اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طرح شکایت از شرکت اسیاتک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طرح شکایت از شرکت اسیاتک

دوستان این شرکت مدتی هست که داره مثل اب خوردن حجم منو میکشه بالا.من نتم رو 1 گیگ شارژ میکنم همیشه.
    مدتی هست نتم خیلی زود به زود تموم میشه.امروز نشستم و چک کردم.میبینم به به.700 مگ بیشتر استفاده نشده.از اخرین اس ام اسی که واسه شارژ بهم داده بود نشستم و دقیق مطابقت دادم با پرینت مصرفم.و کاشف به عمل اومد هر 1 گیگ 200 مگ خورده.حتی یه بار هم فقط 400 مگ داده.یعنی 600 مگ کشیده بالا.
    حالا میخوام اگه بشه ازشون شکایت کنم.
    واسه این کار به چه ارگانی باید مراجعه کنم؟ و ایا اصلا نتیجه میگیرم یا اینکه اینجا هم مثل بقیه جاهای دیگه دست یه مشت از خدا بی خبر هست که به مسولین حکومتی وصلن؟
    گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

پاسخ : طرح شکایت از شرکت اسیاتک

بهتره اسم شرکت های تجاری را نیارید.
    آیا جهالت نیست که آدمی ساعات شیرین امروز را فدای روزهای آینده کند؟

دیدگاه

فکر می کنم مرجع طرح شکایت، اداره تنظیم مقررات رادیوئی باشد. ضمنا اگر WiFi دارید، ممکن است رمز آن توسط همسایه ها هک شده باشد، پس با نرم افزارهای مرتبط، IPهای متصل به آن را چک کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس نوآور
        فکر می کنم مرجع طرح شکایت، اداره تنظیم مقررات رادیوئی باشد. ضمنا اگر WiFi دارید، ممکن است رمز آن توسط همسایه ها هک شده باشد، پس با نرم افزارهای مرتبط، IPهای متصل به آن را چک کنید.
        با تشکر از شما
        ای پی که مدام عوض میشه.من هر وقت مودم رو خاموش و روشن میکنم با یه ای پی دیگه وصل میشه.اما ادرس مک ثابته.و تو تمام نموداری که کانکت شدم یکیه و عوض نشده
        ولی حتی اگر یوزر و پسورد کانکشن من هم هک شده باشه.باز باید 1 گیگ مصرف شده باشه.درحالی که اصلا تو نمودار مصرفی خود سایت اسیاتک همچین چیزی نیست.
        تمام دانلود ها با همون مک خودم دانلود شده.

گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط heidarali
          دوستان این شرکت مدتی هست که داره مثل اب خوردن حجم منو میکشه بالا.من نتم رو 1 گیگ شارژ میکنم همیشه.
          مدتی هست نتم خیلی زود به زود تموم میشه.امروز نشستم و چک کردم.میبینم به به.700 مگ بیشتر استفاده نشده.از اخرین اس ام اسی که واسه شارژ بهم داده بود نشستم و دقیق مطابقت دادم با پرینت مصرفم.و کاشف به عمل اومد هر 1 گیگ 200 مگ خورده.حتی یه بار هم فقط 400 مگ داده.یعنی 600 مگ کشیده بالا.
          حالا میخوام اگه بشه ازشون شکایت کنم.
          واسه این کار به چه ارگانی باید مراجعه کنم؟ و ایا اصلا نتیجه میگیرم یا اینکه اینجا هم مثل بقیه جاهای دیگه دست یه مشت از خدا بی خبر هست که به مسولین حکومتی وصلن؟
          سلام
          از آسیاتک استفاده میکنم و در این چند روز برای اولین بار نسبت به این قضیه شک کردم ، شما چکار کردید؟

دیدگاه

منم اسیا تکم حجمم زود تموم میشه میگم نکنه که حجم رو روی اپلود هم کم میکنن؟ نوشته فری اپلود
            http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

بنظرم در قدم اول از اپراتورها سوال کنیم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MAHDI ZAMANI
                منم اسیا تکم حجمم زود تموم میشه میگم نکنه که حجم رو روی اپلود هم کم میکنن؟ نوشته فری اپلود
                :eek:
                پس کجا بودین این چند وقت همینطوره هم دانلود هم پلود از حجم کم میکنه

