اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حذف explorer ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

حذف explorer ؟

گاهی نیاز میشه که به محض بالا اومدن کامپیوتر یه برنامه اجرا بشه و کاربر دسترسی به دیگر امکانات سیستم نداشته باشه. توی ویندوز 98 با حذف explorer از پروسسآ‌ها و جایگذین کردن برنامه مورد نظر براحتی این عمل انجام میآ‌شد، ولی توی winxp من مطلبی براش پیدا نکردم. کسی از دوستان دراین مورد اطلاعی اگر داره ممنون میشم منو یاری کنه.
    موفق باشید.

پاسخ : حذف explorer ؟

سلام
    میخوای برنامه ت تحت ویندوز باشه یا تحت داسه؟
    شما می تونی از یه shell replacement ای استفاده کنی که امکان قفل تنظیمات خودشو داره . مسلما این نرم افزار ها قابل سفارشی سازی هم هستن.
    مثل Talisman یا Aston Shell یا Geo Shell و ....

shell replacement softwares for windows
    یا
    Windows Explorer replacement softwares
    رو سرچ کن.

شاید کمکت کنه.

منم چیز خاصی پیدا کردم میگم. :mrgreen:

فعلا شرمنده
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

ممنون دوست عزیز و دشمنت شرمنده. همین قدر که راهنمایی کردید خودش کلی ارزش داره.

برنامهآ‌ای که مورد نظر من هستش توی ویندوز اجرا میشه.
      یه کار که من گاهی برای تست انجام میآ‌دم توسط Task Maneger برنامه explorer رو end task میآ‌کنم و بعد برنامهآ‌ی مورد نظر خورم رو run میآ‌کنم.

دیدگاه

سلام

تو مسیر
        HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
        داخل رجیستری
        یه String با نام Shell پیدا کن و مقدار اون که فعلا explorer.exe هست رو تغییر بده به مسیر فایلی که می خوای اجرا بشه ببین چی میشه
        نتیجه رو بگو.

مرسی.
        Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

دمت گرم.
          ایول کار درست.
          explorer کاملن حذف شد و تنها کلیدهایی که کار میآ‌کنن Alt+Ctrl+Del هستش.
          :wow:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X