اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت تیزر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت تیزر

سلام نمیدونم حتی دارم جای درست تایپ میکنم یانه من تو کامپیوتر بیسوادم یه ماه دا رم سعی میکنم تا از شما سوال بپرسم :angry: همونطور که گفته بودید ماسفتا بهترین جوابو میده حتی تو یه سایت روسی هم همینو خوندم اما بهت التماس میکنم بگو چرا ترانسهای ولتاژی که استادانه و بی نقص با پاتکو با فریتE میسازم با همون ماسفتها خروجی عالی میده اما بعداز چند ثانیه ازکار میفته :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:بازش میکنم هم سیم سالمه هم عایق موضوع چیه ؟ دارم دیوانه میشم ضمنا تو یه سایت چینی خوندم میشه دیودها وخازنهای اضافه به همون مدار ماسفتیه اضافه کرد وقدرتش چند برابر میشه وطرح فعلیش اقتصادیه ولی طرحی نداده بود نوشتن این تکس مثل سعی برای ارتبات با دیوید گیلموره :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow:

پاسخ : ساخت تیزر

:applause:
    فقط بد نیست بگید راجب چی صحبت میکنید !
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

پاسخ : ساخت تیزر

نوشته اصلی توسط omid ojobe
      اما بهت التماس میکنم بگو چرا ترانسهای ولتاژی که استادانه و بی نقص با پاتکو با فریتE میسازم با همون ماسفتها خروجی عالی میده اما بعداز چند ثانیه ازکار میفته :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:بازش میکنم هم سیم سالمه هم عایق موضوع چیه ؟ دارم دیوانه میشم
      اصلا مشخص نیس راجب چی کی کجا صحبت میکنی داداش
      ولی احتمال داره هسته ترانست بعد ی مدت میره تو اشباع و سیستمت از کار میوفته شاید هستت نیاز به ایرگپ داره بهرحال باید بگی در مورد چی صحبت میکنی مدار چیه نقشه بذاری
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X