اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فعال نبودن همکاران علمی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فعال نبودن همکاران علمی

آقا چرا بیشتر همکارای علمی آخرین زمان فعالیتشون مال پارساله؟
    بعضیاشونم آنلاین میشن اما از آخرین پستشون خیلی وقته که میگزره!
    بهشون بگید بیان انجمن...

اضافه شده در تاریخ :
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?action=groups;sa=members;group=345
    برید پرپفایلشون و تاریخ آخرین فعالیت روببینید، البته بعضیاشون هم فعالیت میکنن و آنلاین میشن ولی پست نمیدن
    پس بهتره قسمت ارسال هارو هم نگاه کنید و ببینید آخرین پست مال چه تاریخی بوده...
    ==
    اینارو! (البته به غیر از استاد آقازاده)
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?action=groups;sa=members;group=371
    1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
    من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
    !Electronic On! Programming On
    هوشمندانه سوال بپرسیم!
    http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

پاسخ : فعال نبودن همکاران علمی

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
    رنک اینارو بکشید پایین یا اینکه بهشون بگید بیان انجمن...
    سلام
    دلایلش یکی دو تا نیست هر کدوم از همکاران شاید دلایل بخصوصی داشته باشن بنده دلایل خودم رو میگم.....
    1_اول مشغله کاری 2_برخوردهای نا متعارف
    برخوردهای نا متعارف خودش به چند دسته تقسیم میشه ......
    یکیش اینه که مدام با سئوالات تکراری رو به رو هستیم ........مثلا یکی از دوستان همین چند روز پیش پیغام داده
    که پست های شما رو خوندم البته وقت نکردم همه رو بخونم میخوام با شما در ارتباط باشم.....
    بسیاری از سئوالات رو قبل پاسخ دادیم .....سئوال جالب و جدید کمتر دیده میشه......
    اما دوستان ظاهرآ وقت ندارن......جستجو کنن سریع تاپیک جدید میزنن......
    دوم برخوردهای طلبکارانه هست ......شخص فکر میکنه از مالیاتش دارن به ما حقوق میدن گاهآ فکر میکنن چون زیر
    نام کاربری ما نوشته همکار علمی باید به خواسته شخص جواب بدیم........یکی پروژه دانشجویی داره.....یکی میخواد کسب درامد کنه. ...آنچنان برخورد میکنن و توقع نا بجا دارن......واقعآ باعث تعجب هست...... oo:
    گاهی هم میای وقت میزاری یه مطلب ساده رو توضیح میدی در نهایت با توهین رو به رو میشی.......
    چند وقت پیش یکی بهم پیغام داده بود معذرت خواهی میکرد که چند ماه پیش سطحم خیلی پایین بود در یک مورد با شما بحث
    کردم اگر توهینی شد ببخشید الان متوجه شدم اشتباه میکردم........از این موارد زیاده در کل برادر من با توجه به فعالیت و سطح
    اطلاعات شخص همکار علمی انتخاب میشه .........همکاران علمی هم علاقه دارن با دیگران تبادل اطلاعات کنن اگر قرار باشه
    این تبادل اطلاعات یک طرفه باشه بسیار خسته کننده خواهد شد و ادامه اون مقدور نخواهد بود...........
    ما هم گرفتاری داریم نمیتونیم یکسره به انبوهی از سئوالات چه در پیغام خصوصی چه در تاپیک ها پاسخ بدیم.....
    مخصوصآ وقتی که قصد سئوال کننده اثبات خودش باشه....همین چند فقط پیش در تاپیکی قسم خوردم وارد مباحث نشم
    که توسط تیم اجرایی پاک شد........خیلی ممنون به همکاران علمی هم توجه کردین.....

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود

دیدگاه

سلام بر استاد قاصد عزیز و قبولی طاعات و عبادات
      رنک اینارو بکشید پایین یا اینکه بهشون بگید بیان انجمن...
      آقا دل خوش سیخی چنده؟؟! وقتی مدیر انجمن دلش نمیاد بیاد یه خط بنویسه : "به نام خدا دوستان ما دیگه پلود سنتر نداریم هر کس یه فکری برای خودش بکنه"
      اونوقت شما انتظار داری این دوستان که هر کدوم احتمالا استاد دانشگاه یا مدیر فنی یه شرکت یا دارای سالها تجربه هستن بیان وقت با ارزش بزارن جواب اسپم بدن تو این انجمن!

دیدگاه

جدای این بحثا اسم آقای آقازاده اومد... چه قدر زود گذشت .. وقتی پروفایلشون رو دیدم تقریبا داره 4 سال میشه که از فوتشون میگذره. خدا روحشون رو شاد کنه.
        HELLO WORLD

دیدگاه

خب اسپمر هارو اخراج کنید!
          انقد شل نگیرید!
          اصلا کاری کنید که هرکی اسپم بده گریه اش دربیاد و قسم به قرآن بخوره که دیگه اسپم نمیده!
          لطفا سختگیرانه تر برخورد کنید!
          هوشمندانه سوال بپرسیم!

