اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کتاب آموزش کامل سیستم عامل RTX به زبان فارسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کتاب آموزش کامل سیستم عامل RTX به زبان فارسی

سلام دوستان . چند وقت پیش واسه درس زبان تخصصی من فصل اول کتاب RL_ARM رو که به آموزش سیستم عامل RTX پرداخته ترجمه و تا حد زیادی بازنویسی کردم . قرار بود این کار رو واسه کل کتاب انجام بدم تا شاید به چاپ برسونم اما چون فرصت این کار رو حالا حالا ها ندارم ترجمه ی فصل اول رو مجانی میذارم تا شاید کسی خوشحال بشه و با اون دل شاد برام دعا کنه .
    کپی برداری فقط با ذکر منبع مجازه
    http://cld.persiangig.com/download/bSNgA3mZIG/RL%20ARM.pdf/dl

پاسخ : کتاب آموزش کامل سیستم عامل RTX به زبان فارسی

واقعا ممنون
    اجرتون با خدا

دیدگاه

پاسخ : کتاب آموزش کامل سیستم عامل RTX به زبان فارسی

نوشته اصلی توسط enyoneornoone نمایش پست ها
      سلام دوستان . چند وقت پیش واسه درس زبان تخصصی من فصل اول کتاب RL_ARM رو که به آموزش سیستم عامل RTX پرداخته ترجمه و تا حد زیادی بازنویسی کردم . قرار بود این کار رو واسه کل کتاب انجام بدم تا شاید به چاپ برسونم اما چون فرصت این کار رو حالا حالا ها ندارم ترجمه ی فصل اول رو مجانی میذارم تا شاید کسی خوشحال بشه و با اون دل شاد برام دعا کنه .
      کپی برداری فقط با ذکر منبع مجازه
      http://cld.persiangig.com/download/b...L%20ARM.pdf/dl
      سلام وقت شما بخیر . بایت این فایل ارزشمند ازتون ممنونم
      برای چند سیستم قدیمی که با avr طراحی شده مجبور شدم برنامه ای شبه مالتی تسکینگ بنویسم که خیلی اذیتم کرد و نهایتا حس میکنم RTX بهتر میتونه مدیریت تسک داشته باشه.
      شما در این زمینه اطلاعات یا مثالی ندارید؟
      جدیدترین ویرایش توسط سعید خیری; ۰۰:۲۹ ۱۳۹۵/۱۱/۲۳.
      Reveng will surely come... Your hard time are ahead
      // - - - - - - - - - -
      برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
      // - - - - - - - - - -
      اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
      // - - - - - - - - - -

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X