اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید سخت افزار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرید سخت افزار

سلام :rolleyes:
    من میخواهم یک پرینتر لیزری سیاه وسفید ویک اسکنر بهطور مجزا بخرم که هم ازلحاظ قیمت وهم کیفیت خوب باشند ولی نمیدانم چه مارکی بخرم لطفا کمک کنید !
    باتشکر :smile:

پاسخ : خرید سخت افزار

سلام بزرگان

printer= samsung ml1610
    این پرینت 99000 تومنه و یه کارتریج تونر سیاه با ظرفیت 2000 برگ با پوشش 5 درصد داره که یک دکمه ی toner save داره که 40درصد صرفه جویی میز کنه
    یعنی هر کارتریج 2800 برگ (حدودا)
    خیلی هم کوچیکه و یه کاست 250 برگی هم داره که حرف نداره

scanner= cannon =?
    می تونی genius بگیری که ارزونتره
    ولی کنن بهتره

مرسی
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

سلام
      در مورد پرینتر باید بگم همون ml1610 که دوستمون گفت چیز خوبیه فقط زیاد نمیشه بهش فشار آورد در مورد تعداد صفحه ها یی که می تونه پرینت بگیره نمیشه همین طوری صحبت کرد بستگب به صفحه ای داره که می خوای پرینت بگیری دوستمون نمی دونم با توجه به چی گفته 2000 تا من خودم این پرینتر رو دارم حدود 4500 صفحه کتاب باهاش پرینت گرفتم یه چیز مثبت دیگه ای که داره اینه که شارژ اون خیلی راحته حتی یه آدم آماتور هم می تونه انجام بده
      موفق باشید
      خدا نگهدار

دیدگاه

سلام بزرگان
        من عرض کردم که با پوشش 5 درصد 2000 برگ (نه هر چاپی) این عرضم کاملا واضح بود.
        این رو هم خودم نمی گم. تو تبلیغاتش دیدم .
        کیفیت های چاپ هم میتونه انتخاب بشه که معمولا چیزی که از طرف شرکت گفته میشه با کیفیت چاپ نرمال هست.
        حالا شما ممکنه کمتر یا بیشتر ازش استفاده ببری.

Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

نوشته اصلی توسط عابد بابازاده
          سلام بزرگان
          کیفیت های چاپ هم میتونه انتخاب بشه که معمولا چیزی که از طرف شرکت گفته میشه با کیفیت چاپ نرمال هست.

رو از
          سلام بزرگان

سلام بزرگان

سلام میشه بگی این تبلیغات رو از کجا دیدی تا من هم برم ببینم
          حتما از داخل یا خارج جعبه ی خودش ندیدی؟ :nice:

دیدگاه

بهترین پرینترها سری hp هستش و طبق گفتهآ‌ی نمایندگی سامسونگ شارژ کارتریج سامسونگها باعث سوختن بخشی از برد پرینتر میشه که شرکت سامسونگ به نمایندگیآ‌ها توصیه کرده از شارژ کارتریج خودداری کنن.
            اگه برای کار خونهآ‌گی میآ‌خوای hp1010-hp1018-hp1020 نصبت به قیمتش خوبه.

برای اسکنر هم سری hp خوبه ولی چیزی که برای کار خونگی معمولن فروش داره hr6 جنیوس هست، اون هم بد نیست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط spart
              بهترین پرینترها سری hp هستش و طبق گفتهآ‌ی نمایندگی سامسونگ شارژ کارتریج سامسونگها باعث سوختن بخشی از برد پرینتر میشه که شرکت سامسونگ به نمایندگیآ‌ها توصیه کرده از شارژ کارتریج خودداری کنن.
              اگه برای کار خونهآ‌گی میآ‌خوای hp1010-hp1018-hp1020 نصبت به قیمتش خوبه.

برای اسکنر هم سری hp خوبه ولی چیزی که برای کار خونگی معمولن فروش داره hr6 جنیوس هست، اون هم بد نیست.
              ببینم شارژ پرینتر چه ربطی به سوختن برد اون داره؟در ضمن چ طور این حرف رو به شرکت ما نگفتن من شاید هفته ای چند تا ش رو خودم شارژ می کنم.
              تا حالا هم نشنیدم یه کی برگرده بگه برد پرینتر من سوخت!!! حالا خودت دیگه میدونی.

دیدگاه

سلام بزرگان

[/quote]

[/quote]

من اینو تو یه مجله ای دیدم .
                راستی اگه عرائضم کسی رو اذیت میکنه ، من دیگه اصراری به گفتنش ندارم. این دیگه چیزی نیست که روش بحث زیادی بشه.

شما همیشه میبینید من در ابتدا بعد از سلام از کلمه ی بزرگان استفاده میکنم.(بجای دوستان و ...)
                دلیلشم اینه که اعضای سایت رو بالاتر از خودم میدونم. برای همین هم سعی میکنم چیزی نگم که بیخود اذیتشون کنم و اگه احیانا اینطور شد غذرخواهی میکنم.

در مورد اسکنر هم میتونید سری slim از کنن رو بگیرین که از اسمشم معلومه که نازکه و خوشگل.

مرسی.

دیدگاه

سلام بزرگان

[/quote]

من اینو تو یه مجله ای دیدم .
                  راستی اگه عرائضم کسی رو اذیت میکنه ، من دیگه اصراری به گفتنش ندارم. این دیگه چیزی نیست که روش بحث زیادی بشه.

شما همیشه میبینید من در ابتدا بعد از سلام از کلمه ی بزرگان استفاده میکنم.(بجای دوستان و ...)
                  دلیلشم اینه که اعضای سایت رو بالاتر از خودم میدونم. برای همین هم سعی میکنم چیزی نگم که بیخود اذیتشون کنم و اگه احیانا اینطور شد غذرخواهی میکنم.

در مورد اسکنر هم میتونید سری slim از کنن رو بگیرین که از اسمشم معلومه که نازکه و خوشگل.

مرسی.
                  [/quote]
                  دوست عزیز شما خودتون بزرگ هستید
                  من از شما میخوام اگر اذیتتون کردم من رو ببخشید
                  فقط میخواستم بدونم کدوممون در ست می گیم تا اطلاعاتمون بیشتر بشه
                  موفق باشید
                  خدا نگهدار

دیدگاه

سلام :applause:
                    از راهنمایی همه ی شما مچکرم ......... باسپاس :

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X