اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصالی پورت usb لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصالی پورت usb لپ تاپ

با سلام
    بنده 6سال پیش یک لپ تاپ sony vaio خریداری کردم و هم اکنون هنوز از کار با آن و سرعت آن راضی هستم .چند روز پیش یک مودم usb یا قابلیت 3G برای استفاده از اینترنت سیم کارت ایرانسل خریداری نمودم که پس از چند یاعت مودم دیگر کار نکرد و روشن نشد وقتی دلیل این مشکل را از فروشنده مودم پرسیدم ،اتصالی موجود در پورتهای usb لپ تاپ بنده را دلیل این مشکل بیان کردند که باعث خرابی مودم شده است .که مودم را به نماینگی پس از فروش فرستادند تا تعمیر گردد. حالا با فرض تعمیر مودم با توجه به مشکلی که برای usb لپتاپ من وجود دارد با اتصال مجدد مودمبه لپ تاپ دوباره این مشکل برای مودم پیش میاید.سوال بنده اینست که اتصالی پورت usb یعنی چه و چطوری بوجود اومد و چطور یباید اونو برطرف کرد.
    با تشکر

پاسخ : اتصالی پورت usb لپ تاپ

نوشته اصلی توسط namdar soleiman netaj
    با سلام
    بنده 6سال پیش یک لپ تاپ sony vaio خریداری کردم و هم اکنون هنوز از کار با آن و سرعت آن راضی هستم .چند روز پیش یک مودم usb یا قابلیت 3G برای استفاده از اینترنت سیم کارت ایرانسل خریداری نمودم که پس از چند یاعت مودم دیگر کار نکرد و روشن نشد وقتی دلیل این مشکل را از فروشنده مودم پرسیدم ،اتصالی موجود در پورتهای usb لپ تاپ بنده را دلیل این مشکل بیان کردند که باعث خرابی مودم شده است .که مودم را به نماینگی پس از فروش فرستادند تا تعمیر گردد. حالا با فرض تعمیر مودم با توجه به مشکلی که برای usb لپتاپ من وجود دارد با اتصال مجدد مودمبه لپ تاپ دوباره این مشکل برای مودم پیش میاید.سوال بنده اینست که اتصالی پورت usb یعنی چه و چطوری بوجود اومد و چطور یباید اونو برطرف کرد.
    با تشکر
    مطمئنی مس های پورت یو اس بیت از بین نرفتن یا اکسید نشدن؟
    اگه از بین رفتن یکی باید جایگزین کنی
    اگه مسش اکسید شده باید با سمباده نرم روش بکشی تا اکسیدش بره!!
    منظور از اتصالی میتونه وصل بودن سیم ها (یا track ها)ی پورتتون از بیرون ویا داخل لپتاپ باشد
    چجوریشو نمیدونم :mrgreen:

این احتمال هم وجود داره که ایراد از خوده مودم میبوده
    برای فهمیدنش کیبوردی ، موس ای، فلشی چیزی به usb بزن و یکم ازش کار بکش ، اگه وسیلتون سوخت :twisted: اونوقت معلوم میشه که ایراد از مودم نبوده
    [center]یه شب خواب دیدم اون دنیا خدا ازم پرسید:وقتی همسایه ات گرسنه بود کجابودی؟
    منم گفتم: خدا جون خودت کجا بودی؟
    خیلی حال داد
    ولی بعدش رو یادم نیست ، فکر کنم سرب داغ رو با قیف ریختن تو حلقم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X