دیدگاه

من 2 بار تماس گرفتم و پیگیری کردم.سری اول که یارو گفت واستون پیگیری میکنیم و خبری نشد.سری دوم زنگ زدم اخرین بار رو گفت مشکل نداره.راست میگفت.مشکل نداشت.قرار شد سری های قبل رو هم پیگیری کنم اما چون پیامهای 1 ماه اخیر به قبل مربوط به شارژ رو پاک کرده بودم دیگه حوصله چک کردن نداشتم.ولی از اون روز هر بار میخوام شارژ کنم مینویسم با تاریخ و احیانا حجم منفی که داشتم.تا ببینم اگه باز این مشکل پیش اومد درجا خرشون رو بگیرم.درضمن من ندیدم تو ریز مصرف که اپلود رو محاسبه کرده باشن

دیدگاه

حیف نمایندگی اینجا اقوامه رودر بایستی نمیشه قطعش کرد و گ ن شاتل بصرفه تر بود :|
                    http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

من شاتل دارم
                      یکم گرونه
                      ولی بهتره
                      اما دیروز یه گیگ خریدم ، هشتصد مگ شد!
                      زده بود دوره قبل دویست مگ اضافه دانلود کردی و منفی میخوره!
                      عدالت تقریبا توش برقراره!
                      درضمن گاهی اوقات آیپی های مشکوکی به وای فایم وصل میشند!!!!!!!!! oo:
                      من هروقت میبینم بلوک میکنم با wifi kill !
                      1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
                      من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
                      !Electronic On! Programming On
                      هوشمندانه سوال بپرسیم!
                      http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
                        من شاتل دارم
                        یکم گرونه
                        ولی بهتره
                        اما دیروز یه گیگ خریدم ، هشتصد مگ شد!
                        زده بود دوره قبل دویست مگ اضافه دانلود کردی و منفی میخوره!
                        عدالت تقریبا توش برقراره!
                        درضمن گاهی اوقات آیپی های مشکوکی به وای فایم وصل میشند!!!!!!!!! oo:
                        من هروقت میبینم بلوک میکنم با wifi kill !
                        سلام.
                        --
                        جالبه.
                        وقتی پهنایی باند اضافه میخرم،بنظرم میاد زود تمام میشه!

گفتن که قرار اینترنت ارزان و پهنایی باند زیاد بشه(البته سالهاست که میگن)ولی امیدوارم امسال بهتر بشه!
                        ---
                        در رابطه با وصل شدن افراد مشکوک به مودمتون. برای مودمتون پسورد گذاشتید؟سطح امنیتش چی هستش ؟ (بالاترینش WPA2 هستش) و پسوردتون رو مخلوط عدد و حروف قرار بدید.
                        باتشرک.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SINASET
                          سلام.
                          --
                          جالبه.
                          وقتی پهنایی باند اضافه میخرم،بنظرم میاد زود تمام میشه!

گفتن که قرار اینترنت ارزان و پهنایی باند زیاد بشه(البته سالهاست که میگن)ولی امیدوارم امسال بهتر بشه!
                          ---
                          در رابطه با وصل شدن افراد مشکوک به مودمتون. برای مودمتون پسورد گذاشتید؟سطح امنیتش چی هستش ؟ (بالاترینش WPA2 هستش) و پسوردتون رو مخلوط عدد و حروف قرار بدید.
                          باتشرک.
                          WPA-PSK
                          رمز هم دارم ، شماره موبایل بابامه!
                          هوشمندانه سوال بپرسیم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
                            WPA-PSK
                            رمز هم دارم ، شماره موبایل بابامه!
                            آقا ماهان به WPA2 ببریدش،امنیتش بالاتر و شکست رمزش به این اسونی ها نیست .(این مقاله رو مطالعه کنید)
                            رمزتون رو هم مخلوط عدد و حروف کنید،شکستن سخت میشه .
                            باتشکر.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SINASET
                              آقا ماهان به WPA2 ببریدش،امنیتش بالاتر و شکست رمزش به این اسونی ها نیست .(این مقاله رو مطالعه کنید)
                              رمزتون رو هم مخلوط عدد و حروف کنید،شکستن سخت میشه .
                              باتشکر.
                              مودم وایرلس من wpa2 نداره
                              فقط unsecure و wep و wpa داره و بالاترین سطح امنیتش wpa هستش.
                              الان رمزو تغییر میدم...

اضافه شده در تاریخ :
                              ایندفه رفتم تو تنظمات پیشرفته مودم و wpa2 psk را پیدا کردم و فعالش کردم! :applause: :wow:
                              رمزو هم تغییر دادم!
                              فایروال مودم رو هم روشن کردم!
                              رمزنگاری رو هم روی AES گزاشتم ،AES مدرن ترین و قوی ترین رمزنگاری هستش!
                              WPA2 در کنار AES!
                              ===
                              به نظرتون اگه وای فایمو hide کنم چه اتفاقی میوفته؟
                              آیا میشه دوباره بهش وصل شد؟ خب چجوری؟
                              هوشمندانه سوال بپرسیم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X