اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سرعت نمایش عکس با LPC1768 روی GLCD با اندازه 3.2 اینچ چقدر باید باشه ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سرعت نمایش عکس با LPC1768 روی GLCD با اندازه 3.2 اینچ چقدر باید باشه ؟

سلام.
    دوستان من برای راه اندازی GLCD و نمایش عکس با فرمت BMP روی اون 3 تا راه رو رفتم :
    1- استفاده از SD کارد و ریختن فایل عکس داخلش، بعد با میکرو عکس رو دیکد می کردم و روی LCD نشون میدادم. با این روش در نهایت تونستن یک عکس رو بین 1 تا 2 ثانیه نشون بدن.
    2- ستفاده از حافظه فلش خارجی به جای SD CARD: با این روش هم تفاوت چندانی حاصل نشد و سرعت تقریبا همون بود. باز هم عکس دیکد میشد.
    3- استفاده از حافظه فلش داخلی میکرو. با این روش تونستم 2 تا عکس رو روی LCD نشون بدم. باز هم عکس دیکد میشد.
    میکروکنترلر LPC1768 بوده و LCD هم 3.2 اینچ بود. از ماژول SSD1289 هم استفاده کردم.
    به نظرتون این سرعت نمایش منطقیه یا باید سرعت بالاتر باشه ؟
    راهی رو برای بالابردن سرعت پیشنهاد می کنید ؟
    بعضی از دوستان می گفتن با LPC1768 چند فریم روی LCD نشون دادند.

پ.ن. من حتی سرعت میکرو رو تا 125MHz بالا بردم اما تفاوتی حاصل نشد.
    پ.ن. سرعت ارتباط با فلش خارجی و SD CARD توسط SSP بود که روی 25MHz بود. (البته با overclock میره روی 33MHz).
    ممنون.
    ---------
    .
    .
    ...........

پاسخ : سرعت نمایش عکس با LPC1768 روی GLCD با اندازه 3.2 اینچ چقدر باید باشه ؟

برای 7 اینچ کمتر از 2 ثانیه از روی sd میشه ولی در کل در همین حدوده
    مهم اینه که می خواهید چیکار کنید
    فيلم آموزشي ميکروکنترلر LPC1768
    فيلم آموزشي تکميلي و پيشرفته ميکروکنترلر LPC1768
    فيلم آموزش کاربردی زبان سی در میکروکنترلر ARM
    فیلم آموزش مقدماتی میکروکنترلر LPC1788 به زودی ...

دیدگاه

پاسخ : سرعت نمایش عکس با LPC1768 روی GLCD با اندازه 3.2 اینچ چقدر باید باشه ؟

آخه چند تا از دوستان ادعا داشتند که تونستن فیلم البته با فریم پایین روی LCD با LPC1768 نشون بدن. برا یهمین می خواستم بدونم مشکل از کجاست که سرعت نمایش عکس تو کد من پایینه.
      اگر برای 7 اینچ باشه کمتر از 2 ثانیه، پس برای 3.2 باید بشه کمتر از 1 ثانیه. این یعنی من بازم باید روی کدم کار کنم ؟
      ---------
      .
      .
      ...........

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X