اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست معرفی ترانزیستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست معرفی ترانزیستور

سلام،لطفا یک یا چند ترانزیستور مثبت موجود در بازار بهم معرفی کنید که گین دی سی خیلی بالا و ولتاژ پایین و دارلینگتون هم باشه;برای سوییچ کردن در مبدل 12 ولت برای روشن کردن لامپ فلورسنت 20W میخوام ازش استفاده کنم. 2N3055 هم استفاده کردم ولی اتلافش خیلی زیاده و دارلینگتون هم نیست و جربان بیسش نسبتا بالایی میخواد یعنی باید پیش تقویت کننده قبلش بزارم .BD699 خوبه ولی اینجا گیرم نمیاد،یه چیزی تو همین مایه ها یا بهتر باشه.ممنون

پاسخ : درخواست معرفی ترانزیستور

برو سایت alltransistor.com مشخصات ترانزیستوری رو که میخوای وارد کن راهنماییت میکنه

دیدگاه

پاسخ : درخواست معرفی ترانزیستور

نوشته اصلی توسط em_eca
      سلام،لطفا یک یا چند ترانزیستور مثبت موجود در بازار بهم معرفی کنید که گین دی سی خیلی بالا و ولتاژ پایین و دارلینگتون هم باشه;برای سوییچ کردن در مبدل 12 ولت برای روشن کردن لامپ فلورسنت 20W میخوام ازش استفاده کنم. 2N3055 هم استفاده کردم ولی اتلافش خیلی زیاده و دارلینگتون هم نیست و جربان بیسش نسبتا بالایی میخواد یعنی باید پیش تقویت کننده قبلش بزارم .BD699 خوبه ولی اینجا گیرم نمیاد،یه چیزی تو همین مایه ها یا بهتر باشه.ممنون
      اول که ترانزیستور مثبت میشه pnp ولی اینایی هم که گفتی npn هستن
      بگذریم

میتونی از سری tip مثل tip122 که npn هست یا از tip127که pnp هست استفاده کنی
      هر دوی این ها 65 وات و از نوع داریلگتون هستن

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : درخواست معرفی ترانزیستور

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده
        اول که ترانزیستور مثبت میشه pnp ولی اینایی هم که گفتی npn هستن
        بگذریم

میتونی از سری tip مثل tip122 که npn هست یا از tip127که pnp هست استفاده کنی
        هر دوی این ها 65 وات و از نوع داریلگتون هستن
        حالا شما به دل نگیر،منظورم همون npn بود.tip122 عالیه،تو فروشگاه روبو ای کیو هم هست،مرسی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X