ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 163
    2014/09/22
    159
    8

شارژ گوشی روی موتور

سلام....به همه....
    راستش من زیاد با موتور اینور و اونور میرم .....بعد اگه از گوشی به عنوان mp3 استفاده کنم و اهنگ گوش بدم....شارژش زود تموم میشه....میخوام روی موتور گوشی رو شارژ کنم.....میخواستم بدونم میشه؟؟؟؟ چجوریه؟؟؟؟
    یه طرحی که دیدم این بود که از یه شارژر فندکی استفاده کنم و یه جا فندکی ماشین که به باطری وصل کنم.....
    ولی تا اون جا که فهمیدم استفاده از این روش برای گوشی مناسب نیست...چون افرادی که از این روش در ماشین استفاده کردند گفتند به دلیل نوسانات برق باعث شده گوشی بسوزه یا باطریش خراب بشه.....
    خواستم بدونم راهی هست که بشه بدون خطر و مشکلی برای گوشی ....گوشی را شارژ کرد؟؟؟
    گوشیم هم سونی z2 هستش.....و اگه باطریش خراب بشه باید باز بشه.....و مشکل اینجاست که بعد از باز شدن ضد اب بودنش را از دست میده.....
    موتورم هم پالس 220 هستش و باطریش 9 آمپره......
    بعد تا اونجایی که میدونم وقتی موتور خاموشه اگه از روش ذکر شده استفاده کنم .....مشکلی پیش نمیاد.....ولی وقتی موتور روشنه به دلیل کار کرد موتور...برق دارای نوسان میشه.....مخصوصا من که روی موتور زنون هم بستم.......
    بعد یکی از طرح های دیگر این بود که با خرید یک اینورتر 12 به 220 از خود شارژر گوشی استفاده کنم.....
    منتظر کمک هایتان هستم....
    با تشکر. :applause: :nice: :nerd: :wow:
    2015/07/05
    Dead Island
    393
    6

پاسخ : شارژ گوشی روی موتور

با سلام دوست گرامی میتونی از رگلاتور استفاده کنی با چن تا خازن واسه تثبیت ولتاز ولی فک نکنم کامل بتونه موبایلتونو شارز کنه.من خودم یدونه رگو لاتور7809 رو با 7805 سری کردم تا حرارت زیاد نشه ولی گوشی مینویسه درحال شارز و لی باتری پر نمیشه گوشیم اس4 هس.درضمن با منبع تغذیه جا فندکی ام پی تری پلیر ماشین کار کردم باز گوشی مینویسه شارز ولی پر نمیشه. ولی با شارزر با برق شارز میشه با یو سی بی کامپیوترم کار میکنه .درضمن اخه منم دوچرخه دارم روش یه باتری موتور انداختم 3امپر خیلی چیز رو دوچرخه نصب از دزد گیر گرفته تا امپلی فایر.بهتر یا پاور بانک بخری که بهترین بهترین راه بی خطر (((((((((((((((((چون داداش گوشین زد2 هس حساس هس گوشی ساده نیس که بگم برو بساز بهتره اصلا شارزر دستی نسازی واسش یه موقع دیدی منبع تغذیه گوشی باتری به فنا رفتن الان من خودم پشیمونم واسه این کارام گوشیم اس4 هس انقدر با این کارا شارز کردم :mrgreen: باتری باد کرده شدید حالا من خوش شانسم چون درب گوشی باز میشه ولی مال تو بستس.)))))))))))))))))))))))))))))))) ولی اگه خواستی امتحاان کنی مثل من که گفتم یدونه 7809 رو خروجیشو به ورودی 7805 وصل کن حله باز گفتم نمیدونم چرا باتری گوشی رو رو پر نمیکنه.درضمن با اینورتر هم باتری موتور دو روزه به فنا میره چون اینورتر به جریان بالاتری نیاز داره مثلا 400 وات انورتر به 44 امپر نیاز داره!!!!!!!!
    Just God
    2014/11/14
    ECA
    4,229
    2,833

