ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    2015/03/09
    123
    145

مشاوره خرید تلویزیون (از همه برای کمک دعوت میشه)

چه تلویزیونی را چرا بخریم؟
    دوستان سلام
    لطفا پاسخ خود را در محور های زیر بیان کنید. قصد داریم یک مرجعی برای راهنمایی در خرید تلویزیون ایجاد کنیم.
    1- شرکت سازنده
    2- نوع (LCD, LED, پلاسما و ...)
    3- مشخصات تصویر
    4- مشخصات صدا
    5- تیونر تلویزیون
    6- ورودی ها
    7- خروجی ها
    8- سایر امکانات

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

[size=12pt]از[/size]

[size=12pt]دیدن فرمایید[/size]
    2011/07/31
    504
    31

پاسخ : چه تلویزیونی را چرا بخریم؟

من خودم دنبال خرید یک تلویزیون هستم یکم اطلاعات دارم در اختیار میذارم.
    اول از همه برند تلویزیونه از تحقیقاتم هم توی سایت های خارجی
    فغلا تلویزیونهای سامسونگ ال جی و سونی و یه مارک دیگه که توی ایران ندیدم کسی بفروشه (قیمتش خیلی پایینه)به اسم ویزیو توی بورسن.

درمورد رزولیشن فک کنم همون فول اچ دی کافی باشه.فور کی الکی قیمتش بالاس و با کیفیت یه تلویزیون فول اچ دی تفاوت چندانی نداره.

درمورد نوع تلویزیون فک کنم فقط هوشمند باشه کافیه با توجه به کم بودن فیلم های سه بعدی این اپشن خیلی کاربرد نداره.
    ادامه دارد.....
    2010/02/19
    2,371
    107

پاسخ : مشاوره خرید تلویزیون (از همه برای کمک دعوت میشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط 6BARANA
    چه تلویزیونی را چرا بخریم؟
    دوستان سلام
    لطفا پاسخ خود را در محور های زیر بیان کنید. قصد داریم یک مرجعی برای راهنمایی در خرید تلویزیون ایجاد کنیم.
    1- شرکت سازنده
    2- نوع (LCD, LED, پلاسما و ...)
    3- مشخصات تصویر
    4- مشخصات صدا
    5- تیونر تلویزیون
    6- ورودی ها
    7- خروجی ها
    8- سایر امکانات
    سلام
    بنده از تلویزیون ال جی تجربه خیلی خوبی دارم
    همه چیزش بسیار حساب شده و کاربردی هست
    برعکس سامسونگ که با اون منو های تو در تو فقط آدمو گیج میکنه(تجربه شخصی)؛ کیفیتش هم چیزی که من دیدم از ال جی پایینتره
    سونی هم امکانات نسبتا کمی داره؛ به قول یکی از دوستان سونی میگه همینه که هست؛ میخوای بخواه نمیخوای نخواه
    در مورد این مسائل دوستانی که اطلاعات بیشتری دارن راهنمایی میفرمایند

من فقط خواستم بگم اگه اهل دیدن شبکه های خارجی هستید تلویزیون رو از نوعی بخرید که علاوه بر گیرنده DTV داخلی؛ رسیور داخلی هم داشته باشه؛ اینجور خیلی از مشکلات تلویزیون های معمولی مثل کابل کشی های اضافه و کنترل اضافه و... براتون حذف میشه
    ضمن اینکه تلویزیون رسیور دار بدون گارانتی از تلویزیون بدون رسیور گارانتی دار به طور محسوسی ارزونتره!

