اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مداراتی با آی سی 555

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مداراتی با آی سی 555

سلام
    این مطلب رو ایجاد کردم که یکم کارهایی که با 555 می بندیم رو بیشتر کنم دوستان لطفا مدارات خودتون رو در قالب لینک و عکس بزارید تا اگه عکس لود نشد با لینک باز کنند و لطفا اون کتاب 50 مدار با آی سی 555 رو که انگلیسی است رو لینک و نام نبرید .
    ممنون
    این هم اولین مدار
    http://s6.picofile.com/file/8201447568/555_time.bmp
    http://s6.picofile.com/file/8203114218/12333.gif
    http://hamidelectronic.mihanblog.com

پاسخ : مداراتی با آی سی 555

با سلام دوست عزیز
    من یدونه مدار 55 دارم همون تایمر پله ای هس و با پالس منفی روشن میشه خب من میخواستم یدونه مدار گیرنده یا سنسور گیرنده رو به این555 وصل کنم و با یدونه فرستنده کوچک اونو فقط فعال کنم.به نظر شما باید چیکار کنم.خواستی شماتیک مدارمو بزارم
    Just God

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ghaderi00
      با سلام دوست عزیز
      من یدونه مدار 55 دارم همون تایمر پله ای هس و با پالس منفی روشن میشه خب من میخواستم یدونه مدار گیرنده یا سنسور گیرنده رو به این555 وصل کنم و با یدونه فرستنده کوچک اونو فقط فعال کنم.به نظر شما باید چیکار کنم.خواستی شماتیک مدارمو بزارم
      اونی که دادم تست کردی؟
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
        اونی که دادم تست کردی؟
        اقا احمد اخه چون گفتید تند تند تند سویچ میکنه که به دردم نمیخوره و من میخوام حداقل 1ثانیه 1 ثانیه سویچ کنه
        Just God

دیدگاه

اقا احمد اخه چون گفتید تند تند تند سویچ میکنه که به دردم نمیخوره و من میخوام حداقل 1ثانیه 1 ثانیه سویچ کنه
          مربوط به چشمک زدن کنترل میشه اگه کنترل یک ثانیه یک ثانیه چشمک بزهنه اون هم هر یک ثانیه سوئیچ میشه
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

مربوط به چشمک زدن کنترل میشه اگه کنترل یک ثانیه یک ثانیه چشمک بزهنه اون هم هر یک ثانیه سوئیچ میشه
            خوب باید چیکار کنم با کنترل تا یک ثانیه چشمک برنه درضمن من امتحان کردم زود سویچ میکنه ولی باید فرستنده کد گزاری شده باشه وگرنه کار نمکنه از دور.حالا باید چیکار کنم
            Just God

دیدگاه

خوب باید چیکار کنم با کنترل تا یک ثانیه چشمک برنه درضمن من امتحان کردم زود سویچ میکنه ولی باید فرستنده کد گزاری شده باشه وگرنه کار نمکنه از دور.حالا باید چیکار کنم
              اون مداری که دادم با هرکلید که بزنی رله سوئیچ میشه نیازی به کد نداره ولی روی دستگاه کد گزاری شده..........
              Proudly @real_ahmadi
              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

اون مداری که دادم با هرکلید که بزنی رله سوئیچ میشه نیازی به کد نداره ولی روی دستگاه کد گزاری شده..........
                داداش میدونم اون رو ساختم میگم اگه کد گزاری نشه فرستنده از فاصله دور نمیزنه ولی یدونه کنترل ام پی تری پلیر از فاصله 6متر الان امتحان کردم میزنه.من نمیخوام زیاد تند تند سویچ کنه فقط میخوام حداقل 1ثانیه سویچ کنه .اگه با رله خازن موازی کنم فک کنم درس شه
                Just God

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X