو بهش از داخل "" به <> تغییر میدم ولی بازم کلاس هایی که ساختم داخل فایل cpp رو نمیشناسه ینی یه جورایی مشکل داره سرچ که کردم دیدم نوشته بود که همزمان نمیشه از جفتش استفاده کرد حالا نمیدونم راه حلی برای این مشکل دارید چون تو شماره 8 مجله نویز این کارو کردن و همزمان استفاده کردن برای برنامه file explorer یک فایل cpp رو به برنامه ضمیمه کردن

پاسخ : مشکل c++ در keil

کیل متاسفانه این قدر قدرت نداره که از کلاس نویسی پشتیبانی کنه.
    منم دنبالش بودم اما حتی اگه از خود کلاس هم پشتیبانی کنه ، از constructor و distructor پشتیبانی نمی کنه.

دیدگاه

آخه تو مثال خودش تو فلدر keil این کارو کرده و پروژه اش هم کامپایل میشه مشکلی نداره منتها مشکل اینجاست که شما باید برنامه mainتون رو داخل فایل cpp که به برنامه اضافه کردی بنویسی ینی نمیشه از یه فایل c به این فایل رجوع کنی ولی میشه از این فایل cpp به فایل c رجوع کنی ینی مثلا نمیتوی از کلاس هایی که ساختی تو یه فایل اصلیه برنامه ات استفاده کنی مشکل من اینه وگرنه تو مثال خودش هم از کلاس استفاده کرده

دیدگاه

سلام . اگه می خوای به صورت ++C برنامه نویسی کنی میتونی اینو امتحان کنی که الگو کلیش به این شکله

#include <AT91SAM7S64.H>

class news{

int x,y;
        public:

void sub(int, int );

}subfun;

void news::sub(int a, int b)
        {
        x = a/b;
        y = a*b;
        }

int main()