اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی sim900 با باتری و مدار مدیریت شارژ اتوماتیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی sim900 با باتری و مدار مدیریت شارژ اتوماتیک

سلام به همگی

کسی میدونه چجوری میشه sim900 رو که با یه میکرو درایو میشه با باتری راه انداخت؟ به این صورت که وقتی برق وصل میشه باتری شارژ بشه و بعد قطع بشه و وقتی برق میره اتوماتیک باتری بیاد تو مدار(منظورم مدیریت شارژ هستش)

با تشکر

پاسخ : راه اندازی sim900 با باتری و مدار مدیریت شارژ اتوماتیک

LTC4054ES5-4.2
    جوان داره
    راه اندازی enc28j60 و enc424j600 برای RL-TCPnet

راه اندازیks0108 با emwin

راه اندازی lcd7 اینچ با داریور داخلی stm32f429

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dellfogostar
      LTC4054ES5-4.2
      جوان داره
      سلام ممنون از کمکتون . راستش من قبل ایجاد این موضوع جوان رو زیر و رو کرده بودم و هم این آی سی و هم یکی دیگه رو که داشت بررسی کرده بودم اما هیچ کدوم برای مدیریت همزمان مصرف و شارژ نیست بلکه هر کدوم برای مدیریت شارژ به تنهایی می باشد. من چیزی می خوام که علاوه بر مدیریت شارژ بتونه سوئیچ اتوماتیک بین باتری و تغذیه خارجی رو هوشمند انجام بده تا مدار من هیچ موقع ریست نشه.

دیدگاه

میتونید برای اینکار
        1- استفاده از دوتا دیود شاتکی و یا بجای دیود شاتکی در قسمت اتصال باتری به تغذیه sim900 از ماسفت مثبت استفاده کنی با اتصال مستقیم گیت به تغدیه ورودی قبل از دیود و یک مقاومت 10k به زمین ولتاژ باتری ر هنگام قطع ورودی به sim900 وصل کنیم . طرف منفی دیود هرزگرد ماسفت در سمت sim900 باشد تا از برگشت جریان خودداری شود.
        راه اندازی enc28j60 و enc424j600 برای RL-TCPnet

راه اندازیks0108 با emwin

راه اندازی lcd7 اینچ با داریور داخلی stm32f429

دیدگاه

میتونید برای اینکار
          1- استفاده از دوتا دیود شاتکی و یا بجای دیود شاتکی در قسمت اتصال باتری به تغذیه sim900 از ماسفت مثبت استفاده کنی با اتصال مستقیم گیت به تغدیه ورودی قبل از دیود و یک مقاومت 10k به زمین ولتاژ باتری ر هنگام قطع ورودی به sim900 وصل کنیم . طرف منفی دیود هرزگرد ماسفت در سمت sim900 باشد تا از برگشت جریان خودداری شود.
          سلام
          روز بخیر
          فهم این گفته شما برام سخته
          اگه ممکنه یه شماتیک بزارین تا منم درک کنم روند کار رو
          دیدگاه

میتونید برای اینکار
            ممنون. استفاده از دو تا دیود شاتکی رو نفهمیدم . ولی راجع به ماسفت یه چیزایی فهمیدم . ایشالا تا چن روز آینده با بردبورد تستش می کنم و اگه اوکی بود خبر میدم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X