اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اینورتر 12 به 220

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اینورتر 12 به 220

سلام ،من میخوام از این مدار برای اینورتر 12 به 220 استفاده کنم و بنظر میاد مدار خیلی دقیق و خوبی باشه،حالا درخواست من اینه که به جای ترانزیستورها یه دونه ماسفت پرقدرت بهم معرفی کنید و این که چرا تغذیه ی 4047 رو کمتر از 4060 و 4013 گذاشته؟

پاسخ : اینورتر 12 به 220

با سلام
    بنظر نمیرسد که مدار فوق یک مدار حرفه ای برای اینورتر باشد چون از آی سی های اختصاصی اینورتر در آن استفاده نشده ضمنا فرکانس سوییچ هم مشخص نیست (ظاهرا 50 هرتز است) بهتر است از مدارات ارائه شده در سایت استفاده نمایید.

دیدگاه

سلام
      میشه درستش کرد ولی فیدبکی تو خروجیت نمیتونی بزاری :biggrin:فرکانس مدارت50هرتزه ولی تو توان های بالا ترانست کله گنده میشه
      ضمن اینکه اگه خواستی اینورتر بسازی و کوچیک با توان بالا رو سوییچینگ کار کن :nice:
      بگذارید و بگذرید
      ببینید و دل مبندید
      چشم بیاندازید ودل مبازید که
      دیر یا زود باید گذاشت و گذشت... حضرت علی(ع)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MOJTABAV
        سلام
        میشه درستش کرد ولی فیدبکی تو خروجیت نمیتونی بزاری :biggrin:فرکانس مدارت50هرتزه ولی تو توان های بالا ترانست کله گنده میشه
        ضمن اینکه اگه خواستی اینورتر بسازی و کوچیک با توان بالا رو سوییچینگ کار کن :nice:
        ممنون درسته باید ترانسش خیلی بزرگ باشه،اگه امکان داره یه مدار سوییچینگ 100 وات میتونید بهم معرفی کنید.

دیدگاه

سلام
          چرا100وات :mrgreen:
          اینم200واتش برو حالشو ببر
          https://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=im ages&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAYQj B1qFQoTCNn549f9h8cCFUrvFAod6C4Ptg&url=http%3A% 2F%2F320volt.com%2Fen%2Fdc-12v-ac-220v-sinus-inverter-sg3525-ferit-trafo%2F&ei=ici8VZmRMsreU-jdvLAL&bvm=bv.99261572,d.bGg&psig=AFQjCNE8 UZ_blUT1sKotqlRReY27hNW8tA&ust=143852181914201 6
          البته 120واتش تو همین سایت هس ولی بدون فیدبک
          تو سایت خودمون هم بچه ها اینورتر ساختن
          بگذارید و بگذرید
          ببینید و دل مبندید
          چشم بیاندازید ودل مبازید که
          دیر یا زود باید گذاشت و گذشت... حضرت علی(ع)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X