دیدگاه

من وبعضی از دوستان چندین بار از مدیران انجمن خواستیم (یعنی پیشنهاد دادیم) عضویت در این سایتو پولی کنن یا اینکه قسمت عمومی سایت رو جدا کنن و انجمنی تخصصی تر !! ایجاد بشه که عضویت در اون پولی باشه. البته منظورم از پولی مبلغ های بالا نیست . حتی اگر شده هزار تومن . این دریافت پول میتونه واقعا جلوی پست های اسپم رو بگیره چون در حال حاضر ساخت اکانت جدید خرجش یک ایمیله. فکر میکنم این سایت به قدری خوب بوده ( بخصوص تا یکی دو سال پیش) که ارزش اینو داره که به معنای واقعی یک سایت علمی مرجع باشه و با سایت های مشابه فرق داشته باشه.اما شاید در نظر گرفتن ملاحضات اقتصادی از نظر تعداد باز دید و یا احیانا" خرید از سایت مانع این کار باشه شاید هم مسائل فنی و یا علت های دیگه دلیلش باشه اما تا زمانی که فکری به حال پست های اسپم نشه تغییری ایجاد نخواهد شد.و همینطور دوستان بیشتری از این محیط خواهند رفت

دیدگاه

گزارش کردن اسپم باید ساده و سریع باشه، وقتی یه نفر مثل ایشون http://www.eca.ir/forum2/index.php?action=profile;area=showposts;u=246403 صد تا اسپم میده من چطور 100 بار توضیح بدم؟
              زندگي يعني لذت ياد گرفتن و ياد دادن

دیدگاه

آقایون و دوستان گرانقدر میگم نره شما میگی بدوش! ب حرف من دقت نکردید!
                میگم مدیر انجمن حال نداره یه خط اطلاعرسانی کنه تو انجمن شما میگی ملت بیان سوال رو جواب بدن oo:

ماهی از سر گنده گردد نی ز دم

دیدگاه

خب اسپمر هارو اخراج کنید!
                  انقد شل نگیرید!
                  اصلا کاری کنید که هرکی اسپم بده گریه اش دربیاد و قسم به قرآن بخوره که دیگه اسپم نمیده!
                  لطفا سختگیرانه تر برخورد کنید!
                  اگه اسپم ها باعث این هست که همکارهای علمی به انجمن نمیان این کار تاثیری نداره تاثیری ندارد تا ساخت کانت پولی نشه فایده نداره به نظر من باید نظر سنجی برای این موضوع بشه و بعد اینکه پولی شد اگر کسی تخلفی انجام داد اخراج بشه
                  [img width=176 height=100]http://s6.picofile.com/file/8219555100/y1n8mde2ggfr.gif[/img]

http://s6.picofile.com/file/8249184400/yas_and_aligator.mp3.html
                  -----------------------------------------------------------------------

دیدگاه

عرض سلام و قبولی طاعات

اگه یک مقدار از انجمن های داخلی نیز الگو گیری شود خالی از لطف نیست؛ مثلا یک انجمن که مربوط به کامپیوتر و هک می باشد (شاید برای شما نام آشنا باشه) که دیگه همه اهل هک و اسمپر هستند چگونه با مطالب اسپم برخورد می شه.
                    و به نظرم کمی نیز مشکل بحث مدیریت و اجرا می باشد؛ مثلا تعداد شش نفر برای بخش نظارت خیلی کمه (البته پنج نفر فعالند).

یک مشکلی که خیلی به چشم می آید اینکه در هر انجمن چرا تایپیک هایی که آموزشهای مفید و پایه است کمتر جز موارد مهم قرار گرفته (مثلا در انجمن ARM، هنوز تایپیکی در رابطه با آموزش پایه توسط مدیران مهم نشده یا شاید هم وجود نداشته)

و یک سوال در رابطه با مجله نویز، آیا نشر شمارهای جدید متوقف شده؟ (واقعا شماره های قبلی جای تبریک داره)

