اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتخاب زمینه ای برای تحقیق و فعالیت در برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتخاب زمینه ای برای تحقیق و فعالیت در برق

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی اساتید و مهندسان گرامی
    من یه دانشجوی برق ام و تصمیم گرفتم در کنار خوندن درس و پروژه هایی که هرازگاهی انجام میدم یه فیلد مرتبط با برق رو انتخاب کنم و تا جایی که امکان داره در موردش تحقیق کنم و اطلاعات به دست بیارم. اینکه تاکید میکنم یک زمینه باشه هم برای اینه که تمام تمرکز و توجه ام رو به اون اختصاص بدم و از اینکه مدام از شاخه ای به شاخه ای بپرم جلوگیری بشه و اینکه دست آخر موقع فارغ التحصیلی حداقل در یک زمینه اندک تخصصی داشته باشم.
    خودم با توجه به علایق و سوابق ام و اینکه احتمالا در تعیین گرایش کنترل یا الکترونیک رو انتخاب میکنم چندین زمینه رو انتخاب کردم. زمینه هایی مثل PLC، ابزار دقیق و پردازش تصویر.
    با این حال بازهم از شما عزیزان درخواست دارم بنده رو راهنمایی کنید. لطفا در انتخاب هاتون ملاک هایی مثل درآمد و موقعیت شغلی در ایران، زمینه ی ادامه ی تحصیل در داخل و یا خارج از کشور، قابلیت های کارآفرینی و ... رو نیز در نظر بگیرید.
    باتشکر

پاسخ : انتخاب زمینه ای برای تحقیق و فعالیت در برق

سلام دوست عزیز حقیقت اینه که من قبل سربازی مغازه ساخت تابلو روان و تابلو ال ای دی داشتم
    همیشه با خودم میگفتم از سربازی که برگردم میرم تو کار plc چون شهر ما صنعتیه همونطور که شما هم میدونی و جای کار داره برای پی ال سی و برق صنعتی
    10 روز دیگه خدمتم تمومه و رفتم دنبال plc که بعد تحقیقاتم و بحث ها متوجه شدم که اگه الان بخام برم طرف پی ال سی باید دو سال کار کنم تا راه بیفتم و ...
    تابخامبه سود برسم حدود 4 سالی طول میکشه که دیگه سی سالم شده و برای من دیره خخخخخخخخ و به فکر مغازه افتادم
    آفرین از اینکه الان به فکر آیندتی
    من سن شما که بودم رفتم دنبال کاری که قصد ادامه دادنشو نداشتم (فقط بخاطر سودش)

من plc و برق صنعتی رو پیشنهاد میکنم بخاطر صنعتی بودن شهرمون.
    موفق باشید.
    نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
    barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

مرسی عزیز
      ببخشید چندتا سوال دیگه، اگه برم گرایش کنترل plc رو کار میکنن دیگه؟
      اون وقت ابزار دقیق چی؟ اون هم بازار کار خوبی داره؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمدرضا هاشمی
        مرسی عزیز
        ببخشید چندتا سوال دیگه، اگه برم گرایش کنترل plc رو کار میکنن دیگه؟
        اون وقت ابزار دقیق چی؟ اون هم بازار کار خوبی داره؟
        بله
        الان دو تا از دوستام رفتن شرکت تو کاشون کارشون یه جورایی تعویض و تعمییر سنسور است که میشه همون کنترل
        نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
        barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X