من با7805یه شارژر طراحی کردم باطری نیکل کادمیوم رو عالی شارژ می کنه ولی موبایل رو تست نکرم می خوام تست کنم اینم مدارش
    Proudly @real_ahmadi
    (P&Q)
    2014/09/22
    159
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaderi00
    با سلام دوست گرامی میتونی از رگلاتور استفاده کنی با چن تا خازن واسه تثبیت ولتاز ولی فک نکنم کامل بتونه موبایلتونو شارز کنه.من خودم یدونه رگو لاتور7809 رو با 7805 سری کردم تا حرارت زیاد نشه ولی گوشی مینویسه درحال شارز و لی باتری پر نمیشه گوشیم اس4 هس.درضمن با منبع تغذیه جا فندکی ام پی تری پلیر ماشین کار کردم باز گوشی مینویسه شارز ولی پر نمیشه. ولی با شارزر با برق شارز میشه با یو سی بی کامپیوترم کار میکنه .درضمن اخه منم دوچرخه دارم روش یه باتری موتور انداختم 3امپر خیلی چیز رو دوچرخه نصب از دزد گیر گرفته تا امپلی فایر.بهتر یا پاور بانک بخری که بهترین بهترین راه بی خطر (((((((((((((((((چون داداش گوشین زد2 هس حساس هس گوشی ساده نیس که بگم برو بساز بهتره اصلا شارزر دستی نسازی واسش یه موقع دیدی منبع تغذیه گوشی باتری به فنا رفتن الان من خودم پشیمونم واسه این کارام گوشیم اس4 هس انقدر با این کارا شارز کردم :mrgreen: باتری باد کرده شدید حالا من خوش شانسم چون درب گوشی باز میشه ولی مال تو بستس.)))))))))))))))))))))))))))))))) ولی اگه خواستی امتحاان کنی مثل من که گفتم یدونه 7809 رو خروجیشو به ورودی 7805 وصل کن حله باز گفتم نمیدونم چرا باتری گوشی رو رو پر نمیکنه.درضمن با اینورتر هم باتری موتور دو روزه به فنا میره چون اینورتر به جریان بالاتری نیاز داره مثلا 400 وات انورتر به 44 امپر نیاز داره!!!!!!!!
    بسیار ازت ممنونم.....میگم اعععععععع.....نمیدونستم اینقدر امپر میکشه این اینورتره......اعععععععع.... oo: :eek: :sad: :surprised:
    بعد یعنی این شارژر فندکی نمی تونه باطری رو شارژ کنه؟؟؟پس من چجوری توی سفر چند روزه توی دشت و بیابون با موتور گوشیم رو شارژ کنم؟؟؟؟؟ :cry: :cry: :cry:خداااااااا :cry2:
    یعنی هیچ راهی نداره؟؟؟؟یعنی توی قرن 21 هنوز راهی پیدا نکردن که بشه یه گوشی رو با برق موتور شارژ کرد بدون خطر ؟؟؟؟
    میگم اینورتر کمترین واتشون چنده؟؟؟؟ بعد برای شارژ یه گوشی چقدر توان نیازه؟؟؟؟یعنی اینورتر حداقل چند وات باید باشه؟؟؟؟
    میگم شاید وات پایین کارمون رو راه بندازه و مصرف کمی هم داشته باشه....

اضافه شده در تاریخ :
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
    من با7805یه شارژر طراحی کردم باطری نیکل کادمیوم رو عالی شارژ می کنه ولی موبایل رو تست نکرم می خوام تست کنم اینم مدارش
    سلام داداش....با تشکر از زحماتت.....
    میگم دوست عزیز ghaderi00 فرمودند که با رگلاتور گوشی کامل شارژ نمیشه....
    راستش من یه مبتدیم......درباره مدارتون میگم ضرری برای گوشی نداره؟؟؟؟؟
    بعد میگم ورودی مدارتون همون 12 ولته باطریه؟؟؟
    2014/11/14
    ECA
    4,229
    2,833

نقل قول نوشته اصلی توسط hosin2a
    سلام داداش....با تشکر از زحماتت.....
    میگم دوست عزیز ghaderi00 فرمودند که با رگلاتور گوشی کامل شارژ نمیشه....
    راستش من یه مبتدیم......درباره مدارتون میگم ضرری برای گوشی نداره؟؟؟؟؟
    بعد میگم ورودی مدارتون همون 12 ولته باطریه؟؟؟
    بله 12ولته
    راستی چرا از شارژر فندکی استفاده نمی کنی؟؟؟فقط زمان شارژ دوبرابر میشه
    Proudly @real_ahmadi
    (P&Q)
    2015/07/05
    Dead Island
    393
    6

سلام دوست عزیز این مداری که شما گزاشتید زود رگلاتور داغ میکنه و تلفات حرارتی خیلی زیاده.ولی باز فک نکم کامل شارز کنه

