اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد ساخت سیملاتور سلاح کلاشنکف فوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد ساخت سیملاتور سلاح کلاشنکف فوری

سلام
    آقا من یه پروژه داشتم میخواستم ببینم اگه من بخوام یه سیملاتور تفنگ بسازم یعنی یه وسیله سر لوله تفنگ وصل بشه و روبه روی ماهم یه صفحه حالت دارت مانند وجود داره که اگه به هر نقطه شلیک کنیم به ما امتیاز بده باید چه کار کنم؟
    لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ : کمک در مورد ساخت سیملاتور سلاح کلاشنکف فوری

فک میکنم لیزر مرئی
    یا لیزر مادون قرمز
    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
    میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sohilm
      سلام
      آقا من یه پروژه داشتم میخواستم ببینم اگه من بخوام یه سیملاتور تفنگ بسازم یعنی یه وسیله سر لوله تفنگ وصل بشه و روبه روی ماهم یه صفحه حالت دارت مانند وجود داره که اگه به هر نقطه شلیک کنیم به ما امتیاز بده باید چه کار کنم؟
      لطفا راهنمایی کنید.
      اول باید بگم این وسایل برا سرگرمی ساخته شدن
      نمونش هم تو پارک های علم و فناوری کودک و نوجوان هست

از لیزر 2 یا 5 میلی وات استفاده کنین روی دارت هم هر بخش رو به صورتی باید سایت که با تابش لیزر ی رفلکتی پشتش ایجاد بشه و ی گیرنده لیزر فعال بشه بنابراین مثلا لیزر که کل محدوده فلان که تابیده بشه گیرنده کل اون بخش مورد تاثیر رفلکت قرار میگیره و امتیاز اون بخشو میده
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

ممنون از راهنماییتون.
        یه سوال دیگه اگه بخوام گیرنده و فرستنده به تفنگ متصل باشه یعنی روی دارت یا اون صفحه ای که بهش شلیک می کنیم هیچ چیز الکترونیکی نباشه باید چه کار کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sohilm
          ممنون از راهنماییتون.
          یه سوال دیگه اگه بخوام گیرنده و فرستنده به تفنگ متصل باشه یعنی روی دارت یا اون صفحه ای که بهش شلیک می کنیم هیچ چیز الکترونیکی نباشه باید چه کار کرد
          نور لیزر محل هدفگیری روی دارت رو مشخص میکنه چطور بدون تشخیص محل نور لیزر روی دارت میخواین امتیاز بدین ؟! گیرنده روی تفنگ باشه یعنی چی

اگه منظورتون این هست مثلا رفلکت نور از سطح دارتو خود تفنگ آنالیز کنه خیلی خطا زیاد میشه و پیشنهاد من استفاده از ی سیستم پردازش تصویر سادس
          ی دوربین کوچیک روی تفنگ نصب بشه و بعد از شلیک بدون نصب تجهیزات روی دارت تصویر دارتو میگیره و محل نور لیزر روی اونو امتیاز گذاری میکنه
          اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X