اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسی التیوم کمکم میکنه؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کسی التیوم کمکم میکنه؟!

سلام دوستان
    قطعات زیر رو تو کدوم کتابخونه های نرم افزار altium designer میتونم پیدا کنم؟
    1-atmega32l
    البته چندتایی تو کتابخونه atmel avr دیدم مثلا 8ai-8mc و ... اما از کدوم باید استفاده کنم
    2-7805k
    3-lm324
    4-l298
    برای طراحی برد ربات میخوام...
    ممنونم بابت راهنماییتون
    در دایره قسمت ...

پاسخ : کسی التیوم کمکم میکنه؟!

سلام.
    ATMEGA 32 که داخل ATMEL AVR 8 BIT هستش.
    از طریق چک کردن پایه های آی سی میتونید گزینه درست رو انتخاب کنید.
    اگر شک دارید PLACE کنید روی صفحه بعد چک کنید ببینید پایه هاش سازگاره یا نه. بعدم اینکه برای FOOTPRINTESH توی همون قسمتی که قطعه PLACE میکنید زیرش یک پنجره ای داره به اسم MODEL. توی اون هم پکیج و هم FOOTPRINT نوشته شده و 3D view اون هم نمایش داده شده.
    2- میتونید سرچ کنید. دکمش کناره همون libarary در منور library هستش. ( اگر پیدا نکردید میتونید 3 تا کار کنید : 1- از کتابخانه ی دوستان در همین سایت استفاده کنید. که در اونها وجود داره. لینکش رو حفظ نیستم بگردید توی انجمن پیدا میکنید. به عنوان مثال برای آقای جورابلو اگر اشتباه نکنم. 2- میتونید خودتون کتابخانه بسازید. 3- میتونید از قطعات با پکیج یکسان با این قطعه استفاده کنید )
    3- باید داخل پ امپ ها بگردید. البته سرچ کنید پیدا میشه. ( این جا هم میتونید 3 کار گذشته رو تکرار کنید )
    4- باز هم باید سرچ کنید و ...

دیدگاه

پاسخ : کسی التیوم کمکم میکنه؟!

نوشته اصلی توسط spolid
      سلام دوستان
      قطعات زیر رو تو کدوم کتابخونه های نرم افزار altium designer میتونم پیدا کنم؟
      1-atmega32l
      البته چندتایی تو کتابخونه atmel avr دیدم مثلا 8ai-8mc و ... اما از کدوم باید استفاده کنم
      2-7805k
      3-lm324
      4-l298
      برای طراحی برد ربات میخوام...
      ممنونم بابت راهنماییتون
      سلام
      وقت بخیرشما از قسمت سرچ استفاده کنید دقیقا همون قطعه ای که میخواید میاره
      اگر هم خواستید بصورت تخصصی التیوم اموزش ببینید میتونید تو گرپه الکترونیک عضو بشید و اموزش avr/ربات پرنده/التیوم/الکترونیک از صفر تا صد دریافت کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X