اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل خاموش و روشن شدن LED LG

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل خاموش و روشن شدن LED LG

سلام به همگی.
    من دو سال پیش یک تلویزیون LG مدل 42LM66100 خریدم. (LED)
    سال قبل مشکلی پیدا کرد که هر از چندگاهی خاموش میشد و خود به خود روشن میشد. بعد از مدتی که این مشکل وجود داشت یکبار خاموش شد و دیگه روشن نشد. بعد از تماس با گارانتی شرکت اومدن و یک قطعه اش رو (فکر میکنم گفتن دیود) عوض کردن. تا حالا مشکلی نداشت. ولی امسال دوباره با گرم شدن هوا مشکلش شروع شده و بعد از مدتی کار کردن خاموش و روشن میشه یا خاموش میشه و روشن نمیشه. دوباره تماس گرفتم که گفتن شامل گارانتی نمیشه و باید بردش کامل عوض بشه و حدود 700-800 خرج داره.
    به نظرتون چیکار کنم؟

پاسخ : مشکل خاموش و روشن شدن LED LG

سلام
    برای منم اینطوری می شد من هارد رو ازش قطع کردم و پدیتش کردم بعضی مواقع میشه بازم خیلی خیلی کمه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ma_f66
      سلام
      برای منم اینطوری می شد من هارد رو ازش قطع کردم و پدیتش کردم بعضی مواقع میشه بازم خیلی خیلی کمه
      سلام.
      ممنون بابت راهنمایی.
      من هاردی رو بهش وصل نکردم.
      چطور پدیت کردین؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

دیدگاه

با سلام
        دوست عزیز این مشکل میتونه از خازن های تغذیه تلویزیونتون باشه درضمن وقتی دچار همچین مشکلی میشه برق شهری رو اندازه بگیرین ببینید چند ولته؟ کمتر از 200 باشه همچین مشکلاتی به وجود میاره چون تو تابستون مصرف برق زیاد میشه احتمال میدم تلویزونتون با افت ولتاژ مواجه میشه

دیدگاه

البته در ادامه صحبت آقای کریمی بگم یه تثبیت کننده ولتاژ از همونا که واسه یخچال استفاده میکنن هم امتحان کنید اگه هیچوقت قطع نشد حرف آقای کریمی در این مورد کاملاً درست خواهد بود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط safrion
            البته در ادامه صحبت آقای کریمی بگم یه تثبیت کننده ولتاژ از همونا که واسه یخچال استفاده میکنن هم امتحان کنید اگه هیچوقت قطع نشد حرف آقای کریمی در این مورد کاملاً درست خواهد بود
            بله دوست عزیزمون درست میفرماین درصورت وجود نوسانات برق میتونین از استابلایزر استفاده کنید

دیدگاه

سلام من از سایت خود Lg با توجه به مدل تلویزیون دانلود کردم حدود 300 مگابایت می باشد
              آدرس لینک برای 42Lm67100
              http://www.lg.com/ir/support-product/lg-42LM6710#
              استفاده از محافظ ها این مشکل رو برطرف نمی کنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر کریمی
                با سلام
                دوست عزیز این مشکل میتونه از خازن های تغذیه تلویزیونتون باشه درضمن وقتی دچار همچین مشکلی میشه برق شهری رو اندازه بگیرین ببینید چند ولته؟ کمتر از 200 باشه همچین مشکلاتی به وجود میاره چون تو تابستون مصرف برق زیاد میشه احتمال میدم تلویزونتون با افت ولتاژ مواجه میشه
                نوشته اصلی توسط safrion
                نوشته اصلی توسط ma_f66
                سلام من از سایت خود Lg با توجه به مدل تلویزیون دانلود کردم حدود 300 مگابایت می باشد
                آدرس لینک برای 42Lm67100
                http://www.lg.com/ir/support-product/lg-42LM6710#
                استفاده از محافظ ها این مشکل رو برطرف نمی کنه
                سلام.
                ممنون از دوستان بابت راهنمایی.
                تلویزیون رو پدیت کردم و کمی بهتر شده ولی همچنان مشکل پابرجاست.
                کولر و یخچال هم محافظ دارن ولی هیچوقت برقشون قطع نمیشه.
                راستش امروز متوجه شدم که با به کار افتادن آسانسور پارتمان، تلویزیون ما خاموش و روشن میشه. یا حتی وقتی کولر رو روشن میکنم همین اتفاق میفته.
                این کمکی در تشخیص میکنه؟
                ضمنا سوال اصلی من این بود که آیا با این مشکلاتی که عرض کردم نیاز به تعویض مین برد هست یا نه؟
                و اینکه این هزینه معقوله؟ یا تعمیرکار دیگه ای پیدا کنم؟

دیدگاه

با سلام
                  دوست عزیز اونطور که شواهد نشون میده مشکل خاموش شدن تلویزیونتون به احتمال قوی افت ولتاژ لحظه ای برق شهری هستش البته 100 درصد نمیشه گفت چون اگه مدار تغذیه هم مشکل داشته باشه حساسیتش به برق شهری بیشتر میشه و با کمترین افت ولتاژ تلویزیون خاموش میشه البته اگه تلوزیونتون تازه خریدین که در اینصورت احتمال خرابی تغذیه خیلی کم هست
                  برای حل مشکل نوسانات برق میتونین از تثبیت کننده(استابلایزر) استفاده کنین
                  درضمن دوست عزیز خاموش شدن تلویزیونتون البته با فرض اینکه مشکل از خود تلویزیون هست مشکلش ربطی به مین بورد نداره این ایراد مربوط به برد تغذیه میشه که اونم 90 درصد قابل تعمیر هست مگر اینکه قطعه نایاب سوزونده باشه هزینه تعمیرش هم نهایتا 200 الی250 هستش شایدم کمتر ما خودمون اکثرا کمتر از 150 میگیریم(من نرخ تبریز رو عرض کردم)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X