اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه نصب پلاگین های نرم افزار التیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه نصب پلاگین های نرم افزار التیوم

سلام
    من نرم افزار التیوم 13 رو دارم ولی پلاگین هاش نصب نشده ؟روشی هست که الان این پلاگین ها رو اضافه کنم ؟

متشکرم

پاسخ : نحوه نصب پلاگین های نرم افزار التیوم

سلام،
    منظورتون چه پلاگینی هست؟
    یک سری از پلاگین ها نیاز به نصب ندارن و فقط باید بعد از اجرای التیوم اون ها رو اجرا کرد.
    هر انسانی که احساس بی نیازی کند سرکش و طغیان گر می شود...

دیدگاه

پلاگینی که فایل های ارکد رو به التیوم تبدیل میکنه
      من وقتی import wizard رو انتخاب نی کنم داخلش خالی هست

دیدگاه

مسیر نصب پلاگین ها خالی هست وهیچ فایلی برای اجرا وجود نداره

دیدگاه

در صفحه Plugins & Updates روی Tools و بعد Preferences کلیک کنید و در قسمت Installation Manager در فیلد Remote Repository Location مسیر فایلهای نصب آلتیوم رو بدین، Apply و OK رو بزنید. پلاگین ها لود میشن و هر کدوم رو که نیاز داری نصب کن (نصب همه پلاگین ها زمان نسبتاً زیادی میبره و حجم اضافی اشغال می کنه).
          در قسمت پلاگین های Importers & Exporters فقط کافیه Importer های مربوط به Orcad و Allegro رو انتخاب و اضافه کنی.
          لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
          لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
          با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
          اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
          يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

روی التیوم من فقط گزینه extensions and update وجود اره باید چطوری این مسیر رو پیدا کنم .
            التیومم ورژن 15.0.4 iهست لطفا راهنمایی کنید

دیدگاه

توی این لینک جوابتون اومده
              http://www.altium.com/documentation/17.1/display/ADES/EDAImporter_Dlg-ImporterManagerForm((Import+Wizard))_AD
              که نوشته:
              To make use of the importer technologies available in Altium Designer, you must install the relevant functionality as part of the Altium Designer Platform itself. The core design functionality for your installation can be modified at any time after installation and directly from within the Extensions & Updates view (DXP » Extensions and Updates). From the Installed page, click the Configure control at the top-right of the Platform region. This accesses the Configure Platform page that presents the core feature set for the software and is identical in content to that found on the Select Design Functionality page of the Altium Designer Installer. Enable the required functionality in the Importers\Exporters region of this page.

دیدگاه

با سلام
                طبق شکل زیر ایتدا وارد بخش Extensions and Updates شوید.
                در سمت راست گزینه Configure را کلیک فرمایید
                در بخش
                Importers\Exporters هر کدام از قابلیتهای مورد نظر را تیک بزنید.
                نکته بسیار مهم :
                نکته اول :برای نصب پلاگینها باید سی دی نصب و یا مسیر فایل نصب آلتیوم دارای فایلهای کامل پلاگین باشند.
                نکته دوم :برای نصب این قابیتها باید تنظیمات نصب بر روی مد آفلاین قرار گیردو مسیر نصب مشخص گردد.
                از تب preferences گزینه installation بخش
                Offline installation مسیر فایل نصب را مشخص فرمایید.(شکل سوم)
                شکل اول:

شکل دوم:

شکل سوم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X