ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    2008/05/25
    156
    4

کدام بهتره c++.net یا c#.net

سلام دوستان من تعریف ازnet.زیاد شنیدم بعد فقط موندم کدوم net. بهتره.با زبان ++c یا #c شنیدم که سی شارپ مادر دات نت هاست.حالا شما اساتید اهل فن یه راهی جلوی پای من بذارید.پیشاپیش ممنون و متشکر
    به جای اینکه یه اقیانوس کم عمق باشی, یه چاه ژرف باش.
    2007/12/30
    336
    0

پاسخ : کدام بهتره c++.net یا c#.net

شما قبل از هر چیز باید نوع استفادهآ*ی خودتون از زبان برنامه نویسی رو مشخص کنید. و اینکه چه کارهایی میآ*خواین با اون بکنید و چه زمانی جهت یاد گرفتن اون میآ*خواین بزارین.
    c++.net از c#.net به مراتب مشکلتر وزمانگیر تر هست ولی در عوض یک زبان برنامه نویسی إ¾پایه هستش و ...
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

سلام بزرگان

من c# رو توصیه میکنم .
    آینده ی بهتری داره تا c++ .

عید مبعث مبارکتون باشه.
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5
    2008/05/25
    156
    4

خیلی ممنون دوستان که راهنمایی کردید.
    می دونید من به میزان خیلی مبتدیانه با ++c اشنایی دارم .خواستم با ++visual c کار کنم اما دیدم دکمه ها و پنجره ها و ... اماده نیست و مثل اینکه خودم باید اونا رو بنویسم.بعد دیدم vc++.net هم یه کامپایلر سی ++ هست هم دکمه ها اماده هست و هم اینکه میشه از قدرت دات نت هم استفاده کرد.تو همین احوالات یکی بهم گفت که سی ++ دات نت تازه اومده و قدرت سی شارپ دات نت به دلیل اینکه دات نت ها از اول با زبان سی شارپ امدند بیشتره. خوب من هم میبینم که تو این سایت و جاهای دیگه چقدر از قدرت زبان سی ++ تعریف می کنند. حالا من موندم که این وسط کدوم اینا رو یاد بگیرم #C رو یا ++C رو.توانایی کدوم زبان و کدوم مترجم بهتره .من از نظر زمان یادگیری محدودیتی ندارم.فقط اگه میشه عزیزان من رو راهنمایی کنید.دوست عزیزم spart فرمودند ++C اما جناب بابازاده گل فرمودند #C .
    به جای اینکه یه اقیانوس کم عمق باشی, یه چاه ژرف باش.
    2006/08/11
    215
    1

دوست عزیز ، زیاد خودتون رو درگیر قید و بند اینکه کدوم زبان بهتره و کدوم زمان بدتره نکنید ، یه مدت کار کنید ببینید با کدوم زبان راحت تر هستید و بهتر و سریعتر یاد می گیرید همون رو ادامه بدید !

مثلاً من خودم بشخصه با خانواده C خیلی راحتم و کلاً زبان هایی که از C نشعت میگیره رو راحت تر و سریعتر یاد می گیرم !

مثلاً php که یک زبان برنامه نویسی تحت وب هستش و ساینتکسش (از نظر املایی) خیلی شبیه به C ـه رو حدود یک هفته ای یاد گرفتم !
    از ماست که بر ماست !
    2006/10/25
    اصفهان
    203
    0

کدوم بهتر ، این آقا گفتند این خوبه .... اصلا روی هیچ چیز نمی شه حساب کرد .
    بستگی داره تو چه زمینه ای بخواهید کار کنید.
    مثلا در زمینه رباتیک ارتباط با پورت ها خوب تو این مورد ها که به سرعت بالایی نیاز دارید هیچکدوم به گرد C++ هم نمیرسند.
    اگه کار با دیتا بیس برنامه نویسی وب این موردا باشه C# خوبه ساده هم هست.
    نکته مهمتری وجود داره که این زبان های .NET را اگه یه دونشون را یاد بگیرید بقیه را هم پشت سرش میشه یاد گرفت به هم شبیه هستند.
    اما یه مورد دیگری هم هست که توی این تاپیک مطرح کردم.
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=17891.0
    Difficult But possible
    به اميد ايراني آباد.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2008/08/24
    1
    0

ببين من هم يه زماني اين مشكل رو داشتم اصلا مهم نيست كه اول كدوم رو شروع مي كني ! ولي چون اين زبان ها بر پايه .NET هستند فرق چنداني با هم نمي كنند ( البته نه از لحاظ سينتكي بلكه از لحاظ رويداد ها و پايگاه داده و ADO.NET ) ولي مي شه گفت تنها فرقي كه C#.NTE 008 با vC++.NET 008 داره سادش اينه كه اگر تو يك حلقه محاسباتي داشته باشي كه حتي يك دور از 1.000.000 اون هم برات مهم باشه اون وقت Vc++.NET 008 كه خودنمايي ميكنه ولي از لحاظ سادگي و سرعت يادگيري به پاي سي شارپ نمي رسه من خودم با سي شارپ موافقم ولي بازم مي گم مهم علاقه خودته
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7