اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند سوال در مورد ماژول های بلوتوث

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چند سوال در مورد ماژول های بلوتوث

سلام
    میخوام ازماژول های بلوتوث به برای ریموت کنترل استفاده کنم، از دوستان کسانی که با ماژول بلوتوث کار کردند خواهش می کنم راهنمایی کنند.
    قبل از شروع می خوام یک چیز را بدونم! سرعت اتصال به بلوتوث چقدر است ؟ فرض کنیم روی در یک ماژول بلوتوث نصب کردن و یک ریموت فرستنده بلوتوث یا یک نرم افزار برای موبایل که با بلوتوث اطلاعات به در ارسال کنه را در اختیار دارم، چقدر زمان میبره تا ریموت کنترل یاموبایل بتونه به ماژول نصب شده روی در اطلاعات ارسال کنه ؟؟؟؟
    فکر کنم یک مدل زمانی طول می کشه تا ارتباط برقرار بشه درسته ؟ اصلا تاحالا کسی از بلوتوث برای ساختم ریموت کنترل درب و ... استفاده کرده ؟!
    متشکر

پاسخ : چند سوال در مورد ماژول های بلوتوث

کسی از دوستان نظری نداره ؟!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Nicolas1390
      کسی از دوستان نظری نداره ؟!
      سلام
      وقت بخیر
      واسه وصل شدن به گوشی موبایل حدود ۲ ثانیه ای طول میکشه اما واسه ارسال و دریافت اطلاعات (مثل ارسال کد) زمان خیلی کمی میبره و واسه اینکار مناسب است.
      من برای کنترل ربات ازش استفاده کردم خوب جواب داد

دیدگاه

متشکر اما خود روشن شدن بلوتوث موبایل فکر کنم ۲ ثانیه ای طول بکشه !

دیدگاه

متشکر اما خود روشن شدن بلوتوث موبایل فکر کنم ۲ ثانیه ای طول بکشه !
          نه /شما فقط یک بار بلوتوث رو ادد میکنید بعد دیگه توی لیست ادد بلوتوث های گوشیتون هست.
          بلوتوث رو روشن میکنید روی نام ماژول اوکی میدید حدود ۲ ثانیه بعد وصل میشه

دیدگاه

متشکر
            به نظرتون بدرد ساخت ریموت برای در میخوره ؟ چون تا بلوتوث وصل بشه و نرم افزار اجرا بشه و دیتا به گیرنده ریموت بفرسته کلی طول می کشه و به نظر من برای ریموت در زیاد جالب نیست ! مخصوصا برای ماشین !

دیدگاه

متشکر
              به نظرتون بدرد ساخت ریموت برای در میخوره ؟ چون تا بلوتوث وصل بشه و نرم افزار اجرا بشه و دیتا به گیرنده ریموت بفرسته کلی طول می کشه و به نظر من برای ریموت در زیاد جالب نیست ! مخصوصا برای ماشین !
              اگر برای پروژه میخواید اره اما اگر برای استفاده مدام و روزانه میخواید نه.
              بهتره با nrf کار کنید(دقت و برد بالا).یاask(برد کم)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X