اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بلوتوث پخش ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بلوتوث پخش ماشین

سلام
    من یه پخش تصویری دست دوم گرفتم که روش این مدلو نوشته pioneer digital 800x480 led tft display یا PIONEER DA-765G/766 وقتی میخوام بلوتوث گوشیرو باش ست کنم میگه پسورد بده هرچی میزنم قبول نمیکه خواهشن اگه کسی اطلاع داره کمک کنه در ضمن وقتی با کابل aux به گوشی وصل می کنم صدای ویززززززز تقریبا بلندی میده.
    با تشکر

پاسخ : بلوتوث پخش ماشین

شما باید همزمان از تنظیمات پخش یه پسورد مثلا0000به پخش بدید همین کدرو به موبایل هم باید بدید
    کابل رو تنها وصل کن به پخش یعنی به گوشی وصل نباشه ببین صدا میده یا نه یه بار هم بایک کابل دیگه تست کن
    موفق باشی
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

داخل تنظیمات هیچ بخشی برای بلوتوث وجود نداره هر چی هم که میزنم قبول نمیکنه رو بخش تماس گرفنم که میرم هر غددی میزنم به عنوان پسورد نمیشه استفادش کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mela1
        داخل تنظیمات هیچ بخشی برای بلوتوث وجود نداره هر چی هم که میزنم قبول نمیکنه رو بخش تماس گرفنم که میرم هر غددی میزنم به عنوان پسورد نمیشه استفادش کرد
        نمیشه نداشته باشه حالت بلوتوثش حتما داره خیلی بگرد پیداش می کنی
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

وقتی دوتا device میخوان با هم pair بشن یه کد بینشون رد و بدل میشه .اگه گوشی بلوتوث پخش را پیدا میکنه و میخواد باش جفت بشه یه کد رو گوشی باید نشون بده ،همونو باید وارد پخش کنی که با گوشی جفت (pair )بشه.
          الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X