اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تلویزیون ال ای دی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تلویزیون ال ای دی

سلام تلویزیون ال ای دی 47 اینچ یه لحظه روشن میشه سریع خاموش میشه عیب از کدوم برده که نمیزاره روشن بشه

پاسخ : تلویزیون ال ای دی

مدل47ln5420-tc

دیدگاه

تلویزیون صداداره فقط تصویرش میاددر یک ثانیه قطع میشه کمک کنیدلطفا

دیدگاه

سلام دوست عزیز
        بررسی کنید با یه چراغ قوه ببینید تصویر بصورت تاریک هست یا نه؟؟
        احتمالا لامپ های نور زمینه یا مدار راه اندازیش ایراد پیدا کرده
        هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

تصویرواضح وروشن هست فقط لوگوی الجی یاهمون ارم الجی سریع میادومیره فقط صداش ودارم

دیدگاه

خروجی پاور رو ولتاژ گیری کن ببین ولتاژها درست هستند

ماسفت های چاپر بکلات رو هم چک کن

دیدگاه

به احتمال زیاد مشکل تغذیه اش هستش.
              راه اندازی enc28j60 و enc424j600 برای RL-TCPnet

راه اندازیks0108 با emwin

راه اندازی lcd7 اینچ با داریور داخلی stm32f429

دیدگاه

نه مشکل ازتغذیه هم نیست مشکل از ال ایی دیهای پنل هستش حالاچطور تعمیرش کنم؟

دیدگاه

مانیتور 20 اینچ LED من هم چند وقت پیش اینجوری شد

بعد از روشن کردن، چند دقیقه که میگذشت، صفحه سیاه میشد

آخرین دفعه ها که دیگه تا روشن میکردم، صفحه سیاه میشد، اما دقت که میکردم، میدیدم که تصویر روی صفحه ی مانیتور هست، ولی فقط نور بک لایت نداره، شانس آوردم که گارانتیش تموم نشده بود، زنگ زدم اومدن برد پاورش رو عوض کردن، پرسیدم قیمتش چنده، طرف گفت 80 تومن (مانیتورم 400 قیمتشه)

حالا از فاصله خیلی نزدیک نگاه کن ببین که تصویر روی صفحه هست یا نه، تصویر خیلی تاریک، اگه هست که فقط برد پاورش سوخته، احتمالا

دیدگاه

دوستان کمی دقت کنیدکه چه عرض میکنم خدمتتون عزیزان تصویرش واضح وروشنه فقط دریک لحظه که باکنترل روشن میکنم تصویرالجی واضح میادوسریع میره یعنی اینکه پنل کاملاسیاهه فقط صداداره ولتاژگیری کردم همه برداش سالمه باتشکر

دیدگاه

شاید برنامه اش مشکل پیدا کرده ولی به نظر من برو پیش نمایندگی، میتونه کمک کنه.

دیدگاه

سلام دوست عزیز
                        اگه با بررسی ولتاژ های پاور و قطعات پاور اگه مشکل خاصی نداره
                        پس مشکل شما صد در صد از ال ای دی های نور زمینه صفحه نمایش هست
                        باید پنل را باز کنید و بررسی کنید ببینید از ردیف های ال ای دی کدوم مشکل داره اون را تعویض کنید

تذکر:البته این را بگم که این کار تخصصی هست اگه تجربه کافی ندارید بدید براتون بیرون این کار را انجام بده
                        پنل و فلتها خیلی حساس هست
                        هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

سلام به اساتید
                          منم یه 50 اینچ led lg از همین سری ln دارم که دقیقا همینجوری شد (چراغ قوه که میندازی تصویر داره )
                          بردم نمایندگی , گفت که بکلایتش سوخته , 500 تومن گرفت و عوضش کرد
                          تعمیر شد , اما بعد از یه ماه و نیم دوباره دقیقا همونطوری شد
                          نشانه ش هم اینه که دو هفته قبل از سوختن , یه سری قسمتای صفحه نورش کمتر میشه , بعضی وقتا این قسمت ها چشمک میزنه !
                          دوباره بردم نمایندگی , بازم تعمیرش کرد ولی گفت که این ایراد همه ی مدل های سری ln هست
                          الان بازم یه قسمتاییش تاریک شده
                          حالا سوالم اینه که :
                          تعمیرکار درست گفته ؟ این سری همه شون این ایراد رو دارن ؟ یا خودش خرابکاری کرده ؟
                          راهی برای درست کردنش نیست ؟ حتما باید یکی دیگه بگیرم ؟
                          قیمت بکلایتش چقدره ؟ خودم نمیتونم بگیرم عوضش کنم ؟ (یکمی سرم میشه :biggrin
                          ممنون

دیدگاه

پس احتمال اینکه تغدیه بک لایت مشکل داشته با شه زیاده .احتمالا سویچینگ هستش و آیی سی سوپیچینگش اصل نیست میسوزه و یا سلفش زیاد داغ میکنه میتونی اگه داغ کنه میتونی با یه هیت سینگ درستش کنی البته بعد از تعویض.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X