اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پمپ آب کولر (استیل) ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پمپ آب کولر (استیل) ؟

سلام
    دنبال یک پمپ آبی شبیه پمپ آب کولر هستم اما از نوع استیلش
    میخوام روغن خیلی داغ (300 درجه ) رو باهاش انتقال بدم
    به 200 درجش هم راضیم

پاسخ : پمپ آب کولر (استیل) ؟

نوشته اصلی توسط ariane
    سلام
    دنبال یک پمپ آبی شبیه پمپ آب کولر هستم اما از نوع استیلش
    میخوام روغن خیلی داغ (300 درجه ) رو باهاش انتقال بدم
    به 200 درجش هم راضیم
    بده تراشکاری برات بسازه ولی یه شفت بلند براش تعبیه کنی بهتره چون گرما رو به موتور منتقل میکنه

دیدگاه

هر کاری اصولی داره وگرنه الان همه ی دنیا ...
      برای اینکار فروشگاههای پمپهای سانتریفوژی رو جستجو کنید! لازم به ذکره که اگر فشار روغن یا سرعت حرکت روغن هم بالا باشه اصول ساخت توربین پمپ کاملا متفاوت و هزینه تصاعدی بالاتر خواهد بود!
      بر اساس دبی و هد پمپ، توان پمپ و موتور اون مشخص میشه با یکی از فروشگاهها تماس بگیرید و این موارد رو عنوان کنید

اضافه شده در تاریخ :
      نوشته اصلی توسط arvinfx
      بده تراشکاری برات بسازه ولی یه شفت بلند براش تعبیه کنی بهتره چون گرما رو به موتور منتقل میکنه
      تراشکاری که بتونه توربین پمپ تراش بده به سی ان سی 5 محور نیاز داره که هزینه و زمانش مطمئنا چندین برابر خواهد شد! ابتدا باید طراحی دقیق بشه وگرنه در کار با مشکل جدی مواجه خواهد شد! یک پروژه ی صنعتی هست نه ازمون و خطا!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
        هر کاری اصولی داره وگرنه الان همه ی دنیا ...
        برای اینکار فروشگاههای پمپهای سانتریفوژی رو جستجو کنید! لازم به ذکره که اگر فشار روغن یا سرعت حرکت روغن هم بالا باشه اصول ساخت توربین پمپ کاملا متفاوت و هزینه تصاعدی بالاتر خواهد بود!
        بر اساس دبی و هد پمپ، توان پمپ و موتور اون مشخص میشه با یکی از فروشگاهها تماس بگیرید و این موارد رو عنوان کنید

اضافه شده در تاریخ : تراشکاری که بتونه توربین پمپ تراش بده به سی ان سی 5 محور نیاز داره که هزینه و زمانش مطمئنا چندین برابر خواهد شد! ابتدا باید طراحی دقیق بشه وگرنه در کار با مشکل جدی مواجه خواهد شد! یک پروژه ی صنعتی هست نه ازمون و خطا!
        درسته بستگی داره کار چی باشه شیرهای گازی هستن برای ذوب آهن اصفهان هر کدوم حدود100 ملیون تومن قیمت دارن ولی 50 سال عمر میکنن تو حرارت 200-300 درجه ، چیز دیگه ای هم نمیشه گذاشت.

این دوستمون معلوم نکرده که کارشون چقدر حساسیت داره وقت دنبال پمپ کولر آبی بود که استیل باشه همین!

این شرکت دقیقا" مدل صنعتی همین چیزی که دوستمون میخاد رو داره

http://www.alvandpump-co.com/fa/products/264592-4238/%D9%BE%D9%85%D9%BE-%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-Norm-Pumps-Hot-Turkey

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
          درسته بستگی داره کار چی باشه شیرهای گازی هستن برای ذوب آهن اصفهان هر کدوم حدود100 ملیون تومن قیمت دارن ولی 50 سال عمر میکنن تو حرارت 200-300 درجه ، چیز دیگه ای هم نمیشه گذاشت.
          این دوستمون معلوم نکرده که کارشون چقدر حساسیت داره وقت دنبال پمپ کولر آبی بود که استیل باشه همین!
          این شرکت دقیقا" مدل صنعتی همین چیزی که دوستمون میخاد رو داره
          http://www.alvandpump-co.com/fa/products/264592-4238/%D9%BE%D9%85%D9%BE-%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-Norm-Pumps-Hot-Turkey
          درجه حرارت در شیری که قطعه ی متحرک سرعت بالایی نداره یک چیزه در توربین پمپی که با سرعت چندین هزار دور در دقیقه میچرخه مسئله ی دیگریه!
          خلاصه ی کلام ساخت این قطعات و طراحی اون در حد یه کار صنعتی و دانشگاهی توام هست و سرمایه و تخصص بالایی میخواد وگرنه با ازمون و خطا هزینه ی کار چندین برابر خواهد شد و حتی جواب هم نخواهد داد!
          بالا هم گفتم تراشکار امکان ساخت این قطعات رو ندارد نیاز به سی ان سی 5 محور هست که اونم باید بر اساس طراحی باشه!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
            درجه حرارت در شیری که قطعه ی متحرک سرعت بالایی نداره یک چیزه در توربین پمپی که با سرعت چندین هزار دور در دقیقه میچرخه مسئله ی دیگریه!
            بله ولی چه ربطی به موضوع داره عزیز من؟

خلاصه ی کلام ساخت این قطعات و طراحی اون در حد یه کار صنعتی و دانشگاهی توام هست و سرمایه و تخصص بالایی میخواد وگرنه با ازمون و خطا هزینه ی کار چندین برابر خواهد شد و حتی جواب هم نخواهد داد!
            بله درسته

بالا هم گفتم تراشکار امکان ساخت این قطعات رو ندارد نیاز به سی ان سی 5 محور هست که اونم باید بر اساس طراحی باشه!
            این دستگاه چه چیزایی میتونه بسازه؟ یه شکلیه؟

دیدگاه

یه وسیله ای دیدم که دقیقا همون چیزی که گفتم ( پمپ روغن داغ کوچک ) البته کوچکش رو الان اضافه کردم
              یعنی یک مخزن استیل داره که تو مایع قرار میگیره و یک پروانه که تو اون میچرخه و البته شفت موتور بلند هم هست
              رفتم اویل پمپ سازی ، گفت تراشکاری میتونه بسازه و آدرس داد بهم ،
              ممنونم از کمکتون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X