-

-

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.
    2012/06/04
    18
    0

xiaomi TV2s
    دانشجو موذن جامعه است، اگر خواب بماند نماز امت قضا میشود.
    2011/07/31
    504
    31

سلام
    اگر کیفیت تصویر واست مهمه شک نکن اول سونی.که امکاناتش هم کم نیستن .البته ال ای دی( دارای فرکانس رفرش تصویر XR 200به بالا باشه).واقعا تفاوت تصویر رو میتونی لمس کنی.اگر پلاسما مد نظرته پاناسونیک که فوق العادست.ولی در درجه دوم از نظر کیفیت تصویر سامسونگ خوبه ولی متاسفانه به مرور زمان کیفیتش کم میشه ولی امکانات نسبتا خوبی داره
    ال جی هم از نظر کیفیت تصویر در رتبه سوم قرار داره.هرچند میگن پنل های ال جی ips هست ولی با توجه به تحقیقاتی که کردم میگن زیاد درست نیست.
    اگر ال ای دی سونی مد نظرتونه سعی کنید ال ای دی هایی که مدل w هستن رو خریداری کنید چون مدل های r هم وجود داره.مدل r مونتاج چینه ولی مدل wمونتاج مالزی.

2005/12/23
    441
    117

بنده نظر دوستمان را در رابطه با تلویزیون های پلاسما تایید میکنم. در برندهای موجود پاناسونیک سرمایه گذاری خاصی در این زمینه کرده که کیفیت پلاسمای آن از سایر رقبا بالاتر است.

اما یک نکته بسیار مهم؛ گول LED بودن تلویزیون را نخورید. تلویزیون هایی که در ایران از سوی برندهای معتبر به عنوان LED تبلیغ میشوند، نوعی کلاهبرداری از بازار آشفته داخلی و بدون نظارت است. در تبلیغات تلویزیون های LED اینگونه به شما القا میشود که نمایشگر آن بجای LCD از LED ساخته شده است. در حالیکه تلویزیون های LED واقعی به مراتب گران هستند و با قیمت های موجود همخوانی ندارد. اما مشکل کجاست؟

در واقع تلویزیون LED های تبلیع شده در ایران فاقد نمایشگر LED هستند و نمایشگر آنها همان LCD است! بله تنها دلیلی که به آن LED میگویند؛ بک لایت آن است که از LED ساخته شده! همین و دیگر هیچ!!!
    حتی در بازار آمریکا جلوی این تبلیغات فریبنده گرفته شده است و شرکت های مزبور تلویزیون های فوق را تحت عنوان LED-LCD به فروش میرسانند و حق عنوان کردن LED تنها را ندارد. اما در ایران ...!

2010/02/19
    2,371
    107

نقل قول نوشته اصلی توسط lachini
    بنده نظر دوستمان را در رابطه با تلویزیون های پلاسما تایید میکنم. در برندهای موجود پاناسونیک سرمایه گذاری خاصی در این زمینه کرده که کیفیت پلاسمای آن از سایر رقبا بالاتر است.

اما یک نکته بسیار مهم؛ گول LED بودن تلویزیون را نخورید. تلویزیون هایی که در ایران از سوی برندهای معتبر به عنوان LED تبلیغ میشوند، نوعی کلاهبرداری از بازار آشفته داخلی و بدون نظارت است. در تبلیغات تلویزیون های LED اینگونه به شما القا میشود که نمایشگر آن بجای LCD از LED ساخته شده است. در حالیکه تلویزیون های LED واقعی به مراتب گران هستند و با قیمت های موجود همخوانی ندارد. اما مشکل کجاست؟

در واقع تلویزیون LED های تبلیع شده در ایران فاقد نمایشگر LED هستند و نمایشگر آنها همان LCD است! بله تنها دلیلی که به آن LED میگویند؛ بک لایت آن است که از LED ساخته شده! همین و دیگر هیچ!!!
    حتی در بازار آمریکا جلوی این تبلیغات فریبنده گرفته شده است و شرکت های مزبور تلویزیون های فوق را تحت عنوان LED-LCD به فروش میرسانند و حق عنوان کردن LED تنها را ندارد. اما در ایران ...!
    من همیشه برام سوال بود که این تلویزیونها که فقط بک لایتش LED هست و بقیش عینن همون LCD رو چرا به این اسم میشناسن

-

-

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7