اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل ارتباط با پراگرامر داخلی برد Landtiger بعد از پدیت کردن آن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل ارتباط با پراگرامر داخلی برد Landtiger بعد از پدیت کردن آن

با سلام
    بعد از مدتی کار نکردن توی الکترونیک تصمیم گرفتم برد Landtiger که قبلا از سایت تهیه کرده بودم را استفاده کنم. رمانیکه خواستم بر روی برد برنامه ای نمونه را بریزم نرم افزار Keil v4.74 ازم خواست تا قریم ور پراگرمر را پدیت کنم . بعد از این کار (که به درستی هم انجام شد و پنجره مربوطه بسته شد) من دیگه نمی تونم با بردم ارتباط بر قرار کنم ممنون می شم کمکم کنید
    با تشکر

پاسخ : مشکل ارتباط با پراگرامر داخلی برد Landtiger بعد از پدیت کردن آن

توجه داشته باشید که حافظه flash هم در تب utilities گزینه setting انتخاب شده باشد.
    یک بار پروگرامرتون رو Downgrade کنید دوباره upgrade کنید ممکن مشکلتون حل بشه.
    هر انسانی که احساس بی نیازی کند سرکش و طغیان گر می شود...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید لطفعلی زاده
      توجه داشته باشید که حافظه flash هم در تب utilities گزینه setting انتخاب شده باشد.
      یک بار پروگرامرتون رو Downgrade کنید دوباره upgrade کنید ممکن مشکلتون حل بشه.
      ممنون حمید آقا از پستت. حافظه انتخاب شده ولی من نمی دونم چجوری اونو downgrade کنم!!
      برام جالبه فقط این مشکل برای من پیش اومده چون هیچ پستی که کمک باشه را نتونستم پبدا کنم؟

دیدگاه

والا j-link ندارم و با ulink2 کار می کنم،
        برای downgrade کردن ulink2 می تونی یه نگاه به این سایت بندازی:
        http://**************/showthread.php?671-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%86%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-Upgrade-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-keil&p=1011&posted=1
        هر انسانی که احساس بی نیازی کند سرکش و طغیان گر می شود...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X