اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشابه یابی ای سی های کمیاب.....!!!!!!کمک کنید!!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشابه یابی ای سی های کمیاب.....!!!!!!کمک کنید!!!!!

با سلام خدمت همه ی اساتید الکترونیک و همه ی کسانی که تازه وارد اند از جمله خودم :nice:.......هدف از ایجاد این تاپیک همکاری و کمک به یکدیگر در زمینه ی پیدا کردن ای سی های مشابه با اونی که ما میخواییم است چون همه کتاب هایی که توش مشابه ها رو می نویسند رو ندارن و وقتی میری تو هر مغازه ای کتابو به زور میدن نگا کنی :read: :angry:

پاسخ : مشابه یابی ای سی های کمیاب

مدتیه که میخوام ای سی BA3834F رو پیدا کنم که یک فیلتر صوتیه
    که اصلا اصلا اصلا پیدا نمیشه و توی مغازه هام که میری کتابو نمیدن نگا کنم :angry: ......اگر کسی مشابه اونو واسم پیدا کنه خوشحال میشم ازش یه دل سیر تشکر کنم :biggrin:

دیدگاه

پاسخ : مشابه یابی ای سی های کمیاب.....!!!!!!کمک کنید!!!!!

خواهشا همینطوری نگا نکنید رد بشین ...........یه کمکی بکنین تو پیدا کردنش..........این کمبود ای سی ها یه معزلی شده واسه همه.!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاه

دوست گرامی

معمولا قطعاتی که کابرد چندانی نداشته باشد توسط وارد کنندگان به بازار عرضه نمیشود

معادل آی سی مورد نظر شما BA3834F در برخی سایتها آی سی های BA3826S و BA3835S / BA3835F ذکر شده که بسیار بعیده در بازار ایران پیدا بشه ....

در اینجا شما سه راه حل در مقابل دارید

1 - کسی از دوستان یا بستگان که آی سی را بخره و برای شما بفرسته
        2 - سفارش آی سی به یکی از واردکنندگان مثل ECA ، جوان ، پایا که احتمالا برای تعداد کم قیمت بالایی باید بپردازید

3 - ساخت مدار معادل با قطعات گسسته که خوب علاوه بر قیمت بیشتر به احتمال زیاد کیفیت استفاده از ای سی اصلی را دارا نخواهد بود ( مگر خیلی زمان و هزینه براش بگذارید )

پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ESTIVEN نمایش پست ها
          خواهشا همینطوری نگا نکنید رد بشین ...........یه کمکی بکنین تو پیدا کردنش..........این کمبود ای سی ها یه معزلی شده واسه همه.!!!!!!!!!!!!!!
          سلام خدمت دوستان گلم مشابه ایسیdms1067bرو میخواستم زمینو اسمانو گشتم پیدا نکردم خودشو مشاب شس چی میشه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

خواهش میکنم یکی جواب بده مشابه ایسی dms1067b

دیدگاه

ps113 مشابه ؟

دیدگاه

سلام دوستان ی ای سی دارم خاستم معادلشو بهم بگین N35 08B4Ź

دیدگاه

دورود دوستان یک آیسی ۸پایه برایه تلفن پاناسونیک بیسیم است سطر اول نوشته ۷۱۰ و سطر دوم نوشته ۴۸۲E یکی از پایه ها ورودی ۳.۹۹ ولت را دارد زمانی که درست بود ولتاژ ۳.۶ رویه برد بود الان که سوخته شده ۶ ولت گیر نمیاد مشابه چی بزارمِ با سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی ۴ نمایش پست ها
                  دورود دوستان یک آیسی ۸پایه برایه تلفن پاناسونیک بیسیم است سطر اول نوشته ۷۱۰ و سطر دوم نوشته ۴۸۲E یکی از پایه ها ورودی ۳.۹۹ ولت را دارد زمانی که درست بود ولتاژ ۳.۶ رویه برد بود الان که سوخته شده ۶ ولت گیر نمیاد مشابه چی بزارمِ با سپاس
                  خواهشن یکی منو راهنمایی کنه

دیدگاه

با سلام مشابه ماسفت درایور g546b2 که بدلیل اتصال کوتاه پورت یو اس پی روی مادربرد لپتاپ دل سوخته و در بازار موجود نیست.لطفا اگه مشابه داره اعلام کنید باتشکر

دیدگاه

لطفا یه محبتی بکنید مشابه آیسی درایور ماسفت g546b2 مال مادربرد هستش 5.5ولت 1.5آمپر لطفا مشابه آیسی رو بگید

دیدگاه

سلام وقت بخیر
                        بنده در رشته شیمی فعالیت دارم و از دوستان متخصص در زمینه الکترونیک درخواست کمک در زمینه یافتن مشابه آی سی اس ام دی 8 پین با کد AAH3PC دارم. این آی سی در بازار پیدا نشد.

دیدگاه

سلام دوست عزیز
                          TPS2052C
                          mp6233
                          اگر دو مورد بالارو برای خرید پیدا نکردی، عبارت زیر رو گوگل کن، با کمی جستجو و اغماض در رینج مشخصات، میتونی یه قطعه پیدا کنی که کارتو راه بندازه:
                          dual channel usb power distribution switch
                          فقط در انتها دیتاشیت g546b2 رو با قطعات پیداشده مطابقت بده ممکنه پایه*هاشون نیاز به جابجایی داشته باشن

دیدگاه

سلام
                            آیا کد TPS22960DCNR مشابه AAH3PC است؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط وحید ع نمایش پست ها
                              سلام وقت بخیر
                              بنده در رشته شیمی فعالیت دارم و از دوستان متخصص در زمینه الکترونیک درخواست کمک در زمینه یافتن مشابه آی سی اس ام دی 8 پین با کد AAH3PC دارم. این آی سی در بازار پیدا نشد.
                              سلام،آیسی مال چه مداری هستش؟؟؟
                              مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
                              https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X