در پایان از همه عزیران تشکر می کنم @};-

دیدگاه

فعال نبودن؟!!!!!
                      متاسفانه انقدر حجم بی احترامی ها از طرف یه عده بالا رفت که همه فراری شدن!
                      شما میگی همکارای علمی؟! کاربرای قدیمی اکثرا رفتن.
                      بارها اومدیم گفتیم جلوی اسپمرها باید گرفته بشه منتها کو گوش شنوا. بارها خودم مورد عنایت قرار گرفتم و سنگ رو یخ شدم و دست آخر دیدم چاره ای ندارم جز اینکه اکانت قبلی رو ببندم و با این اکانت جعلی بیام! تازه چند وقت یه بار که ایمیل رو چک میکنم میبینم یه عده هنوز خسته نشدن و بازم دارن میرن رو مخ! منتها خوبی ایمیل اینه که گزینه ای داره بنام اسپم و طرف رو یکراست میفرسی تو سطل زباله تا دیگه جلو چشمت نباشه
                      سال پیش با یکی از همکاران علمی گفتگو میکردم (بعد از بستن اکانتم) و گفتم چرا دیگه سر نمیزنید؟! عین مکالمه ای که رد و بدل شد :
                      به سایت ECA هم خیلی وقته که نمیام ( به خاطر تمام مواردی که خودت خوب میدونی! )
                      متاسفانه همه قدیمی ها رو فراری داده و دیگه کمتر کسی توش
                      پیدا میشه(غیر از یه تعداد مهد کودکی و یه عده جون سخت!!! )
                      قبول کنید خیلی سخته که از کار و زندگیت بزنی و به مشکلات سایرین برسی و دست آخر ماحصلش دیدن بی احترامی و تحقیر و ... باشه و بدتر از اون دیدن اینکه طرف مقابل به راحتی تو انجمن دور دور میکنه و کسی باهاش کاری نداره

اینکه بیای بگی مشکلات زندگی و کمبود وقت نمیزاره سر بزنن عین توهین هست! خیر آقا از بس توهین شنیدن و با افراد کله شق و اسپمر سر و کله زدن اکثرشون خسته شدن.
                      یاد اساتیدی چون آقازاده - کوهستانی - نوربخش بخیر. جواهری بودن تو این سایت :sad:

دیدگاه

من گمونم کنم،هیچ سودی عاید جواب دهندگان به سوالات نمیشه
                        منظورم مادی نیست فقط،یه مطلب تازه ،یه بحث علمی خوب و ...
                        من عضو هیچ کدوم از کاربرای ارشد نیستم،و تو گفتن این مطلب هم منفعتی ندارم
                        چند سالی هست عضو هستم،خیلی وقته مطلب بدرد بخوری ندیدم تو انجمن
                        بیشتر سوالات مربوط به avr و کسانی هست که حال خوندن دیتاشیت رو ندارن
                        اما این مسایل زیاد مهم نیست،بهترین حالت جواب ندادن هست،
                        من بخاطر معلومات خودم تو این انجمن و ۷ ۸ تا انجمن دیگه سر میزنم
                        اما خداییش قبلا بهتر و فعال تر بود این انجمن
                        در حال حاضر یه انجمن معمولی با مطالب قدیمی هست بیشتر
                        همگی موفق باشید
                        هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

به نظر من باید همکاران نظارتی بیشتر بشن
                          خودم هم شخصا دلم میخواد باهاشون همکاری کنم...
                          هوشمندانه سوال بپرسیم!

دیدگاه

به نظر من باید همکاران نظارتی بیشتر بشن
                            خودم هم شخصا دلم میخواد باهاشون همکاری کنم...
                            کلا ما ایرانیها اینجور هستیم
                            اولا یه سری افراد هستند که اطلاعاتی دارند ولی در اختیار دیگران قرار نمیدهند.یکسری افراد هم هستند که اگر اطلاعاتی بهشون داده شود .بقول معروف طلب کار میشن و خیال میکنند وظیفه طرف مقابل هست که تمام وقت خودشو در اختیار دیگران قرار بده و حتی یه تشکر خالی هم نمیتونند بکنند
                            من بنوبه خودم از تمام کسانیکه راهنماییم کردند حالا میخواد طرف باتجربه و قدیمی سایت باشه.یا فرد ساده مبتدی و تازه وارد شده.بسیار ممنونم که به سوالات جواب دادند.یا حداقل وقت گذاشته و مطلبم را خوندن.و در اخر تمام دوستان با تجربه.همکاران علمی ممنونم بابت اینکه تجربیاتشون را در اختیار دیگران قرار میدهند.من خودم تو صنعت کار میکنم.ولی اینو تجربه کردم که هرکس اطلاعتش بالاتر باشه اداعاش هم کمتره.به قول معروف درختی که بارش بیشتر است سرش خمتر هستش
                            باتشکر

دیدگاه

خسته کننده ترین حسی که اینجا به همکارای علمی القا میشه حس تکراری بودنه.
                              تو تاپیکها خیلی جاها راجع به طراحی ترانس فلایبک مطلب هست. انقدری که نه فقط محاسبات توش باشه بلکه دید ایجاد بکنه برای موارد خاص که از راه محاسبات به نتیجه نمیسریم. ولی هنوزم یکی در میون پیغامها طراحی ترانس فلایبکه. کاربرها تنبلی میکنن و فقط انتظار پاسخ دارن. که البته برای کسی که تا حالا یه موضوع رو همینجا دهها بار توضیح داده و میدونه که تو اینترنت و کتابها ده ها برابرش مطلب هست این موضوع خیلی خسته کننده س.
                              حیف از من خسته- حیف از همین چن خط
                              به اصل و به ذات و- به باعثت لعنت

K.Show

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X