اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تحلیل حرارتی برد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تحلیل حرارتی برد

سلام دوستان
    من با نرم افزار hyperlynx یکم کار کردم و به طور مثال ، نمونه مثال های خودش رو به صورت فوق العاده تحلیل حرارتی میکنه
    مثلا تصویر زیر یکی از نمونه های برنامست ک تحلیل شده

اینجور قابلیتی در آلتیوم هست ؟
    اگه نه ، برنامه ای براش سراغ دارین ؟ آموزشی از این hyperlynx سراغ دارید ؟

و در آخر کسی میدونه چطور از pcb در آلتیوم خروجی hyp بگیریم ؟ تو خود سایت آلتیوم نوشته save as copy کنیم و پسوندشو hyperlynx انتخاب کنیم ولی من که اینکارو میکنم میگه exporter مورد نظر وجود نداره ! و بعد از سرچ های متوالی متوجه شدم آلتیوم ی پلاگین داره مرتبط با این قضیه که متاسفانه در altium live موجوده و قابلیت دانلود برای ماها نداره

کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

پاسخ : تحلیل حرارتی برد

جون من اینها همش واقعیه
    اگه واقعی باشه
    آلتیوم نرم افزار نیست که خود افزاره
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    --------------------------------------------------------
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

پاسخ : تحلیل حرارتی برد

نوشته اصلی توسط moghani1376
      جون من اینها همش واقعیه
      اگه واقعی باشه
      آلتیوم نرم افزار نیست که خود افزاره
      سپاین تحلیل با آلتیوم نیست ، با برنامه hyperlynx انجام شده
      برای اینکه برد طراحی شده در آلتیوم رو بشه داخل این برنامه ایمپورت کرد نیاز ب ی پلاگینه ک تو تاپیک altium live چیه لینکشو گذاشتم
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X