اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

وارنینگ نا معلوم در کدویژن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

وارنینگ نا معلوم در کدویژن

سلام کسی می دونه مشکل این وارنین ها چیه برنامه ارور نداره و فقط وارنینگ راجع به تابع ها میده و نمی تونم حلش کنم تو اجرای برنامه مشکلی ایجاد نشده ولی میترسم تو دراز مدت مشکل ایجاد کنه
    از گذاشتن برنامه معذورم چون مال خودم نیست

پاسخ : وارنینگ نا معلوم در کدویژن

کل برنامتون رو بذارید
    www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

سلام.
      به نظرم مربوط به روتین اینتراپت میشه. و البته توابع main و state.
      چون که گفته تابع main و تابع state در محاسبات مربوط به ( استفاده از ) پشته ( stack ) به علّت فراخوانی های ممکنه استفاده نشده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vahidabedi
        کل برنامتون رو بذارید
        سلام چون برنامرو برای خودم نساختم نمی تونم بزارم اگه راضی بود میزارم دیگران استفاده کنن برنامه یه منیو بر روی کاراکتریه
        نوشته اصلی توسط bacheLLL

به نظرم مربوط به روتین اینتراپت میشه. و البته توابع main و state.
        چون که گفته تابع main و تابع state در محاسبات مربوط به ( استفاده از ) پشته ( stack ) به علّت فراخوانی های ممکنه استفاده نشده.
        سلام ممنون که جواب دادین تو این برنامه از اینتراپت استفاده نکردم تو این برنامه چند تابع رو از توابع دیگه فراخوانی می کنم توابع رو معرفی کردم و تو ساختار مشکلی نیست منتها نمی دونم وارنینگ هارو رفع کنم بنظر شما چه چیزی باعث میشه که این وارنینگ ها بوجود بیاد ؟

دیدگاه

شما برنامه رو کامنت کنید ببینید و فقط یک main داشته باشید ببینید باز هم این وارنینگ هستش، اگر اکی بود تیکه تیکه از کامنت در بیارید ببینید از کدوم تابع هست تا بهتر بتونید مشکل رو بررسی کنید
          هر انسانی که احساس بی نیازی کند سرکش و طغیان گر می شود...

دیدگاه

سلام ممنون که جواب دادین تو این برنامه از اینتراپت استفاده نکردم تو این برنامه چند تابع رو از توابع دیگه فراخوانی می کنم توابع رو معرفی کردم و تو ساختار مشکلی نیست منتها نمی دونم وارنینگ هارو رفع کنم بنظر شما چه چیزی باعث میشه که این وارنینگ ها بوجود بیاد ؟
            خواهش میکنم.
            خوب پس مسئله توی همون فراخوانی توابع هستش. باید به پشته دقت کنید. احتمالاً تابع فراخوانی میشه بعد از انجام عملیات در بدنه اصلی تابع دیگه برنمیگرده به نقطه اول یا اینکه ممکنه که برنگرده. فکر کنم مشکل از اونجاست که شما در برنامه به صورت حلقه ای فراخوانی کردید.
            یه روش میتونه این باشه که زمانی که تابع فراخوانی شد مقدار رجیستر مربوط به پشته رو داخل یک متغیر بریزید ( به طور جداگانه ) تا بعداً ازش استفاده کنید. و مسیر گم نشه.

دیدگاه

بچه ها وارنینگ های کامپایلر مهم نیس.
              ارور هاش مهمه که خوشبختانه برنامه شما ارور نداره ... :redface:
              مهم اینه که برنامه روی مدار کار کنه... :read:
              من خودم بسیاری از وارنینگ هارو نادیده میگیرم ، وقتی که برنامه رو میکرو کار کنه دیگه نیازی برا وقت گزاشتن و حل کردن وارنینگ ها نیست... :read:
              1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
              من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
              !Electronic On! Programming On
              هوشمندانه سوال بپرسیم!
              http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
                بچه ها وارنینگ های کامپایلر مهم نیس.
                ارور هاش مهمه که خوشبختانه برنامه شما ارور نداره ... :redface:
                مهم اینه که برنامه روی مدار کار کنه... :read:
                من خودم بسیاری از وارنینگ هارو نادیده میگیرم ، وقتی که برنامه رو میکرو کار کنه دیگه نیازی برا وقت گزاشتن و حل کردن وارنینگ ها نیست... :read:
                اتفاقا وارنینگ ها مهم هستند
                گاهی وارنینگ ها برای overflow شدن متغیر های برنامه هستند و در عمل مشکل ایجاد میکنند
                ولی شما توی تست عملی مدار شاید حواستون نباشه ( یا شاید ممکن نباشه ) همه ی حالات رو تست کنید و یه جایی همین overflow کار دستتون بده
                ( یکی از پروژهه های تحقیقاتی ناسا به خاطر همین overflow پودر شد رفت هوا و مجبور شدند دوباره از اول بسازند !!! )

گاهی وارنینگ برای اینه که شما یادت رفت توی شرط از == ( دو تا مساوی ) استفاده کنی و به جاش از = استفاده کردی که در این صورت هم برنامه درست کار نمیکنه

وارنینگ برنامه شما احتمالا به خاطر اینه که توی جایی از برنامه توی یکی از توابع ، تابع main رو فراخوانی کردید
                هیچ جایی از برنامه نباید تابع main رو فراخوانی کنید و همیشه برای برگشت به main باید از return استفاده کنید

دیدگاه

من گفتم بیشتر وارنینگ هارو نادیده میگیرم ، نه همشونو!
                  1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
                  من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
                  !Electronic On! Programming On
                  هوشمندانه سوال بپرسیم!
                  http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

نوشته اصلی توسط یوسف شه نهاد
                    اتفاقا وارنینگ ها مهم هستند
                    گاهی وارنینگ ها برای overflow شدن متغیر های برنامه هستند و در عمل مشکل ایجاد میکنند
                    ولی شما توی تست عملی مدار شاید حواستون نباشه ( یا شاید ممکن نباشه ) همه ی حالات رو تست کنید و یه جایی همین overflow کار دستتون بده
                    ( یکی از پروژهه های تحقیقاتی ناسا به خاطر همین overflow پودر شد رفت هوا و مجبور شدند دوباره از اول بسازند !!! )

گاهی وارنینگ برای اینه که شما یادت رفت توی شرط از == ( دو تا مساوی ) استفاده کنی و به جاش از = استفاده کردی که در این صورت هم برنامه درست کار نمیکنه

وارنینگ برنامه شما احتمالا به خاطر اینه که توی جایی از برنامه توی یکی از توابع ، تابع main رو فراخوانی کردید
                    هیچ جایی از برنامه نباید تابع main رو فراخوانی کنید و همیشه برای برگشت به main باید از return استفاده کنید
                    سلام ممنون ...خب منم برای بازگشت به تابع main از return استفاده می کردم منتها برنامه هنگ میکرد و به ماین برنمی گشت هرچند دیگه وارنینگ مربوط به ماین رفع میشد تابع main رو تو توابع با اسم خودش فراخوانی کردم مشکل رفع میشد منتها وارنینگ میداد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X