اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

room چیه و به چه دردی میخوره؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

room چیه و به چه دردی میخوره؟؟

سلام

room یا همون کادر قرمز زیر قطعات چیه و به چه دردی میخوره؟؟
    اخه من هر دفعه ابدیت میکنم این روم ها میاد کنج سمت چپ پایین روی طراحی هام هم ارور نشون میده و ناچارم همش حدفشون کنم!!
    اقا اصلا بگین چکار کنم که اینها ارور ندن؟؟
    انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
    [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
    http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

پاسخ : room چیه و به چه دردی میخوره؟؟

سلام. هربار میاد. پاکش کن
    مثلا یه قسمت داره برای Auto Route که مثلا انتخاب میکنی اونایی که توی Room هستن رو به صورت اتوماتیک مسیرکشی کنه. و شایدم چیزای دیگه که من بلد نیستم فعلا.
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=108455.msg777842#msg777842

دیدگاه

یک قابلیتی داره آلتیوم به اسم autoplace مثل همون اتوروت. میاد و قطعات رو با تنظیمات مربوطه، کنار هم میچینه. این روم به نظرم اونجا کاربرد داره.
      ---------
      .
      .
      ...........

دیدگاه

روم ها خیلی مفید هستند .شما میتونید رول ها متفاوت رو برای روم های متفاوت اعمال کنید .
        بهترین کاربردش برای من اینه که وقتی اتو روت میکنم میاد مقاومت ها رو با میکرو مرکزی با اولویت یکسان روت میکنه و مثلا روت تو 98 درصد متوقف میشه .
        ولی میدونی که یک مقاومت رو خیلی راحت میتونید با جابجایی و با جامپر حل کرد و اونچه که مهمه اول بهتر میکر مرکزی بطور کامل روت بشه .پس میام میکرو رو تو یک روم میزارم و بعد ..........
        تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
        داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliila
          روم ها خیلی مفید هستند .شما میتونید رول ها متفاوت رو برای روم های متفاوت اعمال کنید .
          بهترین کاربردش برای من اینه که وقتی اتو روت میکنم میاد مقاومت ها رو با میکرو مرکزی با اولویت یکسان روت میکنه و مثلا روت تو 98 درصد متوقف میشه .
          ولی میدونی که یک مقاومت رو خیلی راحت میتونید با جابجایی و با جامپر حل کرد و اونچه که مهمه اول بهتر میکر مرکزی بطور کامل روت بشه .پس میام میکرو رو تو یک روم میزارم و بعد ..........
          میشه بیشتر توضیح بدین و یا لینکی چیزی بدین؟ ممنون
          انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
          [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
          http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

دیدگاه

یکی از کاربرداش اینه که وقتی pcb بزرگ و پیچیده میشه شما باید قسمتهای مختلف رو در شیت های جداگانه طراحی کنی (مثلا قسمت تغذیه یه شیت. قسمت میکرو تو یه شیت. و به همین ترتیب) بعد توی قسمت pcb به ازای هر شیت یه روم بهت میده که قطعات هر شیت توی همون روومه!
            حالا میتونی راحت تر و سریتر و کارامدتر pcb رو بکشی(مثلا قسمت تغذیه رو تو یه سمت. قسمت میکرویی توی یه سمت دیگه و به همین ترتیب)
            موفق باشید...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X