ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30
    2008/01/16
    مشهد
    458
    12

طرح شکایت از شرکت اسیاتک

دوستان این شرکت مدتی هست که داره مثل اب خوردن حجم منو میکشه بالا.من نتم رو 1 گیگ شارژ میکنم همیشه.
    مدتی هست نتم خیلی زود به زود تموم میشه.امروز نشستم و چک کردم.میبینم به به.700 مگ بیشتر استفاده نشده.از اخرین اس ام اسی که واسه شارژ بهم داده بود نشستم و دقیق مطابقت دادم با پرینت مصرفم.و کاشف به عمل اومد هر 1 گیگ 200 مگ خورده.حتی یه بار هم فقط 400 مگ داده.یعنی 600 مگ کشیده بالا.
    حالا میخوام اگه بشه ازشون شکایت کنم.
    واسه این کار به چه ارگانی باید مراجعه کنم؟ و ایا اصلا نتیجه میگیرم یا اینکه اینجا هم مثل بقیه جاهای دیگه دست یه مشت از خدا بی خبر هست که به مسولین حکومتی وصلن؟
    گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ*های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ*گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ*هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ*نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ*خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ*تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ*تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"
    2014/06/03
    808
    38

پاسخ : طرح شکایت از شرکت اسیاتک

بهتره اسم شرکت های تجاری را نیارید.
    آیا جهالت نیست که آدمی ساعات شیرین امروز را فدای روزهای آینده کند؟
    2013/07/08
    اصفهان
    696
    537

فکر می کنم مرجع طرح شکایت، اداره تنظیم مقررات رادیوئی باشد. ضمنا اگر WiFi دارید، ممکن است رمز آن توسط همسایه ها هک شده باشد، پس با نرم افزارهای مرتبط، IPهای متصل به آن را چک کنید.
    2008/01/16
    مشهد
    458
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس نوآور
    فکر می کنم مرجع طرح شکایت، اداره تنظیم مقررات رادیوئی باشد. ضمنا اگر WiFi دارید، ممکن است رمز آن توسط همسایه ها هک شده باشد، پس با نرم افزارهای مرتبط، IPهای متصل به آن را چک کنید.
    با تشکر از شما
    ای پی که مدام عوض میشه.من هر وقت مودم رو خاموش و روشن میکنم با یه ای پی دیگه وصل میشه.اما ادرس مک ثابته.و تو تمام نموداری که کانکت شدم یکیه و عوض نشده
    ولی حتی اگر یوزر و پسورد کانکشن من هم هک شده باشه.باز باید 1 گیگ مصرف شده باشه.درحالی که اصلا تو نمودار مصرفی خود سایت اسیاتک همچین چیزی نیست.
    تمام دانلود ها با همون مک خودم دانلود شده.

گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ*های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ*گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ*هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ*نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ*خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ*تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ*تان
    2012/08/09
    328
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط heidarali
    دوستان این شرکت مدتی هست که داره مثل اب خوردن حجم منو میکشه بالا.من نتم رو 1 گیگ شارژ میکنم همیشه.
    مدتی هست نتم خیلی زود به زود تموم میشه.امروز نشستم و چک کردم.میبینم به به.700 مگ بیشتر استفاده نشده.از اخرین اس ام اسی که واسه شارژ بهم داده بود نشستم و دقیق مطابقت دادم با پرینت مصرفم.و کاشف به عمل اومد هر 1 گیگ 200 مگ خورده.حتی یه بار هم فقط 400 مگ داده.یعنی 600 مگ کشیده بالا.
    حالا میخوام اگه بشه ازشون شکایت کنم.
    واسه این کار به چه ارگانی باید مراجعه کنم؟ و ایا اصلا نتیجه میگیرم یا اینکه اینجا هم مثل بقیه جاهای دیگه دست یه مشت از خدا بی خبر هست که به مسولین حکومتی وصلن؟
    سلام
    از آسیاتک استفاده میکنم و در این چند روز برای اولین بار نسبت به این قضیه شک کردم ، شما چکار کردید؟
    2012/12/30
    کرمان
    1,119
    44

منم اسیا تکم حجمم زود تموم میشه میگم نکنه که حجم رو روی اپلود هم کم میکنن؟ نوشته فری اپلود
    2012/08/09
    328
    6

بنظرم در قدم اول از اپراتورها سوال کنیم.
    2013/09/27
    165
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDI ZAMANI
    منم اسیا تکم حجمم زود تموم میشه میگم نکنه که حجم رو روی اپلود هم کم میکنن؟ نوشته فری اپلود
    :eek:
    پس کجا بودین این چند وقت همینطوره هم دانلود هم پلود از حجم کم میکنه
    2008/01/16
    مشهد
    458
    12

من 2 بار تماس گرفتم و پیگیری کردم.سری اول که یارو گفت واستون پیگیری میکنیم و خبری نشد.سری دوم زنگ زدم اخرین بار رو گفت مشکل نداره.راست میگفت.مشکل نداشت.قرار شد سری های قبل رو هم پیگیری کنم اما چون پیامهای 1 ماه اخیر به قبل مربوط به شارژ رو پاک کرده بودم دیگه حوصله چک کردن نداشتم.ولی از اون روز هر بار میخوام شارژ کنم مینویسم با تاریخ و احیانا حجم منفی که داشتم.تا ببینم اگه باز این مشکل پیش اومد درجا خرشون رو بگیرم.درضمن من ندیدم تو ریز مصرف که اپلود رو محاسبه کرده باشن
    2012/12/30
    کرمان
    1,119
    44

حیف نمایندگی اینجا اقوامه رودر بایستی نمیشه قطعش کرد و گ ن شاتل بصرفه تر بود :|
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30