اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Verilog compiler

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

Verilog compiler

سلام به همه دوستان
    شما لینکی سراغ دارید که کامپایلر خوبی برای verilog بتونم دانلود کنم؟
    البته من از برنامه Max+Plus 2 استفاده میکنم ولی وقتی کامپایل میکنم، میگه کامپایل شد ولی هیچ فایلی ایجاد نمیکنه!!!!!!
    شما از چی استفاده میکنید؟ اگر کمی راهنمایی کنید ممنون میشم.
    خوش باشید

Verilog compiler

درود
    برنامه ModelSim رو هم امتحان کردم، به نظر چیز خوبی میومد ولی موقع کامپایل با Library مشکل داره و وقتی Add میکنم باز هم همون ایراد رو میگیره، قضیه این Library ها چی هست؟ آخه یکی از این Library ها برای Verilog اونجا هست که من Add میکنم ولی باز هم اون میگه Library مشکل داره.
    پیشاپیش از کمک دوستان ممنون
    خوش باشید

دیدگاه

Verilog compiler

سلام دوست محترم
      مطمئنا شما با altera کار می کنید که می خواهید از نرم افزار Max+Plus 2 استفاده کنید.
      من بهتون پیشنهاد می کنم که اصلا با atera کار نکنید مگر اینکه از نظر اقتصادی مجبور باشید چون نرم افزار Max+Plus 2 خیلی اذیت میکنه و error می ده تا اونجایی که یادم میاد بعضی از دستورات verilog رو هم قبول نمی کنه مثل while.
      بهتون پیشنهاد می کنم با xilinx کار کنید نرم افزار پروگرمر اون هم Xilinx ISE هست من خودم از Xilinx ISE.6 استفاده می کنم.
      اگر هم فقط می خواهید برنامه هایی را که به verilog نوشته اید کامپایل کنید وقصد پروگرم کردن ندارید از نرم افزار Active- HDL استفاده کنید.
      موفق و پیروز باشید.
      هنگامي كه از چيزي مي ترسي، خود را در آن بيفكن، زيرا گاهي ترسيدن از چيزي، از خود آن سخت تر است.(كتاب ارزشمند نهج البلاغه/ح 175)

دیدگاه

Verilog compiler

ممنون Smart جان ( ببخشید اسمتون رو نمیدنم )
        کمک بزرگی کردی، پس با این حساب من میتونم با نرم افزار Active- HDL برنامه های Verilog رو کامپایل کنم و با Xilinx ISE میتونم قطعه رو پروگرام کنم، درسته؟
        باز هم ممنون
        خوش باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X