اضافه شده در تاریخ :
    بله 12ولته
    راستی چرا از شارژر فندکی استفاده نمی کنی؟؟؟فقط زمان شارژ دوبرابر میشه
    دوست گرامی شارز فندکی در مقابل نوسان زیاد دوم نمیاره زود به فنا میره.ماشین نیس که موتور هس باز تو ماشین باشه من که واسه شارز گوشیم ازش استفاده نمیکنم :mrgreen:

اضافه شده در تاریخ :
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosin2a
    بسیار ازت ممنونم.....میگم اعععععععع.....نمیدونستم اینقدر امپر میکشه این اینورتره......اعععععععع.... oo: :eek: :sad: :surprised:
    بعد یعنی این شارژر فندکی نمی تونه باطری رو شارژ کنه؟؟؟پس من چجوری توی سفر چند روزه توی دشت و بیابون با موتور گوشیم رو شارژ کنم؟؟؟؟؟ :cry: :cry: :cry:خداااااااا :cry2:
    یعنی هیچ راهی نداره؟؟؟؟یعنی توی قرن 21 هنوز راهی پیدا نکردن که بشه یه گوشی رو با برق موتور شارژ کرد بدون خطر ؟؟؟؟
    میگم اینورتر کمترین واتشون چنده؟؟؟؟ بعد برای شارژ یه گوشی چقدر توان نیازه؟؟؟؟یعنی اینورتر حداقل چند وات باید باشه؟؟؟؟
    میگم شاید وات پایین کارمون رو راه بندازه و مصرف کمی هم داشته باشه....
    داداش شما یه راه داری بدون خطر و کم هزینه پاور بانک بخری بهتره و مداری که اقا علی احمدی گزاشته رو کمی تغییر بدی واسه شارز پاور بانک.همین خیلی عالی هس :nerd:
    Just God
    2014/11/14
    ECA
    4,229
    2,833

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaderi00
    داداش شما یه راه داری بدون خطر و کم هزینه پاور بانک بخری بهتره و مداری که اقا علی احمدی گزاشته رو کمی تغییر بدی واسه شارز پاور بانک.همین خیلی عالی هس :nerd:
    اگه به شارژر فندکی8ولت بدیم بارگولاتور7808چطور بازم دووم نمیاره؟؟؟
    راستی مدار من چقدر تغییر می خواد واسه شارژ گوشی؟
    Proudly @real_ahmadi
    (P&Q)
    2015/07/05
    Dead Island
    393
    6

اگه به شارژر فندکی8ولت بدیم بارگولاتور7808چطور بازم دووم نمیاره؟؟؟
    راستی مدار من چقدر تغییر می خواد واسه شارژ گوشی؟
    داداش اگه پشت سر هم رگلاتور بزاری افت جریان میکنه که خیلی طول میکشه یا اصلا شارز نمیکنه گشی رو.من واسه پاور بانک گفتم چون اونا شاید شارز بشه شاید اینجا پاور بانک ندارم وای پیدا کردم امتحان میکنم.یا باید یکع منبع قابل تنظیم از جهت جریان و ولتاز که همون سوچینگ هس فک کنم درس کرد که به صرفه نیست همون پاور بانک خوبه :nerd:
    Just God
    2014/09/22
    159
    8

سلام....برای پاور بانک....یه مشکلی هست اینه که وقتی گوشی شارز شد ......خالی میشه و دوباره باید شارژ بشه.....پس ما نیاز به یک شارژر داریم....
    نظرتون رو درباره اینورتر نگفتید.....میگم توان اینورتر حداقل چند باید باشه برای شارژ یه گوشی؟؟؟ چون میگم اگه پایینه و جریان کمی هم نیاز داره......و اگه هم توی بازار پیدا میشه ....از اونا بخرم و با شارژر خود گوشی تو 2 ساعت فیکس باطری رو شارژ کنم بدون خطر.....
    2014/11/14
    ECA
    4,229
    2,833

به قول ایشون واقعا که توی قرن21هنوز چیزی نیست که بشه گوشی رو توی مسافرت شارژ کرد؟؟؟؟واقعا که
    راستی دوستی که گفته بود رگو لاتور خیلی داغ میشه من نیکل کادمیوم3.7ولتی رو عالی شارژ کردم خیلی کم داغ شد اصلا داغ نشد بدون هیت سینک بود یه کم گرم شد
    Proudly @real_ahmadi
    (P&Q)
صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 163